Autor Wątek: DOBRE BO POLSKIE.. czyli rodzime hity kosmetyczne  (Przeczytany 32596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Odp: DOBRE BO POLSKIE.. czyli rodzime hity kosmetyczne
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Mar 2009, 22:46:45 »
jeszcze dodam z kosmetykow meskich najlepsza jest Dermika w takich srebrnych opakowaniach
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #26 dnia: 06 Mar 2009, 23:26:14 »
większość moich hitów wymieniono, dodam tylko peeling cukrowy Daxa:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #27 dnia: 07 Mar 2009, 01:18:48 »
a Dax jest taka baza pod mejkap - super jest!

potwierdzam, jest super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ostatnio odkryłam mleczko i tonik 2 w 1 Nivea visage, doskonale odświeża i daje uczucie chłodu, jak dla mnie rewelacja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #28 dnia: 07 Mar 2009, 01:34:36 »
Dla mnie faworytami są już od dłuższego czasu produkty Bielendy, w ogóle uwielbiam tę firmę. Fajna jakość, cena rozsądna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i na szczęście dystrybucja tez się poprawiła - w Carrefourze nie sposób mnie było odgonić od półki z kosmetykami, skąd wygrzebywałam Bielendowe nowinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Używałam i jestem wierna:
 - serii Beauty Milky: serum do rąk, krem śmietankowy - na dzień, jogurtowy - na noc
 - GENIALNE błoto do włosów "Powitanie z Afryką"
 - nieodżałowane odżywki w butelkach z pompką + seria "Róża i jedwab": pachniała obłędnie, fajnie nawilżała i co - wycofali!! mam jeszcze resztkę i wącham co i rusz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Z pełnym przekonaniem kupuję też produkty Ziai (polecam krem do rąk z kozim mlekiem, peeling enzymatyczny Nuno, peeling ogórkowy), Inter Fragrnaces (seria do włosów Naphera - REWELKA) i Eveline (żel pod oczy "Gold Therapy" - świetny, skóra pije go jak gąbka). Paloma miała fajne serum do rąk z dołączonymi rękawiczkami bawełnianymi, ale ostatnio nie widzę tego zestawu nigdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dopóki bywałam w Łodzi zawsze kupiłam coś Polleny-Evy, ale teraz jakoś mi nie po drodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Świetne sa peelingi do ciała Joanny z serii owocowej, ładnie ścierają i obłędnie pachną (zwłaszcza grapefruit - nie zajeżdża chemią).

Polecam zakupy w Super Pharm, bo wybór mają ogromny, a obsługa nie marudzi, gdy buszuje się po półkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i promocje miewaja sympatyczne. Offtopicowo - w Super Pharm firmowe perfumy bywają duuuużo tańsze niż w perfumeriach, ceny czasem zbliżone do netowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za Sorayą i Erisem nie przepadam. Jak dla mnie zwłaszcza ta druga firma poszła teraz w masówkę i "robi się" na wielgachny koncern koncern kosztem jakości i... ceny produktów. AA też mnie nie przekonuje, stosunek jakość/cena w Bielendzie wydaje mi się rozsądniejszy. Coś tam Daxu też kupowałam i rozczarowania nie było, ale rewelacji też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kremy Kolastyny w ogóle nie raczyły się wchłaniać.

A propos, czy któraś z Was zna kosmetyki "lokalnej" odnogi Inter Fragrances, czyli Oligo Complex/Oligo-System?? Dało się je kupić tylko w ich firmowym sklepie niedalego placu Konstytucji, ceny rozsądne, wybór duży, a dystrybucji niet - co u licha?! Ciężko też trafić na kosmetyki Mona Liza - Mincer, a bywały dobre + niedrogie. Ciepło wspominam produkty do włosów firmy "Natalia" używane za daaawnych czasów, ale firma zniknęła, nie wiem - splajtowała czy została wchłonieta przez większą...

