Autor Wątek: mini zoo  (Przeczytany 23364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Louve

• Gość
Odp: mini zoo
« Odpowiedź #100 dnia: 31 Mar 2008, 23:21:25 »
o!!! dodaa - koniecznie pokaż!!!

doda

« Odpowiedź #101 dnia: 31 Mar 2008, 23:47:29 »
wszystkie zdjęcia są za duże, nie mogę wkleić ;/

doda

« Odpowiedź #102 dnia: 01 Kwi 2008, 13:41:35 »
udało mi się zmniejszyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Louve

• Gość
« Odpowiedź #103 dnia: 01 Kwi 2008, 14:24:55 »
jaka słodka!

doda

« Odpowiedź #104 dnia: 01 Kwi 2008, 14:27:05 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzięki, ma już 12 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 01 Kwi 2008, 14:27:05 »

Louve

• Gość
« Odpowiedź #105 dnia: 01 Kwi 2008, 14:39:15 »
serio? na zdjeciu nie widać! jest super!

doda

« Odpowiedź #106 dnia: 01 Kwi 2008, 14:42:57 »
na zdjęciu jest trochę młodsza:) ale i tak młodo wygląda, bo jest malutka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u nas w rodzinie wszystkie kobiety młodziej wyglądają niż mają, nawet Asta, hehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #107 dnia: 30 Kwi 2008, 00:01:15 »
odswiezam watek i sie chwale.
To jest moj nowy pupil - ... no własnie, biedak jeszcze nie ma imienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze mu jakieś fajne wymyślec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rodzony ojciec, jak usłyszał, co sobie kupiłam, stwierdził, że to efekt niezaspokojonego instynktu macierzyńskiego!!!!!
Pewnie cos w tym jest, ale na razie zajme sie hodowlą króliczka, dziecko za jakis czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #108 dnia: 30 Kwi 2008, 00:04:58 »
śliczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #109 dnia: 30 Kwi 2008, 00:06:44 »
To jest moj nowy pupil - ... no własnie, biedak jeszcze nie ma imienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze mu jakieś fajne wymyślec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Śliczny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja bym go nazwała 'Herzasty' Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #110 dnia: 30 Kwi 2008, 08:34:57 »

Śliczny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja bym go nazwała 'Herzasty' Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj M zaczął wołać na niego "Heniek", cos czuje, ze tak zostanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

musze tylko gdzies wyczytac, jak czesto i w jakich ilosciach się tego gagatka karmi. Bo w nocy opedzlował całą miseczke karmy i "pol klatki" siana  :o

zuzia

« Odpowiedź #111 dnia: 30 Kwi 2008, 09:06:51 »
musze tylko gdzies wyczytac, jak czesto i w jakich ilosciach się tego gagatka karmi. Bo w nocy opedzlował całą miseczke karmy i "pol klatki" siana  :o

to najlepiej z Golindą. Ona ma Edka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a tak w ogóle to podejrzewam, że w sklepie nie najlepiej karmią i stąd jego wilczy apetyt.

No i śliczny jest.

Majeczka

« Odpowiedź #112 dnia: 30 Kwi 2008, 23:21:36 »
A to moje kociaki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kita nasza Pierwsza Dama i maly Tosiu -zrobic jemu zdejcia bylo nie lada wyczynem- w miejscu nie usiedzial chwili. Niestety zginal smiercia tragiczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

doda

« Odpowiedź #113 dnia: 01 Maj 2008, 14:25:40 »
wróbelek, ja mojej króliczce z tego co pamiętam dawałam miseczkę karmy zawsze rano.
sianko też dawałam, ale nieregularnie. zresztą ona wywalała paśnik, bo go nie lubiła i całe siano rozwalała po klatce.
po południu dawałam jej też różne warzywa, marchewkę na przykład.
lubiła też jabłka.

kupowałam jej także takie różne przysmaki, kolby i tego typu bo na nich ostrzyła/piłowała sobie ząbki. tak raz w tygodniu powiedzmy to jadła.

