Autor Wątek: DOBRE BO POLSKIE.. czyli rodzime hity kosmetyczne  (Przeczytany 32638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: DOBRE BO POLSKIE.. czyli rodzime hity kosmetyczne
« Odpowiedź #525 dnia: 11 Lip 2014, 18:36:16 »
salsa, byłam sprawdzić mój żel z Tołpy - wyraźnie jest na nim napisane, że nie zawiera parabenów, sztucznych barwiników etc.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #526 dnia: 11 Lip 2014, 18:37:07 »
no to widocznie ten żel jest czysty, ale zobacz sobie skład kremu, ktory wrzuciłam - a to ledwo krem nawilżajacy ......
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #527 dnia: 11 Lip 2014, 18:37:10 »
to nie mój akurat, ale zobacz, ten np., też nie ma:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj!opis-produktu

Dodany tekst: 11 Lip 2014, 18:38:11
z tej serii używałam na dzień i mam pod oczy, też nic nie mają:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj!opis-produktu
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2014, 18:38:11 wysłana przez golinda »

salsa

« Odpowiedź #528 dnia: 11 Lip 2014, 18:38:35 »
ja jestem zrazona do tołpy bo czego nie wziełam do reki -krem , maska, peeling-wszystko parabeny, nawet po kilka, a reklamują się, ze same naturalne składniki.....

golinda

« Odpowiedź #529 dnia: 11 Lip 2014, 18:39:49 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja jestem zrazona do tołpy bo czego nie wziełam do reki -krem , maska, peeling-wszystko parabeny, nawet po kilka, a reklamują się, ze same naturalne składniki.....

no ale zobacz na powyższe, żaden nie ma
ja lubię Tołpę, bo mnie nie uczula, nie podrażnia, a moje oczy natychmiast reagują opuchlizną jak coś jest nie tak, nienawidzę tego

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #529 dnia: 11 Lip 2014, 18:39:49 »

salsa

« Odpowiedź #530 dnia: 11 Lip 2014, 18:43:33 »
moze faktycznie poszli po rozum do głowy i zaczeli wprowadzać niektóre serie zgodne z reklamą, ale juz zobacz seria wyższa: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj!cala-linia
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2014, 18:43:51 wysłana przez salsa »

malutenka

« Odpowiedź #531 dnia: 11 Lip 2014, 22:09:33 »
o, do mycia twarzy lubię bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a z kremów tej serii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 11 Lip 2014, 22:12:11
tołpa u mnie odpada, raz miałam krem matujący, to co salsa wrzucała stronę temu i nawyłaziło mi pryszczy jak gorejące wulkany, dałam siostrze - przeszczęśliwa
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2014, 22:12:12 wysłana przez malutenka »
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #532 dnia: 25 Sie 2014, 10:32:42 »
zostałam u kosmetyczki potraktowana tym

i to na stopach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i efekt jest super, skóra mięciutka przez kilka dni bez używania kremu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

malutenka

« Odpowiedź #533 dnia: 10 Wrz 2015, 08:37:54 »
Kupilam zamiennie bo siarkowy się skończył, a moja skóra bardzo szybko się przyzwyczaja i przestaje pozytywnie reagować. Jest świetny. Matuje, mniej zaskórników i innych parchów.

Justynna

« Odpowiedź #534 dnia: 10 Wrz 2015, 09:16:43 »
Siarkowy za bardzo wysuszał mi skórę, musiałam zmienić krem. Teraz testuje ten: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #535 dnia: 10 Wrz 2015, 09:22:11 »
Kupilam zamiennie bo siarkowy się skończył, a moja skóra bardzo szybko się przyzwyczaja i przestaje pozytywnie reagować. Jest świetny. Matuje, mniej zaskórników i innych parchów.
mam wypróbowany krem nr1 i nr 4 oba bardzo bardzo dobre

