mini zoo

Zaczęty przez Anupka, 08 Wrz 2007, 10:10:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

#200
Cytat: vobi w 20 Cze 2009, 09:22:54
ishka82 ale wyrosl ten Twoj gerbilek! i jaki usmiech slodki  :rotfl:
http://picasaweb.google.pl/abatko/Gerbilki#5349268382506473314

no wlasnie... jakis taki wyrosniety jak na gerbilka jest lol

moje potwory po mojej nieobecnosci w domu sa obrazone! na maxa! jak wrocilam to sie nawet nie przywitaly. a joanna to jak borsuk wyglada taka nastroszona.

tachogti

ishka82 jakie one sliiiiiczne i jeszcze takie malutkie  :dreaming: urocze :D jak dzis wysprzatam klatke moim bydlakom dwom wielkim tez moze cykne fotke :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

Cytat: Anupka w 03 Cze 2009, 23:37:05
A u nas normalnie dobrodziejstwo inwentarza.
Nie mieliśmy zwierząt.
Kupiliśmy Ridderka.
Przyszła do nas kota Kira.
Kupiliśmy dom.
Odkryliśmy, że wraz z domem kupiliśmy rybki co pływają w oczkach wodnych i są czymś w rodzaju Disneylandu dla Ridderka.
Kira chciała się utopić w oczku wodnym.
Skrzeczał Toffik - czyli mała kawka, co średnio latać umiała.
Nie mieliśmy serca zostawić Toffika co latać średnio umie tak w zaroślach, bo dzień wcześniej R. widział w ogródku kota, co nie był Kirą.
Toffik trafił do kojca/klatki, który chronił kiedyś buty nasze przed zębami Ridderka.
Jednak szkoda nam go było, otworzyliśmy drzwiczki kojca/klatki i R. próbował Toffika nauczyć latać.
Toffik postanowił utopić się w oczku wodnym.
R. uratował Toffika i Toffik spędził noc w klatce.
Rano Toffik z klatki został wypuszczony, spierdzielił w zarośla na płocie.
Siedział malowniczo wystawiając łepek.
W końcu nie wiadomo kiedy odleciał.
Z żywych, nie zwierząt, ale wkrowiających mamy jeszcze komary nad oczkiem wodnym (a miały je zżerać rybki).
Nie kupujcie domów z ogródkiem.


:D :D :D

a tak w ogóle to fajny wątek i macie świetne zwierzaki :)
ja mam Gonzia, ale u rodziców :(

Anupka

effik, a co on jest, ten Gonzio? Pies, kot, krokodyl?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: tachogti w 25 Cze 2009, 10:22:41
ishka82 jakie one sliiiiiczne i jeszcze takie malutkie  :dreaming: urocze :D jak dzis wysprzatam klatke moim bydlakom dwom wielkim tez moze cykne fotke :)
Malutkie ??? One mają przeszło pół roku i chyba już nie rosną...chyba, że wszerz :rotfl:

effik

Cytat: Anupka w 25 Cze 2009, 16:22:18
effik, a co on jest, ten Gonzio? Pies, kot, krokodyl?

trochę pies, trochę świr ;D

Anupka

No to pokaż go, zwłaszcza tę świrowatą część ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

spróbuję w domu zrzucić coś z telefonu może, bo nie mam za bardzo fotek :(

Anupka

A ja właśnie się wczoraj dowiedziałam, że w październiku liczba goldenów w moim domu wzrośnie do.. 5! Ale tylko an weekend. Moja przyjaciolka jedzie do Antwerpii po nową sunię do swojej hodowli i zatrzyma się u mnie ze swoimi dwoma goldikami (mamą i starszym bratem Ridderka), a że nową sunię kupuje na spółę ze swoją kumpelą, która też ma sunię, to kumpela też przyjeżdża ze swoją... i obie z mężami. Ale będzie jazda! Obiecuję foty z goldikowego mini-zlotu ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: Anupka w 30 Cze 2009, 13:32:32
A ja właśnie się wczoraj dowiedziałam, że w październiku liczba goldenów w moim domu wzrośnie do.. 5! Ale tylko an weekend. Moja przyjaciolka jedzie do Antwerpii po nową sunię do swojej hodowli i zatrzyma się u mnie ze swoimi dwoma goldikami (mamą i starszym bratem Ridderka), a że nową sunię kupuje na spółę ze swoją kumpelą, która też ma sunię, to kumpela też przyjeżdża ze swoją... i obie z mężami. Ale będzie jazda! Obiecuję foty z goldikowego mini-zlotu ;)

