mini zoo

Zaczęty przez Anupka, 08 Wrz 2007, 10:10:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

ishka82 teraz to u mnie juz takie male zyjatka nie wchodza w gre - kot by im zyc nie dal. Ale bardzomi sie myszoskoczki podobaja ;D

ishka82

mobka, no tak, zapomniałam, ze Ty masz kota ;)

Kasia

#152
mobka m mieliśmy i chomika i kotę


a początku kota dość mocno interesowała się chomikiem a chomik ciutke sie bał

ale po jakim czasie jedno nie zwracało uwagi na drugie ;)





Dodany tekst: 24 Maj 2009, 18:28:27

ishka82 bardzo podobają mi sieę Twoje zwierzaki  :thumbup:

a klatka super  :jupi: w takiej to i ja bym sie z chęcia pobawiła ;)

mobka

Kasia my mielismy swinke i kota - i kota sie caly czas swinka interesowala...

vobi

#154
Cytat: ishka82 w 24 Maj 2009, 16:18:06
Ale to naprawdę nie kłopot, ślicznie się razem bawią, tulą, czyszczą, czasem trochę biją :)

o rany, to musi byc super widok! :D

Dodany tekst: 24 Maj 2009, 20:20:46

Cytat: mobka w 24 Maj 2009, 16:19:07
ishka82 teraz to u mnie juz takie male zyjatka nie wchodza w gre - kot by im zyc nie dal. Ale bardzomi sie myszoskoczki podobaja ;D

mobka, nigdy nie wiadomo, moze to kot zwiewalby z podkulonym ogonem przd malymi zwinnymi stworzonkami ;D

tachogti

ishka82 slodziachy te Twoje dziewczyny  :bravo: i jaki domek zarabisty  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mignon

Ishka, cudowne są. Fajnie mieć zwierzaki w domu :)

Tylko się teraz boję swojego kota tu zaprezentować, coby konfliktu interesów nie było ;)

ishka82

#157
Cytat: mignon w 24 Maj 2009, 21:05:19
Ishka, cudowne są. Fajnie mieć zwierzaki w domu :)

Tylko się teraz boję swojego kota tu zaprezentować, coby konfliktu interesów nie było ;)
Pokazuj koniecznie :thumbup:

Dodany tekst: 24 Maj 2009, 21:12:58

Cytat: tachogti w 24 Maj 2009, 20:54:02
ishka82 slodziachy te Twoje dziewczyny  :bravo: i jaki domek zarabisty  :thumbup:
Po nowym domku to będą mogły śmigać, ze hej :D Już ta stara klatka zrobiła się fajniejsza jak wstawiliśmy tam gałązki, "domek" itp., ale maluchy i tak najbardziej uchachane są jak mogą po pokoju biegać :D Dzisiaj był debiut, ale widać było, ze strasznie się im podoba ;)

wrobelek0403

Cytat: mignon w 24 Maj 2009, 21:05:19
Ishka, cudowne są. Fajnie mieć zwierzaki w domu :)

Tylko się teraz boję swojego kota tu zaprezentować, coby konfliktu interesów nie było ;)

mignon, dawaj kota  :jupi: :jupi:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon


ishka82

mignon, fajny kocur :)

ishka82

No to się stało, gerbile dostały nową chałupę i są very happy :D Strasznie spodobały się mojej małej bratanicy, sporo czasu spędziła dziś gapiąc się na klatkę ;)
http://picasaweb.google.pl/abatko/Gerbilki#5340943628068300914

justynaaaa2

ishka82 śliczna dziewczynka  :jejeje: a klatka też niczego sobie ;)

ishka82

doda, włażą i złażą, nie zjeżdżają ;) A na samą górę i bez rury umieją wleźć ;) To zdolniachy są. Dzisiaj wściekłe, bo nie wyszły na spacer :mocking:
A moja bratanica wpatrywała się w nie jak zaczarowana, kochany szkrab :D

ishka82

A wiecie jak one śmiesznie tupią jak się boją czegoś ;) Czytałam o tym, ale na żywo dopiero robi wrażenie...takie małe stworki, a tupią głośno, mocno i w ogóle :)

zuzia

a moje prosiaki nie tupia.
ciekawe - takie odwazne i nie bojazliwe sa czy po prostu nie maja tego w naturze?

ishka
stwory swietne. aczkolwiek ja doceniam to, ze moje nieskaczace sa :) jeszcze kiedys to potrafily na lozko wskoczyc, ale teraz..... :D

ishka82

Jak miałam królika to też nie tupał ;D

Kasia

Myszaki świetne!

a z domku korzystają grzecznie? Czy sobie np. gdzie indziej gniazdo zrobiły?


a dziewuszka cudowna jupi

ishka82

Kasia, gniazdo zrobiły na samym dole na dnie klatki, a w domku mają...kibelek :mocking: Ale kochane są, jak je puszczamy i siedzę spokojnie na podłodze, to przybiegają do mnie, biegają mi po nogach itp., a rudy to nawet się trochę pogłaskać daje :D Muszę małża poprosić, żeby mi jakąś fotkę fajną z myszolami zrobił ;)

zuzia

a moje, szczegolnie Joanna, zachowuja sie ostatnio jak dzieci.
sadza, ze jak nie widac glowy to ja ich nie znajde - tak sie pod lozkiem chowaja i sa wielce zdziwione jak je tam znajduje :D

wrobelek0403

ooo, Heniek jak tupnie, to podłoga się trzesie lol za pierwszym razem, jak tupnąl w przedpokoju, to myslałam, ze ktos się do drzwi dobija lol

a tu nowe odsłony psotnika : http://picasaweb.google.pl/wrobelek0403/Henio#5341750008225140514
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 gdyby nie to, ze ja juz kroli nie lubie, to w Twoim bym sie chyba zakochala ;D ale boski ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

wrobelek0403
Heniek jest boski!
i widze, ze tak samo jak moje potwory tez wsadza nos nie tam gdzie trzeba (vide kosz :) )

wrobelek0403

zuzia no smieciarz na niego teraz wołamy, bo co wpadnie do pokoju M albo do mnie, to zaraz nos w smietnik lol


zwierzatko, on jest przekochany  :dreaming: , jak akurat nie podgryza: dywanu, kabli, pościeli, segregatorów, kanapy...  :headbang:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 31 Maj 2009, 10:37:18
zwierzatko, on jest przekochany  :dreaming: , jak akurat nie podgryza: dywanu, kabli, pościeli, segregatorów, kanapy...  :headbang:

musisz go do mnie na przeszkolenie przyslac :)
te moje szkodniki aniolkami nie sa ale sprzety domowe zostawiaja w spokoju :D