Jak coś sobie przypomnę z "osobistych rewelek", to dopiszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #29 dnia: 07 Mar 2009, 01:44:26 »
callja oo przypomnialas mi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bielenda - powitanie z afryka - odmladzajace mleczko kokosowe do ciala z olejkiem z baobabu ;d kocham za dzialanie i zapach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to ja jutro kupuje to bloto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 07 Mar 2009, 01:44:26 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #30 dnia: 07 Mar 2009, 01:55:18 »
a tak swoją drogą to o polskich firmach kosmetycznych to mój M. mógłby się tu wypowiedzieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w końcu 5 lat w branży siedział  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no dobra nie testował na sobie ale teorie zna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jak mi kiedyś powiedział ile jest firm polskich to aż usiadłam z wrażenia, bo to co my tutaj podajemy to jest znikomy procent całości, ja nie miałam pojecia, że ten rynek jest tak rozwinięty, niestety sporo z tych firm produkuje tylko pod eksport na wschód i do azji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

wrobelek0403

« Odpowiedź #31 dnia: 07 Mar 2009, 08:55:24 »
a ja jaeszcze dodam wosk do depilacji na ciepło Joanna, niestety rzadko bywa w sklepach - co mnie potwornie złosci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

salsa

« Odpowiedź #32 dnia: 07 Mar 2009, 09:02:59 »
a ja jaeszcze dodam wosk do depilacji na ciepło Joanna, niestety rzadko bywa w sklepach - co mnie potwornie złosci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o kurde, jakbym wiedziała, ze poszukujesz to bym CI kupiła zapas - ostatnio jest w moim osiedlowym tesco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #33 dnia: 07 Mar 2009, 10:24:33 »
Zmywacz Ziaja do demakijazu i wymienione juz maseczki z Dermiki   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Z innych rzeczy:

Cienie do powiek i lakiery Inglot

Peelingi Solne ze Starej Mydlarni

Rewelacyjna seria Czarne Wyszczupla do ciala Ziaji

I moje ostatnie odkrycie Balsam Sojowy z AA

A jeszcze Olo uwielbia meskie kosmetyki z AA, szczegolnie pianke do golenia, szampon z plynem do kapieli w jednym i mydlo do higieny intymnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Mar 2009, 10:29:11 wysłana przez tachogti »
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #34 dnia: 07 Mar 2009, 11:32:07 »
A ja przez przypadek ostatnio zakupilam sobie dwa peelingi Joanny: z truskawka i kiwi.
Nie dosyc, ze pieknie pachnie podczas zabiegu i po nim, to jeszcze skora jest super wygladzona. Cena - smieszna :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #35 dnia: 07 Mar 2009, 11:54:22 »
Jak widać nasze ulubione kosmetyki się pokrywają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Czyli jednak coś w nich musi być Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

wrobelek0403

« Odpowiedź #36 dnia: 07 Mar 2009, 11:57:14 »
Jak widać nasze ulubione kosmetyki się pokrywają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Czyli jednak coś w nich musi być Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bo sa dobre i tanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

atrament.owa

« Odpowiedź #37 dnia: 07 Mar 2009, 13:01:34 »
Ja rownież bardzo lubię wymienianą tutaj Ziaję; szczególnie żel do mycia twarzy oliwkowy, w ogóle nie wysusza i dobrze zmywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i Ziajowe toniki - najczęściej przeze mnie wybierany to różany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I wymienione wyżej peelingi z Joanny również są git  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #38 dnia: 07 Mar 2009, 13:22:32 »
Od kilku dni używam kremu Hydrain 2 Dermedic i jestem pozytywnie zaskoczona. Ma bogatą konsystencję, taką raczej na noc, bo jest troszkę tłustawy, ale jak się nie maluję tak jak dzisiaj to rano też nakładam. Przyjemny delikatny zapach, jest bardzo wydajny, solidne i ładne szklane opakowanie, właściwie same plusy. Kupiłam w promocji w Superpharm za 23 zł! Pewnie promocja jeszcze się nie skończyła. Normalnie kosztuje ok. 40 zł.

