Sex tantryczny

Zaczęty przez sweedee, 07 Mar 2009, 12:41:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

Ostatnio słyszałam i czytałam trochę na ten temat, ale nie ma to jak nasze forum  :highfive:
Co sądzicie o seksie tantrycznym? Czy stosujecie te techniki? Czy się sprawdzają?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

dragonfly

sweedee z tego co dawno temu czytalam (chyba o tym) to troche zabawy z tym jest i troche trwa zanim sie przejdzie do meritum sprawy  :mocking:
z mezem, ktorego widze w sumie 5 miesiecy w roku nie ma szans co bym tracila czas....

vobi

podobnie jak dragon, jak przeczytalam tytul to pomyslalam ze nie mam tyle czasu ;D

dragonfly

Cytat: vobi w 07 Mar 2009, 16:05:00
podobnie jak dragon, jak przeczytalam tytul to pomyslalam ze nie mam tyle czasu ;D
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
nie, no moze skusimy sie kiedys.... w ogole to musze poczytac o tym najpierw  :point_lol: :point_lol: :point_lol:

vobi

dragonfly, jakbys gdzies Stinga spotkala to podpytaj, zdaje sie ze on jest specem w temacie seksu tantrycznego (i to zarowno teorii jak i dlugioletniej praktyki  :point_lol:)

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Cytat: giga w 09 Mar 2009, 00:25:56
Tu można na ten temat poczytać
http://zdrowie.onet.pl/1490742,2042,,,,czy_seks_tantryczny_dziala_,seks.html

ale chcę się dowiedzieć, co WY o tym myślicie, czy stosujecie te techniki, czy się sprawdzają, bo z tego, co zdążyłam przeczytać, to raczej nudnawo..., ale może się mylę  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

wrobelek0403

nie stosujemy, jakos nigdy nas nie ciagneło, moze kiedys ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

betaka 25

Kurcze ale to czasochłonne zostawiam to na dzień wolny:)))))))

tamara02

Jeśli szukacie ciekawego urozmaicenia seksu, to polecam tę stronę:) https://kraina-doznan.pl/strap-on-protezy-penisa,c185.html