Siarkowy za bardzo wysuszał mi skórę, musiałam zmienić krem. Teraz testuje ten: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to produkuje sylveco - bardzo lubię ich kosmetyki, obecnie używam  ich lekkiego kremu rokitnikowego i szamponu z betuliną, jestem zadowolona, zastanawiam się nad następnym kremem jak ten się skończy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

malutenka

« Odpowiedź #536 dnia: 10 Wrz 2015, 09:25:16 »
A na urodziny dostałam takie coś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I powiem Wam, że szalu nie ma. Stosowałam na noc, ale lepiej tym nogi po depilacji posmarować niż twarz. Nawilżs ale bez rewelacji, zostawia warstwę na skórze i zapycha.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2015, 09:27:11 wysłana przez malutenka »

Justynna

« Odpowiedź #537 dnia: 10 Wrz 2015, 09:28:18 »
to produkuje sylveco - bardzo lubię ich kosmetyki
wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jakoś wcześniej nie wpadły mi w ręce ich kosmetyki, ale jak krem się sprawdzi, to będę próbować z kolejnymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #538 dnia: 10 Wrz 2015, 09:30:00 »
malutenka, oglądałam to kiedyś. Ładne mają opakowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #539 dnia: 10 Wrz 2015, 09:43:15 »
I tylko ładne opakowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sama bym pewnie nie kupila bo za 60zl to mozna miec cos naprawde fajnego aptecznego. Dałam mamie i siostrze - siostre uczucił, mama uważa, że bez rewelacji. Pod makijaż nie nadaje sie zupelnie,bo makijaz splynie. No do smarowania nóg najlepszy.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #539 dnia: 10 Wrz 2015, 09:43:15 »

Justynna

« Odpowiedź #540 dnia: 10 Wrz 2015, 09:48:04 »
No do smarowania nóg najlepszy.
to bez sensu za taką kasę smarować nogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #541 dnia: 10 Wrz 2015, 12:29:37 »
znacie  cos dobrego na pekajace naczynka?
kupiłam niedawno pharmaceris

wrobelek0403

« Odpowiedź #542 dnia: 10 Wrz 2015, 12:33:25 »
magdalinska, chyba nie ma na to skutecznego kosmetyku. Tylko zamykanie.

ja uzywam Dermiki seria P.

niewiemjaka

« Odpowiedź #543 dnia: 10 Wrz 2015, 12:47:49 »
ja jestem zadowolona z kremu matujacego antybakteryjnego Flos Lek
o taki mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kupilam w aptece bo zaczely mi wyskakiwac dziwne wypryski nastolatki i ten krem ładnie mi to matuje, obsusza, łagodzi i widocznie mi się zmniejszyły problemy prawie do zera

może mają tez jakiś fajny do naczynek ?
jest niedrogi, można spróbować
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

malutenka

« Odpowiedź #544 dnia: 10 Wrz 2015, 12:54:44 »
Na naczynka to jak dziewczyny pisały - zamykanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jak ktoś ma skłonności to chodzi jak ja z fioletowymi nogami

wrobelek0403

« Odpowiedź #545 dnia: 10 Wrz 2015, 14:31:22 »
tez mam mocno popekane na nogach. zamykanie przy takich ilosciach nie ma sensu, bo w jednym zamkniesz, w innym pęknie.

dodatkowo antykoncepcja hormonalna i depilacja woskiem nie pomagają.

malutenka

« Odpowiedź #546 dnia: 10 Wrz 2015, 14:41:57 »
Miałam zamykane kilka lat temu, później suplementy, rutinoscorbin, jakies zele apteczne i ch... tylko kasa w bloto poszla.

aniak1211

« Odpowiedź #547 dnia: 10 Wrz 2015, 15:02:48 »
Moja Dominika ma na karku popekane naczynka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taka mala i juz jej sie pojawily,
licze ze jednak wyrosnie z tego.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

mika

« Odpowiedź #548 dnia: 10 Wrz 2015, 15:19:35 »
Mi na pękające naczynka/trądzik rózowany dermatolog poleciła to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam tendencje że koło nosa mi się robią
zamykała naczynka moja koleżanka z pracy laserowo, co 3-5 lat powtarza
ale to jest tak jak z żylakami, zamkniesz/usuniesz w jednym miejscu, to po jakimś czasie wychodzi w kolejnym