Godzina 0 nadeszla dla Inkageo. Wszystkiego dobrego!!!

Zaczęty przez adrianna79, 08 Wrz 2007, 03:32:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

Trzymaj sie Martus!
Niech ten dzien spelni Twoje wszystkie najsmielsze marzenia!
Juz nie mozemy sie doczekac Twojej relacji.
Buzka
Adrianna

brawurka

Zyczę Ci "autostrady do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości"!!!Wszystkiego najlepszego!!!

agad16

Marta,
życzę Ci aby ten dzień był dokładnie taki, jak sobie zaplanowałaś i życzę Ci słońca i radości na wszystkie Wasze wspólne dni.
Pozdrowionka.

jusia

Inka, wszystkiego najlepszego, dziś jest pierwszy dzień reszty Waszego życia, oby był piękny, tak jak sobie go wymarzyłaś...całuski
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

kamu2

Inka życzę Ci aby ten dzień był taki jaki sobie wymarzyłaś.Pozdrawiam
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

kar0la80

Inka wszystkiego naj naj naj, duzo slonca na pewno wszystko sie uda i bedzie tak jak sobie wymarzyliscie  :mrgreen: !!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i nie ukrywam ze czekamy (bo chyba nie tylko ja :lol: ) na pierwszy wpis jutro, jak bedziesz miala sile oczywiscie  :mrgreen:

rilla

Wszystkiego Najlepszego dla Was:) inka zaświeciło słońce! chyba specjalnie dla Ciebie i innych Pm dzisiejszych;) Więc dużo uśmiechu, miłości, obecności najbliższych... I wspaniałej zabawy!

elve

I pogoda zrobiła się nagle piękna.... to dobrze na przyszłość wróży. NAJLEPSZE ŻYCZENIA inkageo. Ehhh a na 22 zapowiadają ulewy i zimno :-(

salsa

wszystkiego najlepszego wszystkim Pannom Młodym z tego dnia:)
macie słoneczko:) dużo szczęścia:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elizapj

dolaczam sie do goracych zyczen. nie wiem jaklk w w innych miastach, ale Tata mi pisal ze w wawie jak w rzymie...przynajmniej slonce takie ;)
zycze wiec byscie wszytskie dzisiaj mialy cudowny dzien, by wszytsko szlo gladko i byscie nas wkrotce obsypaly fotkami i opisami!
Marta nadal trzymam BARDZO mocno kciuki!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

dzisiaj jeden z bardziej oczekiwanych forumowych ślubów

pogoda piekna :)
przynajmniej w Wawie, mam nadzieję że reszta Polski też cieszy się piękną pogodą

teraz trzymać kciuki że pólpasiec nie rozgości sie na Twoim weselichu :)
w razie czego wyproś nieplanowanego goscia z weselicha  ;-)


wszystkiego najlepszego

calla

Inko, duzo slonca w tym najpiekniejszym dniu. Oby juz nic nie stanelo Wam na przeszkodzie. Duuuzo szczecia zycze!! Trzymaj sie dzielnie:-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

kartynka

Inka!!!!

Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieje, ze ten dzien przejdzie Wasze wszystkie oczekiwania mimo kilku przeszkod po drodze:-)

wspanialego miesiaca miodowego!

Czekamy na relacje i zdjecia! Wiem ze wygladalas slicznie!!!!

xxxx

abkasia

i ja sie do zyczen dolaczam :) zycze wszystkiego najlepszego.. :) jestem pewna ze bedzie pieknie :-D  :)

adrianna79

a jaka jest pogoda we wroclawiu/brzegu? na weather.com mowia ze jest pochmurno i bedzie padac, okolo 15C... mam nadzieje ze to nie prawda....

rilla

sprawdzałam na onecie,  Brzegu ma być dzisiaj między 14-20 ok:) deszczu 0.0... i może się nie pomylą:/

ewa.wie

Inko dołączam się do życzeń. Dużo szczęścia!!! :)  Z niecierpliwością będziemy czekać na relację :mrgreen:  Co ty masz w sobie takiego, że wszystkie przeżywamy Twój ślub jak nasz własny, ech... ;-)

gabip1

I jeszcze ja, dużo szczęścia na nowej drodze życia

rubin04

Inka, życzę Ci mnóstwo szczęscia i wobec ostatnich zdarzeń - zdrowia i by ten piękny dzień zaskakiwał Cię już tylko miłymi chwilami.

Trzymaj się ciepło!
Buziaki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


jo_miekka

Inka!
Wszystkiego dobrego! TO TWÓJ DZIEŃ!

marax

Inka przepraszam ze nie moglam wpasc zorbil sie kwas na pogotowiu lekarz ostatni wyjechal sobie w sina dal i musze siedziec za niego na dyzurze zzzz kuzwa tak chcialam byc .przepraszam cie bardzo ,ale sila wyzsza jakbym sie nei zgodzila to wogole pogotowie by przestalo istniec w promieniu 50 km:(kochana myslami jestem caly czas z toba i zycze Wam wszytkiego najlepszego.Strasznie mi rpzykro ze nie moglam byc

lukasowa

STO LAT STO LAT NIECH ZYJA ZYJA NAM!!!!!!!!!!!!!
BUZKA,BUZKA,BUZKA!!!!!!
SPELNIENIA MARZEN!!!!

didi_loczek

Inka! Wszystkiego najlepszego!! :)
Mam nadzieje, ze wszystko odbylo sie tak jak to sobie wymarzylas!
Buzka!!

dzidzia101

Spelnienia marzen, usmiechu na pysiu i samych szczesliwych i slonecznych dni  :mrgreen:
Mam nadzieje, ze "wroga ujarzmilas" i dzisiejszy dzien mija bez bolu i problemow!
Czekamy na zdjecia i relacje!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login