mini zoo

Zaczęty przez Anupka, 08 Wrz 2007, 10:10:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

i jeszcze jedna dumna poza :

sweedee

Cytat: zosia2007 w 06 Lip 2008, 10:18:02
i jeszcze jedna dumna poza :
wygląda tu jak kiciuś ze shreka  ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

magdarynka

To i my dolaczymy do szacownego grona ;)Oto Figa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Hehe, słodka ta Twoja Figa! Ale chyba jeszcze malutka, co?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Anupka wlasciwie to nie wiemy dokladnie, kicia jest znaleziona. Babka w zoologicznym powiedziala ze ma okolo 7-8 tygodni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Magdarynka, bogini Bastet pełną gębą, znaczy pyszczkiem ;)

magdarynka

sonja obawiam sie ze moze z niej wyrosnac, charakterna to ona jest :hihi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Wczoraj Maksio, piesek moich rodzicow, ktorego mielismy od 12 lat przeniosl sie za "Teczowy Most"  :crying:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


Kasia

Anupka przykro mi  :glaszcze:

Anupka

dzieki dziewczyny... mi tez... ja jednak za bardzo sie do zwierzat przywiazuje...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

Anupka tak mi przykro...

ja straciłam już dwa psy.. właściwie suczke

za ostatnią Karusią tesknię do dzisiaj, śni mi się często... to aż chore, żeby tak się przywiązywać do zwierzęcia... a jednak

giga

Pies bywa prawdziwym przyjacielem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Anupka współczuję:(

Anupka

Dzieki wszystkim za wsparcie...

A zeby jakos zmienic smutna atmosfere na watku powiem, ze nam z kolei zwierzakow przybylo. Jakis czas temu pisalam, ze przyszla do nas kota. Dalismy ogloszenie w gazecie, ale po kote nikt sie nie zglosil i tak juz zostala.
Nazwalismy ja Kota Kira vel. Octopussy  :P
Z Ridderkiem dogaduja sie coraz lepiej, ale o wspolnej zabawie jeszcze nie ma mowy. No coz, czasu pewnie trzeba, w koncu to pies i kot ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Odświeżam wątek, jako że mam nowych podopiecznych :D Przedstawiam Wam moje dwa myszoskoczki :)
http://picasaweb.google.pl/abatko/Gerbilki#

jo_miekka

O rany, jakie śmieszne stwory!
A je można jakoś oswoić? Wypuszczać z klatki? Nauczyć siadać na ramieniu albo co?
Jak to w ogóle z nimi jest? Dają się głaskać?
No i jak się nazywają?

ishka82

jo_miekka, jeszcze się nie nazywają ;D Imiona trza wymyślić ;) Na razie się z nimi nie bawimy, bo musimy się ze sobą oswoić, ale to takie trochę jak chomik...można wziąć na rękę, pogłaskać, ale wielkich interakcji raczej nie będzie ;D Teraz są ciutkę zdziczałe, bo ostatnio nikt się nimi nie zajmował, ale powoli się oswoją, bo już były oswojone ;) Ale fajnie jest na nie patrzeć ;) :D

ishka82

Cytat: doda w 14 Maj 2009, 20:10:36
fajne :)
a to parka? będą małe? :D
Nie, dwa samce :)

ishka82

Cytat: doda w 14 Maj 2009, 20:22:29
właśnie doczytałam na plotach, że już o tym byłą mowa :)
już wiesz, że na pewno nie samiczki?
śliczne są, podobne troszkę do chomika, ale większe
Raczej samczyki ;)

rilla

ishka swietne:D ja uwielbiam wszystkie gryzonie

mam chomika dzungarskiego i naprawde mozna z takimi małymi potworkami polubić i "dogadać"

mobka

rilla ja dzungarskiego mialam - ale powiem ci, ze glupszy jest od syryjskiego, ktorego mialam bedac dzieckiem ;)

ishka82

Moje dwa samczyki okazały się dwiema pannami ;D Po dokładnych oględzinach i porównaniu ze zdjęciami w necie dotyczących rozpoznawania płci mamy właściwie 100% pewności :D No i charakterne są, to też raczej do laseczek pasuje ;)
Dzisiaj pierwszy raz zwiedzały cały pokój. Miały przy tym wiele radochy :aaaa: Zmieniliśmy im trociny na ściółkę pochłaniającą zapachy i sianko :) Dostały dzisiaj nową zabawkę w postaci zniszczonej doniczki wiszącej z połowy kokosa - mają z niej fajny domek :) Zęby od przybycia do nas starły prawie o połowę...poprzedni właściciele nie dawali im nic twardego do gryzienia, jeszcze chwila i zaczęły by chorować :stupid:
Normalnie tak je polubiliśmy, że już nie wyobrażamy sobie, że mogłoby ich z nami nie być ;)
No i mają zamówiony nowy domek:
http://www.allegro.pl/item638848112_super_klatka_dla_chomika_kaskada_56x38x62_cm.html
A tu są dodane zdjęcia z dzisiejszego "zwiedzania":
http://picasaweb.google.pl/abatko/Gerbilki#5339380332499138130 od tego zdjęcia w prawo ;)

mobka

ishka82 przeslodkie sa :) Zaluje, ze jak kupowalismy chomika to nie zdecydowalismy sie jednak na myszoskoczki :) Odstraszylo nas troche to, ze trzeba miec 2 sztuki conajmniej ;)

ishka82

Cytat: mobka w 24 Maj 2009, 16:08:14
ishka82 przeslodkie sa :) Zaluje, ze jak kupowalismy chomika to nie zdecydowalismy sie jednak na myszoskoczki :) Odstraszylo nas troche to, ze trzeba miec 2 sztuki conajmniej ;)
Ale to naprawdę nie kłopot, ślicznie się razem bawią, tulą, czyszczą, czasem trochę biją :) Kochane są po prostu...ja nie wiem jak my tyle czasu bez zwierzaków w domu daliśmy radę ;D