evelka

« Odpowiedź #39 dnia: 07 Mar 2009, 13:33:02 »
Potwierdzam peelingi z Joanny są super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 07 Mar 2009, 13:33:02 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: 07 Mar 2009, 15:29:54 »
co do Dermedca - ja przez jakis czas uzywalam ich kosmetykow do cery tlustej (seria Acne Expert) - naprawde swietne! Potem przerzucilam sie na Iwostin, seria Puritin bodajze (tez do cery tlustej), i tez jestem zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Hmm... nigdy sie nad tym nie zastanawialam, ale wyglada na to, ze kosmetykow "nagebnych" to od dobrych kilku lat uzywam glownie polskich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]sob 07 mar 2009 15:35:35 GMT-1[/time]
A ja przez przypadek ostatnio zakupilam sobie dwa peelingi Joanny: z truskawka i kiwi.
Nie dosyc, ze pieknie pachnie podczas zabiegu i po nim, to jeszcze skora jest super wygladzona. Cena - smieszna :-)

mnie peelingi z Joanny jakos srednio zachwycily (aczkolwiek w relacji do ceny na pewno jakosc jest co najmniej zadowalajaca), chyba najlepszy peeling do ciala jaki mi wpadl w lapki to byl Eris Body Art (drogawy troche, ale naprawde super)

i peeling cukrowy z Bielendy (Fitness line)

« Ostatnia zmiana: 07 Mar 2009, 15:36:27 wysłana przez vobi »

tachogti

« Odpowiedź #41 dnia: 07 Mar 2009, 15:43:18 »
A kremy pod oczy jakies w przyjaznej cenie znacie? Bo nie posiadam takowego, a wszyscy mowia ze powinnam juz miec i zapobiegac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #42 dnia: 07 Mar 2009, 15:50:58 »
ostatnio kupilam sobie maseczke z aa, w sumie to raz ja uzylam dopiero ale skora po niej byla gladka i zeczywiscie mniej sie swiecila

vobi

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Mar 2009, 16:06:47 »
tachogti, baaaardzo przyjazna cene maja kremy pod oczy Ziajowe, ale... hmm... no mnie niestety podrazniaja, choc nie jestem alergikiem. Poza tym podobno na kremach pod oczy nie powinno sie oszczedzac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #44 dnia: 07 Mar 2009, 16:24:57 »
inkageo ja nawet nie wiedziałam ze dermedic to firma polska  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no tez od ładnych kilku lat jej uzywałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Hydain2 mam teraz i uzywam go na dzien, wczesniej kilk alat uzywałam Effectival (ujedrniajacy i regenerujacy), dermedica mam tez krem pod oczy, teraz hydrain2, wczesniej effectival

tachogti

« Odpowiedź #45 dnia: 07 Mar 2009, 16:29:53 »
tachogti, baaaardzo przyjazna cene maja kremy pod oczy Ziajowe, ale... hmm... no mnie niestety podrazniaja, choc nie jestem alergikiem. Poza tym podobno na kremach pod oczy nie powinno sie oszczedzac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no wlasnie moja mame tez podrazniaja, wiec chyba bede musiala cos z wyzszej polki kupic  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #46 dnia: 07 Mar 2009, 16:33:20 »
Ja mam już drugi słoiczek pod oczy Olay Age Defying, taki żel bezbarwny i bezzapachowy, ale to nie polski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #47 dnia: 07 Mar 2009, 16:54:48 »
Z kremów pod oczy bardzo mi pasował Bielendy z serii "inteligentnej" na pierwsze zmarszczki (czyli tak przedział wiekowy 25-30). Ale nie pamiętam nazwy tej linii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w każdym razie różowe opakowanie. Cena niewysoka, ładnie się wchłaniał i nawilżał. Tak jak pisałam, na dzień używam żelu "Gold Therapy" Eveline, i jestem bbbb zadowolona, wchłania się błyskawicznie i nie podrażnia!!! a ja też "oczny" wrażliwiec.

Sprawdziłam! ta "różowa seria" to IQ streve (mam nadzieję, że nie poplątałam pisowni) - polecam!!!
« Ostatnia zmiana: 07 Mar 2009, 21:06:42 wysłana przez callja »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Mar 2009, 16:58:28 »
no wlasnie moja mame tez podrazniaja, wiec chyba bede musiala cos z wyzszej polki kupic  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dermedic ma zel i krem pod oczy (seria Effectiva), ale na wlasnej skorze nie testowalam...

sonja

« Odpowiedź #49 dnia: 07 Mar 2009, 19:21:12 »
O losie! pierwsze zmarszczki to przedział 25-30 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już tylko rok mi został  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj