Elegancki look mignon

Zaczęty przez mignon, 10 Mar 2009, 12:13:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mignon

Przygotowawczego ślubnego wątku nie miałam, ale teraz potrzebuję pomocy  :blush:

Być może w najbliższym czasie mogę być na uroczystości oficjalnej i słuzbowej (żadne przyjęcie) "na samym szczycie" (myślę, ze dobrze naprowadzony wróbelek będzie wiedział o co chodzi) ;). W mej szafie garsonek i eleganckich sukienek brak  :headbang: :headbang: :headbang: W pracy nie obowiązuje żaden dress code, więc moim najlepszym przyjacielem są spodnie i zwykłe bluzki, koszule.

No i właśnie... Jak się ubrać?? Jeśli garsonka, to fajnie by było, by była nie bardzo oficjalna, preferowałabym sukienkę i żakiecik. Macie jakieś pomysły, foty??

panikarola

up!
i jaki jest elegancki look mignon?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

wrobelek0403

uuuuu, jakoś mi umknął wątek  :blush: :blush:

sukienka i żakiet super pomysł - ale raczej w stonowanych kolorach  :thumbup:

najlepiej przejdz się po sklepach - teraz są spore promocje (z okazji otwarcia) w galerii malta - na drugim pietrze jest cały rzad sklepów z eleganckimi damskimi ciuchami - widziałam sliczne garsonki (tez ze spodniami)

poza tym niezmiennie polecam Bialcon na Kraszewskiego (idąc od rynku jezyckiego w kierunku Polnej - po prawej stronie).
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

albo jakś elegancki garnitur. Zawsze go potem wykorzystasz

zwierzatko_mojej_mamy

mignon w ostatnim in style widzialam fajne garniaki - zrobie fote :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mignon

#5
Wróbelku, dotarłaś już do Malty?? Pełen szacun. Ja jej na razie unikam z obwy przed tłumem.
O Bialconie nie słyszałam, ale chętnie skorztystam i zapamietam :thumbup:.

Ogólnie mój elegancki look upadł, bo ja wyjątkowo niegarsonkowa jestem, wręcz antygarsonkowa. Na razie zakupiłam sobie sukienkę w Solarze na firmową imprezę i na tym się skończyło. Od biznesowego wyglądu stronię :headbang:

Więc jak zwykle w takich momentach w ostatnim dniu rozhisteryzowana kupię co bądź albo uznam że jako osoba towarzysząca (czyli będę klaskac i robic foty) mogę wyglądac skromnie (czytaj nijak).  :zly:

Ale o foty garniaków jednak poproszę, może się przekonam...

zwierzatko_mojej_mamy

#6
mignon rozumiem Cie w polowie rozciaglosci, bo ja na stanowiska "do ludzi" w firmie si enie nadaje, bo tez nie chadzywam w garniakach, ale tez jestem anty spodnicowa i sukienkowa, wiec dlatego w polowie ;)

zaraz skocze po aparat ;)

Dodany tekst: 30 Mar 2009, 09:42:46

szlag trafil gazete, ale zapamietalam dwa i znalazlam na sieci ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

o, Jen mi się podoba. w tych rurkach powyżej z moim tyłkiem i w satynie bym wyglądała jak średnich rozmiarów piłeczka.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mignon

Trzeba mieć jeszcze taki dekolt jak Aniston ;)

Ale rzeczywiscie w paru sklepach widziałam podobne kroje.

Zdjęcia wyzej nie widzę, musze otworzyć w domu.

W każdym razie  :beer:, zobaczę czy się skuszę na jakiś garniak.

Zwierzątko, ja miałam w tym roku postanowienie noworoczne być spódnicową i sukienkową i trzymam się tego dzielnie :)

zwierzatko_mojej_mamy

mignon szalona jestes :D ja tak juz 3 tydzien probuje do pracy - ze niby po niedzieli, to zdaze do bac dodatki i wszystko bedzie tak ladnie dopasowane i wtedy moze sie przekonam do spodnic ;D i co ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mignon

Dziś się nie popisałam, bo wyciągnęlam z szafy dżinsy i tunike  ;)

Oba garniaki super, choc jakoś nie wyobrażam sobie siebie w rurkach. To chyba strój dla typowych marchewek  :zly:

wrobelek0403

mignon dotarłam, po 18, nawet nie było tak zle ;) ale tylko tak sobie przemknelismy, do sklepów nie wchodzilismy :) tyle co wystawy obejrzałam :)

jak nie lubisz typowego garnituru/garsonki - to sukienka z krótkim zakietem bedzie w sam raz. Albo spódnica ołówkowa i do tego klasyczny blizniak i perły :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Cytat: wrobelek0403 w 30 Mar 2009, 18:24:31
jak nie lubisz typowego garnituru/garsonki - to sukienka z krótkim zakietem bedzie w sam raz. Albo spódnica ołówkowa i do tego klasyczny blizniak i perły :)

Wróbelku, cały browar dla Ciebie, a nie tylko piwo :) Spódnice ołówkowe baaardzo lubię.

:thankyou:

wrobelek0403

Cytat: mignon w 31 Mar 2009, 08:10:25
Wróbelku, cały browar dla Ciebie, a nie tylko piwo :) Spódnice ołówkowe baaardzo lubię.

:thankyou:

a tak mi przyszło do głowy ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login