lubiła też jeść papier Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kilka książek mi zniszczyła, w tym Dziady i Biblię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #114 dnia: 01 Maj 2008, 17:38:12 »
lubiła też jeść papier Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kilka książek mi zniszczyła, w tym Dziady i Biblię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

klasyczny gust miala  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 01 Maj 2008, 17:38:12 »

doda

« Odpowiedź #115 dnia: 01 Maj 2008, 17:45:29 »

doda

« Odpowiedź #116 dnia: 01 Maj 2008, 17:46:38 »
była oczytana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #117 dnia: 04 Maj 2008, 22:34:46 »
hahaha, a Henio (imie juz nadane) uwielbia buty i bluzy, smakuje mu też wykładzina... grrrrr  >Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj siana je duzo, w sklepie sie dowiedzialam, ze powinien go jesc nawet wiecej niz karmy.

a poza tym nie lubi jezdzic samochodem po zakretach, trasę karpacz-legnica przesiedzial skulony w kącie, dopiero na prostej drodze sie ozywil Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pewnie ma chorobe lokomocyjną, zupełnie jak "pani"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #118 dnia: 04 Maj 2008, 23:07:11 »

Moja ukochana nieodżałowana psica ma na swoim koncie słownik wyrazów obcych Kopalińskiego (ale to owczarek niem. był, to ją tłumaczy;) i książkę Sat Okha z jego autografem. A jedzenie maskotek zaczynała od oka:)

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #119 dnia: 05 Maj 2008, 01:40:36 »
pies mojej siory nienawidzi suworowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zjadl "kardynala z kremla" i lodolamacz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poza tym nic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

maroonbug

• Gość
« Odpowiedź #120 dnia: 06 Maj 2008, 17:29:35 »
Majeczka piwo dla Tosia! Co za kochany kotek. Na pewno jest zadowolony w kocim raju.
Wyglada jak moj Homer...
Niestety Homer mieszka z moimi rodzicami od kiedy sie wynioslam z PL.
Teskni mi sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #121 dnia: 28 Maj 2008, 14:17:41 »
Ridder jedzie z nami do PL na czas slubu. Nie chcemy go zostawiac na tak dlugo w NL pod czyjas opieka.
Pojawia sie jednak pytanie: co z nim w dzien slubu? Do restauracji go nie wezmiemy, bo nikt sie na to nie zgodzi.

Caly dzien i noc sam w domu - odpada, musi wyjsc na spacer itd.
Wszyscy potencjlani znajomi/rodzina - zaproszeni na wesele.
W pensjonaty dla zwierzat juz nie wierze, po ostatniej akcji w Szczecinie.

Co robilyscie ze swoimi zwierzakami w dniu slubu?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Kasia

« Odpowiedź #122 dnia: 28 Maj 2008, 14:59:40 »
a może któryś ze znajomych ma działkę lub ogród gdzie pies mógłby zostać
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wis

« Odpowiedź #123 dnia: 29 Maj 2008, 08:39:32 »
Ridder jedzie z nami do PL na czas slubu. Nie chcemy go zostawiac na tak dlugo w NL pod czyjas opieka.
Pojawia sie jednak pytanie: co z nim w dzien slubu? Do restauracji go nie wezmiemy, bo nikt sie na to nie zgodzi.

Caly dzien i noc sam w domu - odpada, musi wyjsc na spacer itd.
Wszyscy potencjlani znajomi/rodzina - zaproszeni na wesele.
W pensjonaty dla zwierzat juz nie wierze, po ostatniej akcji w Szczecinie.

My mamy jamniora i również ten sam problem, ale już się rozwiązał - mamy znajomą, "psiara" typowa aczkolwiek chwilowo swojego psa nie ma i zaopiekuje nam się Kajtkiem na ten czas. Na szczęście Kajo już zna Panią Elę, był u niej kiedyś nawet 3 dni więc powinno być ok.

wrobelek0403

« Odpowiedź #124 dnia: 29 Maj 2008, 11:16:21 »

Anupka,
 brat mojego M poprosil kuzyna, który pojechał najpierw do mieszkania zaraz po slubie (przy okazaji odwiózł czesc prezentów, a potem wieczorem (w ramach poswiecenia, na poczatku wesela nie pil) - wyprowadził i nakarmił.

Ale to jest mozliwe jak slub jest w poblizu Waszej miejscowosci, inaczej to albo psi hotel na jedna noc, albo moze zaufani sasiedzi?????