mini zoo

Zaczęty przez Anupka, 08 Wrz 2007, 10:10:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

no to macie moje zwierzaki

chomcio niestety is dead  :cry:

a kota bardzo żywa  :lol:

zuzia

Kasia,
dalaś kotu zjeść chomika?

Kasia

zuzia,  :shock:
no co ty

chomik był bezpieczny w swojej klatce. to było jego królestwo i nawet nie zamierzał dawać okazji do polowania kotu.

odszedł ze starości  :cry:


teraz mamy samą Małą

zuzia

Cytat: "Kasia"zuzia,  
no co ty
już się balam bo to raczej niebezpieczne polączenie - kot i chomik :)

kamu2

Ja i mój mąż uwielbiamy przytulać się do naszej kotki Puni.Teraz właśnie szaleje po pokoju z jakąś zabawką.Ona jest takim naszym dzidziusiem chocaiz juz ma 2,5 roku.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zuzia

a oto co znalazłam przeglądając komputer:)

julka

Zuzia, psiaki są śłiczne.
Gdzie Ty masz nadwagę?????  :evil:  I co robisz, że masz taką gładką buzię, normalnie jak pupcia niemowlaka, mmm  :)

zuzia

julka,
to są stare zdjęcia. Chyba z 2001 czy 2002 roku.

Kasia

Cytat: "julka"co robisz, że masz taką gładką buzię

też na to zwróciłam uwagę :)
też chciałabym miec taką cerę :)

zuzia

Cytat: "Kasia"też chciałabym miec taką cerę  
to bylo dawno temu. Zanim zostawilam pigulki. później.....

nionczka

Cytat: "zuzia"a oto co znalazłam przeglądając komputer:)

O rany Zuzia, piekna Zuzia i piekne szczenietaaaaaaa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "nionczka"piekne szczenietaaaaaaa
10 takich bylo :D

nionczka

Cytat: "zuzia"10 takich bylo  

A co to za rasa? Takie ladniutkie sa :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "nionczka"A co to za rasa? Takie ladniutkie sa  
owczarki niemieckie z mamy i z tatusia. Mialy chyba 2 czy 3 tygodnie na tym zdjęciu.

nionczka

Cytat: "zuzia"owczarki niemieckie z mamy i z tatusia. Mialy chyba 2 czy 3 tygodnie na tym zdjęciu.

W zyciu bym nie powiedziala, ze Komisarz Rex tak wyglada! Takie bardzie labradorowate sa na tym zdjeciu. Owczarek niemiecki to ulubiony pies mojego meza. Gdybysmy mogli miec dwa, mielisbysmy Goldena i Wilczurka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "nionczka"W zyciu bym nie powiedziala, ze Komisarz Rex tak wyglada!
:) i w dodatku byly dobrze wychowane przez matkę. Mialam takiego przez tydzień w domu. Cierpialam przez miesiąc.

irula

Ale słodziaki, urocze maluszki :-) A komisarz Rex to był mój ulubiony serial :D

foszek

A mi przedstawiona taka sierotke jak bylam teraz w Polsce....
Z ciezkim sumieniem ale powiedzialam NIE. Dla dobra psa. Tak to jest jak sie mieszka w centrum duzego miasta  :cry:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


[ Dodano: 13-11-2007, 22:49 ]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

O matko jakie slodziaki, nie moge... az mnie sie przypomnialy moje wszystkie dotychczasowe zwierzaczki... Za chomisiami przepadam po prostu, mialam ich wiele, ale po ostatnim powiedzialam NIE. Za krotko zyja, a ja sie za bardzo przywiazuje :-(
Poza tym byly u mnie: papuzki faliste, krolik, rybki, kotek, szczur, no i oczywiscie i zawsze -piechole :-)

A co do tych ostatnich: Ridder poradzil sobie z klatka. Jakos podwazyl ta siatke (mimo mocowania co piesc) i wylazl i zezarl mi kapcie. I oczywiscie kawalaek sciany :-P
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

irula

A mi tak strasznie smutno dzisiaj...  :-(  Wczoraj po ciężkiej chorobie odszedł od nas kochany chomiś Azorek (ten zwierz kudłaty, którego fotki zamieściłam wcześniej). Nie poszłam dzisiaj do pracy, siedzę w domku, oglądam jego fotki i płaczę...  :cry:

Anupka

irula...
przykro mi strasznie, wiem co czujesz, bo zeganalam juz wiele chomisiow...
nie napisze Ci nie placz i wyluzuj, kazdy musi sam przez to przejsc...
Trzymaj sie!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

irula, współczuję:( ale nie oglądaj tych zdjęć, daj szanse ranie się zabliźnić.

irula

Dzięki za dobre słowo... Wiem, że taka jest kolej rzeczy, miałam już kiedyś chomiczki. Azoruś zmarł po ciężkiej chorobie, dopadło go jakieś paskudztwo półtora miesiąca temu, myśleliśmy, ze się uda to zwalczyć, ale wróciło. Nie skończył nawet jeszcze półtora roczku, tak więc młody był z niego facet. Wierzę, że przebywa już w Wielkiej Dolinie Chomików, gdzie po śmierci idą te wszystkie małe kochane futrzate kuleczki...

zwierzatko_mojej_mamy

irula,  nie wiem, czy sie nie obrazisz, ale ja w dobrej wierze - bo kazdy sadzi po sobie, a ja tak mam, ze jak mi swinka/myszka/krolik/krolik/chomik/minikotek, czyli futrzakowi sie zeszlo/zostal zezarty to jakos zal zalem, ale bardzo chcialam nastepna kulke...i to juz natychmiast ;) moze to nie dobry moment na takie pytanie - ale masz tak, ze nie chcesz teraz zadnego? czy jeszcze nie myslisz o tym?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

irula

Nie, na pewno nie zdecydujemy się teraz na następną myszunię. Może głupio się przyznać, ale Azorek był planowany i oczekiwany bardziej niż niejedno dziecko na świecie... Imię miałam wybrane już z 4 lata przed jego adoptowaniem (nie lubię określenia "kupno" w stosunku do naszych małych zwierzatych przyjaciół). No i nie chcę, żeby ewentualny kolejny chomiś był zapychaczem pustki po Azorku...