wow! :D

mati

tak moja Sucz daje mi do zrozumienia, że nagroda i trofeum są jej zasługą  :point_lol:

effik

Cytat: mati w 30 Cze 2009, 14:56:53
tak moja Sucz daje mi do zrozumienia, że nagroda i trofeum są jej zasługą  :point_lol:

słodziak :D

szelma

mati, no bo co - to ona w koncu latala, a nie Ty, nie? :D Gratulacje! I miejsce - no, no :).

effik

Cytat: szelma w 30 Cze 2009, 15:52:52
mati, no bo co - to ona w koncu latala, a nie Ty, nie? :D Gratulacje! I miejsce - no, no :).

o, to, to! :D

mati

ach dziękuję za miłe słowa! polewam na tę okoliczność  :beer:
to były nasze pierwsze, nieoficjalne zresztą, zawody i jestem okropnie zadowolona z mojej Psicy :D
cudnie latała  :witch:

vobi

mati gratuluje psa latajacego na medal ;) A w jakim sensie zawody nieoficjalne?

mati

W takim sensie są nieoficjalne, że wyniki zawodów nie są uznawane przez Polski Związek Kynologiczny i nie są wpisywane w związkową książeczkę pracy psa.
To były takie bardzo hobbystyczne zawody, żeby można było sobie z psem dla zdobycia doświadczenia i obycia zawodowego pojechać ;)

jo_miekka

To był taki psi airshow? :D
Super, gratuluję!

Anupka

mati, a czemu PZK nie uznaje? I które miejsce zajęłyście, bo nie mogę się dopatrzeć?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: mati w 30 Cze 2009, 16:13:58
ach dziękuję za miłe słowa! polewam na tę okoliczność  :beer:
to były nasze pierwsze, nieoficjalne zresztą, zawody i jestem okropnie zadowolona z mojej Psicy :D
cudnie latała  :witch:

psia wiedźma, no :D :D

mati

#220
Cytat: jo_miekka w 01 Lip 2009, 08:19:38
To był taki psi airshow? :D
Super, gratuluję!
ach dziękuję w imieniu Mamby :)
no i sumie zarówno agility, w którym startowała moja psiaca, jak i frisbee, którego pokazy były w międzyczasie, można zaliczyć do sportów latających, więc suma sumarum można to nazwać psim airshow  :point_lol:

Cytat: Anupka w 01 Lip 2009, 08:26:53
mati, a czemu PZK nie uznaje? I które miejsce zajęłyście, bo nie mogę się dopatrzeć?
nie wiem czemu nie uznaje... wydaje mi się, że organizatorom trudno było sprostać wymogom stawianym przez PZK i dlatego zrobili zawody w formie luźnej zabawy przy okazji Dni Miasta
a miejsce I  :rotfl:

Cytat: effik w 01 Lip 2009, 08:47:08
psia wiedźma, no :D :D
jaka Pańcia taka psica  :rotfl:

Anupka

Przypomniał mi się jeden piesek z dzieciństwa  :rotfl: :
4 łapy
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: Anupka w 01 Wrz 2009, 21:14:14
Przypomniał mi się jeden piesek z dzieciństwa  :rotfl: :

anupka opluty opluty opluty

effik


Anupka

Hehe, jeszcze był piesek w kratkę i te wszystkie Disneya ;)
Wczoraj z R robiliśmy przegląd bajek, pod katem tego, czy jak bylismy mali to wyswietlali nam w tv te same bajki. No nie te same, ale wiele się pokrywalo. A zaczęło się od tego, że R chciał mi wmówić, że Krecik jest niemiecki! No rany, chyba wszyscy wiedzą, że KRTEK jest od knedlików ;) No i udowadniałam mu na you tube, że to czechosłowacka bajka była i tak się zaczęło ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login