wybiła moja godzina..... kuchnia str. 3

Zaczęty przez magdalinska, 12 Mar 2009, 09:14:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: magdalinska w 29 Kwi 2009, 08:22:08
zmywarka - podłaczenie do wody bedzie od zlewu, wezyki dostaną, nie ma problemu. pzoa tym tam gdzie planowalismy to specjalnie robilismy odpływ, zeby zmywarka miała swoj, a facet mowi ze odpływ nie moze byc centralnie za zmywarka, musi byc z boku, nie wiem, spotkałyscie sie z takim czyms?

ja mam odpływ nie za zmywarką, ale z boku, w szafce mam wycięty kawałek tyłu, żeby weszła rura i zawór ;) nie wiem czy to specjalnie czy akurat tak wyszło, ale może jest to związane z tym, że zmywarka ma z tyłu jakieś te swoje wężyki i inne ustrojstwa i musi być odsunięta kawałek od ściany a gdyby tam była jeszcze ta rura to to wysunięcie w przód by było spore, więc cały rząd szafek byłby wysunięty bardzo w przód, żeby zachować linię ;)
nie wiem czy dobrze kombinuję  :hmm:

mika

tak odpływ i podłączenie wody do zmywarki musi być obok a nie za zmywarką - sama sie o tym przekonałam i musiałam zamawiać hydraulika więc teraz mogę sie mądrzyć ;)
Justa wyjaśniła dlaczego - musiałaby być zmywarka (nie Justa ;) ) wysunięta do przodu :D

justynaaaa2


konwalia

Cytat: mika w 29 Kwi 2009, 18:14:42
tak odpływ i podłączenie wody do zmywarki musi być obok a nie za zmywarką - sama sie o tym przekonałam i musiałam zamawiać hydraulika więc teraz mogę sie mądrzyć ;)
Justa wyjaśniła dlaczego - musiałaby być zmywarka (nie Justa ;) ) wysunięta do przodu :D

ale to wystraczy wysunąć o jakieś 3cm-jak sie ma blat 62cm, a zmywara 57-58 głębokości to spokojnie wystarczy

magdalinska

1. no dobra, dwie wersje przodu, która lepsza? (w jednej zmywarka przy zlewie, w drugiej zmywarka przesunieta w lewo, za szuflady)

2. pion z piekarnikiem - podciągnąc piekarnik do góry do wysokości blatu? wtedy szafki na dole beda na równej wysokości

3. zdjecia blatu, płytek i frontów na błyszczace górne szafki - która wersja? biel czy beż?

4. juz mowiłam, ze mam tą scianke za mało głęboka i najprawdopodbniej bedzie wystawac mi lodówka.... moze da sie przerobic scianke - na to licze....

konwalia

wersja jeden,
co do koloru to zależy od całego mieszkania, a nie chce mi się wertować, beż bardziej neutralny, a jaki blat?

magdalinska

#81
blat taki jakby biały w kropki szarawe, jest na zdjeciu tez, jako tło ;) w sumie i bez i biel bedzie pasował do kolorystyki całego domu.....

z dobrych wiadomosci - dadza mi takie ceny na sprzet, ile wyniosłoby mnie w najtańszych sklepach internetowych ;D

konwalia

to zmieniam zdanie-białe szafki, blat powinien sie dla mnie odcinać. ja sprzęt kupiłam w necie za śmieszne pieniądze :) ale jeszcze nie zmontowany....

golinda

1. ja też stawiam na wersję nr 1
2. piekarnik do wysokości blatu byłby ok
3. do tego blatu szafki w beżu

magdalinska

to teraz mam inny problem. Strefa wszystko wie, wiec moze spotkała sie z takim plakatem albo czyms innym, tego typu, ciekawym, fajnym, co mozna dac na sciane?

zwierzatko_mojej_mamy

magdalinska moge Ci zrobic dowolny plakat w dowolnej kolorystyce :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

#86
co ty mowisz???? powaznie?? ale dowolny rozmiar? to lux!!!!  :jupi: to ja sie zastanowie co to by miałoby byc i jak miałoby wygladac, jakies esy-floresy pewnie i dam znac :D a ty pomysl nad cena ;)
z nieba mi spadasz :D
:beer:

Dodany tekst: 14 Lip 2009, 17:47:28

a np naklejke albo szablon na sciane tez moglabys? ja dałabym wzor z takiej jednej tapety, ale ona kosztuje ok 3tys, to mnie nie stac ;) ale podoba mi sie wzor kwiatu i taki rzuciłabym na pomalowana sciane ;)

zwierzatko_mojej_mamy

magdalinska co do obrazu/foty chetnie sie sprawdze, bo tez mi maz kaze do sralony cos udziabac ;) portrety tez probuje ;) czek dys aut :

http://picasaweb.google.pl/AnnaWilk/MyGraph?authkey=Gv1sRgCIrF7pOe25Ga3QE#

a co do wydruku to sie zorientuje po ile jest na normalnym papierze a po ile na plotnie - bo tez to jest mozliwe ;)

co do naklejek i szablonow, to nie kontaktowalam sie jeszcze z ta drukarnia co robi ;) natomiast mam namiar na drukarnie, ktora drukuje dowolny podeslany wzor na tapete - koszt stanowczo mniejszy niz 3000 ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

no wiec tak (wiem, nie zaczyna sie zdania od no wiec ;) ) moja kolezanka architektka bedzie w P. w poniedziałek albo wtorek, mamy porozgladac sie razem za tapetami do sralonu, hollu i sypialni. Jak nie znajde zadnej gotowej na to miejsce co potrzebuje (ma to byc na srodek sciany, miedzy lustrem, z dwoch stron), a obstawiam ze nie znajde ;) to wtedy mam nadz ze cos sie uda wykombinowac :)
tylko pozostaje pytanie co.... to cos, ten slimak taki moze, albo zobaczymy jeszcze.... moze podesle mi jakis pomysl ta moja kolezanka....

co do szablonu, to tez sama nie wiem co chce, bo znalazlam fajna tapete, ale jest w takie jakby delikatne prazki, wiec na tym raczej nic sie nie wydrukuje.... moze znajde jakas gładka, to wtedy usmiechne sie o namiar do tej drukarni ;D  ale to wszystko w przyszłym tyg, a dałas mi duuuuuuze swiatlu w tunelu :D
pokazałam wlasnie twoje dzieła M. , powiedział: ma talent kobieta
:D
wiec: czekamy do przyszłego tygodnia, na razie piwko za odzew

zwierzatko_mojej_mamy

magdalinska no to czekamy ;) drukarnia jest w tarnowie i robia wlasnie wydruki w dowolnym formacie na wymiar z podeslanego projektu - w prazki pewnie nie drukuje  :point_lol: :point_lol: podziekuj mezowi, bo ostatnio worcilam do cwiczen i tak sie podniecam sama, ze jakies szkice powstaja, ze nawet 1 na 15 nie laduje w koszu :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl