DOBRE BO POLSKIE.. czyli rodzime hity kosmetyczne

Zaczęty przez wredotka, 06 Mar 2009, 13:42:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

#475
polecam do mycia twarzy http://www.pollenaewa.com.pl/pl/index/html/id:3/act:product/product:2301/mark:2346
szczegolnie jak się ma tak porabaną cerę jak ja, czyli przetłuszczającą się, albo dla odmiany za suchą, albo pryszczatą. Nie ma uczucia ściągnięcia po myciu, a skóra ładnie oczyszczona.

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 14 Mar 2013, 10:19:13
polecam do mycia twarzy http://www.pollenaewa.com.pl/pl/index/html/id:3/act:product/product:2301/mark:2346
szczegolnie jak się ma tak porabaną cerę jak ja, czyli przetłuszczającą się, albo dla odmiany za suchą, albo pryszczatą. Nie ma uczucia ściągnięcia po myciu, a skóra ładnie oczyszczona.


dodaj jeszcze naczynka i masz moją cere :crazy:  chetnie wypróbuje. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka


wrobelek0403

Cytat: malutenka w 14 Mar 2013, 10:23:12
naczynka to ja mam na nogach :(

na nogach tez mam i depilacja woskiem wcale im nie pomaga :(
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Ja nie moge woskiem, bo mi krew leci i jest coraz gorzej. Parszywe geny, te naczynka na nogach mam po babci, ona ma teraz nogi jak w fioletowych rajstopach.

wrobelek0403

auc, to ja mam po wieloletnim braniu tabsów :thumbdown: naczyniowiec ostrzegał ze tak bedzie juz pare lat temu, no ale wyboru za bardzo nie mam...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Cytat: wrobelek0403 w 14 Mar 2013, 10:22:24odaj jeszcze naczynka i masz moją cere crazy
Też mam naczynkową cerę i jakiś czas temu pojawił mi się paskudny pajączek  :zly:
Teraz mam krem z Bielendy - Kasztan: http://bielenda.pl/serie/kasztan

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Justynna to jest cała seria i mozna kupic na dzien/noc, nawilzajacy, półtłusty i przeciwzmarszczkowy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Cytat: wrobelek0403 w 14 Mar 2013, 10:55:32jest cała seria i mozna kupic na dzien/noc, nawilzajacy, półtłusty i przeciwzmarszczkowy Cheesy
Widziałam. Ale pewnie wybiorę nawilżający, bo jaki przeciwzmarszczkowy? Hę? Za młoda jestem  :rotfl:

malutenka

#486
Cytat: Justynna w 14 Mar 2013, 11:01:36bo jaki przeciwzmarszczkowy? Hę?
Nawilżasz i nie masz zmarszczek :D

wrobelek0403

Cytat: Justynna w 14 Mar 2013, 11:01:36
Widziałam. Ale pewnie wybiorę nawilżający, bo jaki przeciwzmarszczkowy? Hę? Za młoda jestem  :rotfl:


kto nie ma, ten nie ma ;) ja odkryłam u siebie na szyi :crying:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 14 Mar 2013, 11:29:33ja odkryłam u siebie na szyi
światło się źle odbijało, na pewno nic tam nie ma :)


malutenka

Ja nie wiem co lepsze zmarszczki, czy bolesne pryszcze wyskakujące od czasu do czasu na szyi i później blizny, które trzeba znikac miesiącami :/

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 14 Mar 2013, 11:40:23
Ja nie wiem co lepsze zmarszczki, czy bolesne pryszcze wyskakujące od czasu do czasu na szyi i później blizny, które trzeba znikac miesiącami :/

ja mam jedno, a miewam drugie. takze nie mam wyboru :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: wrobelek0403 w 14 Mar 2013, 11:52:03
ja mam jedno, a miewam drugie. takze nie mam wyboru :D

ja tez ;D
tzn. pryszczy dawno nie mialam, ale teraz na wiosne mi znowu wychodza, gdzies wyczytalam ze organizm sie odtruwa po zimie :mocking:

a propos cery naczynkowej - ktos probowal Ava cosmetics?
http://www.ava-laboratorium.pl/seria_para/items/rozszerzone-naczynka.html



martullek

muszę poszukać w drogeriach. po odstawieniu antykoncepcji moja cera to dramat!

Norka

#497
Chciałam polecić kojący balsam do ciała Sylveco, skład bardzo naturalny:
http://sylveco.pl/sklep/cialo/kojacy-balsam-do-ciala

Bardzo gęsty, intensywnie pachnie miętą i ziołami (mnie się bardzo podoba, jest taki orzeźwiający), błyskawicznie się wchłania - taka bomba odżywcza. Dobrze mi zrobił na skórę po ciąży. Jak skończę karmić to zamierzam wypróbować inne ich produkty (wszystkie prócz tego mają jakiś składnik aktywny niezalecany w czasie ciąży i karmienia). Ogromny plus dla producenta, że szczegółowo opisuje składy - jest nawet leksykon składników.

Edit: Dobrze, że sobie przypomniałam, bo zamówiłam przy okazji szampony do testowania ;)

malutenka

Absolutny hit dla mnie http://sklep.paese.pl/p/289-puder-ryzowy
można stosować jako bazę pod makijaż, można jako wykończenie, można jako jedno i drugie. Nie zapycha porów, wygładza, pięknie pachnie , a twarz mam matową do 10 godzin - musiałabym chyba twarz talkiem smarować, żeby mieć taki efekt. Cudo.