mieszkanie brawurki

Zaczęty przez brawurka, 12 Mar 2009, 13:00:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

jestem juz wściekła,pisze tego posta 8 raz i ciagle mnie cos wywala przy wklejaniu zdjęc.

Nie mam koncepcji na pomalowanie pokoju dziennego, kolory muszą byc jasne bo pokoik jest maly,macie jakies pomysły,zdjęcia? bede bardzo wdzięczna

elve

brawurka a coś więcej, jakie macie meble, stolarkę okienną, co lubicie? w jakim stylu?

brawurka

podobają mi sie takie pasy tylko w jaśniejszych barwach,ale czy beda pasowac do pokoju gdzie bedzie stalo jednak kilka gratów,nie zmniejszą optycznie pokoju?

elve

brawurka a możesz zrobić zdjecie pokoju?
albo przynajmniej napisać co już amcie i w jakich kolorach

jaką wysokość ma mieszkanie? pasy są trudne.... ale na jednej ścianie można spróbować

brawurka

elve no niestety nie mamy kasy na gruntowny remont,nowe meble itd wszystko z czasem bedziemy kupowac,wiec do tego co mamy teraz to bezsensu dopasowywac

elve

brawurka no to co planujecie (my też korzystamy ze starych mebli ale mieszkanie urządzamy pod potencjalne, nowe), w jakich kolorach, ile będzie mebli? coś będzie na ścianach? planujesz zasłony itp

ciężko jest mówić o wystroju wnętrza jak się nie wie co w nim będzie

siog

Brawurka moja rada nie szalej ze scianami! Wybierz prosty matowy kolor. I potem mozesz zaszalec z reszta. Takie pasy po roku zaczna cie wkurwiac, po drugie trzeba bedzie bardzo uwazac na meble i reszte zeby te pasy dobrze wygladaly, bo one jednak sa bardzo mocnym elementem.
Daj jakis spokojny ladny kolor. Wez probniki papierowe i co ci sie podoba.
Pamietaj (!) ze farba totalnie inaczej wyglada na probce a inaczej na scianie. jak juz zdecydujesz to kup kilka probnikow i pomaluj na sciane obok siebie male kwadraty wtedy bedzie latwiej.

brawurka

no wlaśnie te pasy fajne,ale jak juz nie jest naćpane czymś innym,ale moze jakby je dac w spokojnej tonacji to wydłuża pokoj...  :hmm:

elve zaslon nie bedzie,nic co zmniejszy optycznie pokój,lubie wnętrza minimalistyczne i tak ma kiedys wygladać moje mieszkanie

elve

jeśli lubisz beż/ecru, możesz wykorzystać motyw pasów na jedenej ze ścian (np na ścianie z kanapą, bo zwykle na niej niewiele się dzieje)
pasy w dwóch odcieniach koloru różniących się o 1-2 tony (wtedy trzeba zamówić farby z mieszalnika), a resztę pomieszczenia w jednym z tych odcieni

brawurka

no elve właśnie o tym myślałam  :beer:,siog dziękuje za zainteresowanie tematem :)  :beer:

Dodany tekst: 12 Mar 2009, 14:43:38

siog wrzuc zdjęcie z brzuchem :)

siog

#10
a moze zamiast malowac pasy (nigdy nie wiadomo jaki efekt) to lepiej na jedna ze scian dac jakas zaje..sta tapete? Reszta scian chlodnych jak ma byc minimalistycznie i jakies proste meble. z dodatkow wyszukac duze niezle plakaty...

brzuch zrobie:) duza juz jestem

Dodany tekst: 12 Mar 2009, 15:11:58

Brawurka przegladnij sobie gazetowe forum Wnetrza mieszkan. czasem sa perelki i ciekawe pomysly. poszukaj watek Taje. ona ma nowoczesne wnetrze ale z kolorami i ciekawe.

