Autor Wątek: Sex tantryczny  (Przeczytany 3790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
Sex tantryczny
« dnia: 07 Mar 2009, 12:41:58 »
Ostatnio słyszałam i czytałam trochę na ten temat, ale nie ma to jak nasze forum  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co sądzicie o seksie tantrycznym? Czy stosujecie te techniki? Czy się sprawdzają?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

Odp: Sex tantryczny
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Mar 2009, 15:51:06 »
sweedee z tego co dawno temu czytalam (chyba o tym) to troche zabawy z tym jest i troche trwa zanim sie przejdzie do meritum sprawy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
z mezem, ktorego widze w sumie 5 miesiecy w roku nie ma szans co bym tracila czas....

vobi

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Mar 2009, 16:05:00 »
podobnie jak dragon, jak przeczytalam tytul to pomyslalam ze nie mam tyle czasu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Mar 2009, 16:05:00 »

dragonfly

« Odpowiedź #3 dnia: 07 Mar 2009, 16:10:01 »
podobnie jak dragon, jak przeczytalam tytul to pomyslalam ze nie mam tyle czasu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie, no moze skusimy sie kiedys.... w ogole to musze poczytac o tym najpierw  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Mar 2009, 16:13:32 »
dragonfly, jakbys gdzies Stinga spotkala to podpytaj, zdaje sie ze on jest specem w temacie seksu tantrycznego (i to zarowno teorii jak i dlugioletniej praktyki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Mar 2009, 16:13:32 »

giga

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Mar 2009, 00:25:56 »
Tu można na ten temat poczytać

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Mar 2009, 12:58:45 »
Tu można na ten temat poczytać

ale chcę się dowiedzieć, co WY o tym myślicie, czy stosujecie te techniki, czy się sprawdzają, bo z tego, co zdążyłam przeczytać, to raczej nudnawo..., ale może się mylę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 09 Mar 2009, 13:56:31 »
nie stosujemy, jakos nigdy nas nie ciagneło, moze kiedys Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

betaka 25

« Odpowiedź #8 dnia: 26 Mar 2009, 23:53:30 »
Kurcze ale to czasochłonne zostawiam to na dzień wolny:)))))))