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,92579063.html

golinda

brawurka, żeby malować ściany jakimś ciemnym kolorem, to muszą mieć one idealnie położony tynk, a to rzadkość niestety
i bierz farby matowe - nie słuchaj sprzedawcy, który będzie chciał Ci wmówić, że półmat jest zmywalny
jeśli ściany równe, to daj na jednej, najmniejszej, jakiś kolor, a resztę na jasno, ale w podobnej (zimnej albo ciepłej) tonacji

zawsze możesz dać na jedną ze ścian jakąś fantazyjną tapetę, a reszta jednolicie

brawurka

przeglądam tapety na allegro, moze jedna ściane w tapecie a reszta kolor. dzięki golinda nie wiedzialąm nawet ze farby są matowe itd

golinda

brawurka, matowe są piękne i elegancko wyglądają
półmaty zajeżdżają niestety lamperią :D

siog

Cytat: golinda w 12 Mar 2009, 16:09:34
brawurka, żeby malować ściany jakimś ciemnym kolorem, to muszą mieć one idealnie położony tynk, a to rzadkość niestety
i bierz farby matowe - nie słuchaj sprzedawcy, który będzie chciał Ci wmówić, że półmat jest zmywalny
jeśli ściany równe, to daj na jednej, najmniejszej, jakiś kolor, a resztę na jasno, ale w podobnej (zimnej albo ciepłej) tonacji

zawsze możesz dać na jedną ze ścian jakąś fantazyjną tapetę, a reszta jednolicie

he he:) ale sie zgodzilysmy sie:)

Brawurka poszukaj w necie sklepy internetowe dekoracyjne. Allegro to nie najlepszy pomysl,odradzam, nie ta jakosc i chociaz mozna tam upolowac perelki to wiekszosc jednak taka sobie

sweedee

brawurka nie wczuwaj sie zbytnio, bo jak laski podrosną, to i tak Ci wszystko wyrównają
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

golinda

Cytat: siog w 12 Mar 2009, 19:18:29
he he:) ale sie zgodzilysmy sie:)

Brawurka poszukaj w necie sklepy internetowe dekoracyjne.

kupowałam w finezja-studio.pl, są na Mokotowskiej
no ale ceny niestety bardzo wysokie

brawurka

Cytat: sweedee w 13 Mar 2009, 12:30:09
brawurka nie wczuwaj sie zbytnio, bo jak laski podrosną, to i tak Ci wszystko wyrównają

dlatego wlaśnie zastanawiam sie nad tą tapetą, mojej mamie w kuchni Majka juz porobiłą dziurki :)

nantu

ja jeszcze niedawno mialam ten samo problem - wybor kolorow do nowego m;)  jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru, chociaz byl bardzo spontaniczny;) a wiec w sypialni mam jedna sciane w kolorze bordo/ceglasty, a reszta scian biala. w pokoju dziennym chcialam cos bezpiecznego, wybralam odciez beżu i tez jestem zadowolona, pokoj jasny i przytulny, mozna wiele zdzialac dodatkami, np. czekoladowa kanapa;) jak ktos bedzie chcial zobaczyc, to moge pokazac na fotkach;) farby z dekorala, moge polecic z tego wzgledu ze na probkach wygladaly dokladnie tak samo jak wyszly ba scianach;) pozdrawiam

brawurka

nantu mogę poprosić o zdjęcie tego beżu?

nantu

#20
wklejam zdjecie, prosze nie patrzec na to co jest za naroznikiem i zastepuje nam kuchnie (na szczscie juz niedlugo;), zdjecie robione wieczorem przy lampie. Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

dzieki  :beer:
a jak nazywal sie kolor? bardzo fajny,ciepły

nantu

hmmm, zeby powiedziec na 100% to musialabym isc do piwnicy i sprawdzic na farbie;) ale w nazwie byla brzoskwinia i pastele, mozliwe ze pastelowa brzoskwinia, ale głowy nie dam;) niestety nie moge znależć na stronie dekorala nazewnictwa;) ale polecam pojsc chociazby do castoramy i poogladac na tych probnikach;)

betaka 25

ostatno malowaliśmy  nasze mieszkanko i jestem zachwycona dulux z technologią lumitac,tyko niestety cena :crazy:

brawurka

dziewczyny jak namalować pasy na ścianie? mozna przykleić taśme,aleco zrobic zeby nie odeszłą z farbą? bo tak właśnie nam sie zrobilo