Autor Wątek: wakacje nad Baltykiem z 10 miesięcznym dzieckiem (co polecacie?)  (Przeczytany 34081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Odp: wakacje nad Baltykiem z 10 miesięcznym dzieckiem (co polecacie?)
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Maj 2012, 18:13:06 »
feeling.good, udanego wypoczynku i pięknej pogody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #76 dnia: 30 Maj 2012, 21:27:56 »
dzięki Dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #77 dnia: 25 Mar 2013, 20:08:02 »
podłączę się tu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj myślimy o tygodniowym wyjeździe nad morze pod koniec czerwca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po głowie chodzi mi Kołobrzeg, bo jeszcze nie byliśmy, a wydaje mi się, ze tam będzie co robić nawet jak pogoda nie pozwoli na codzienne plażowanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj macie jakieś sprawdzone noclegi tam? chodzi mi o miejsce przyjazne dzieciom, bo z Dominiką jedziemy, żeby był parking i w miarę dobry standard, znaczy czysto, schludnie, łazienka w pokoju, jakiś plac zabaw, ogród Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chętnie też posłucham, gdzie w Kołobrzegu i okolicy warto się wybrać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #78 dnia: 25 Mar 2013, 23:23:56 »
ishka82
Moja siostra rok temu byla malutkim dzieckiem w Kolobrzegu,
wiem ze wynajeli "apartament"
czyli mieszkanie z aneksem kuchennym,pokojem,lazienka,
w salonie tez lozka byly:)
Popytam ja gdzie dokladnie:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

ishka82

« Odpowiedź #79 dnia: 26 Mar 2013, 18:49:27 »
aniak1211, podpytaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chociaż ja nie wiem, czy apartament, to dla nas dobry wybór, bo jedziemy w trójkę, a to się chyba opłaca, jak jedzie więcej osób Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
żadna w Kołobrzegu nie była ??? :bra:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 26 Mar 2013, 18:49:27 »

aniak1211

« Odpowiedź #80 dnia: 26 Mar 2013, 18:55:37 »
nie wiem, czy apartament, to dla nas dobry wybór, bo jedziemy w trójkę, a to się chyba opłaca, jak jedzie więcej osób knuje
No tanio raczej nie jest i lepiej jak pojedzie 4-5 osoby,
siostra byla z mezem i 2 dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 26 Mar 2013, 19:03:40
ishka82
Pomylka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Siostra byla w Dziwnowie

Trzy lata temu bylam z siostra w Kolobrzegu,tez w apartamenci i tez ok 200zl. wyszla doba.
« Ostatnia zmiana: 26 Mar 2013, 19:03:40 wysłana przez aniak1211 »

feeling.good

« Odpowiedź #81 dnia: 26 Mar 2013, 23:03:18 »
ishka82, my byliśmy w zeszłym roku w Kołobrzegu. Mieszkalismy w apartamencie. Ze względu na dzieciaki zawsze wybieramy apartament dwupokojowy żeby wieczór dla nas nie kończył się po ich zaśnięciu. Mnie jakoś Kołobrzeg nie urzekł.

sputnik

« Odpowiedź #82 dnia: 26 Mar 2013, 23:28:24 »
żadna w Kołobrzegu nie była
Ja byłam, wiem czego nie polecić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam sentyment do Kołobrzegu bo tam się zakochałam ale...obiektywnie też mnie nie porywa.

magoo

« Odpowiedź #83 dnia: 26 Mar 2013, 23:40:37 »
ishka82 byłam, ale nie pomogę, bo po pierwsze to było sto lat temu, po drugie pojechałyśmy z kumpelą w ciemno, na dworcu zaczepił nas facet że ma pokoje, poszłyśmy z nim i wylądowałyśmy u jakiejś rodzinki (bardzo fajni byli)
ale chyba nie chodzi Ci o ten rodzaj noclegu

goga

« Odpowiedź #84 dnia: 27 Mar 2013, 10:20:09 »
ja za to bywam 15 km od Kołobrzegu - w Ustroniu Morskim, ale mam znajomych tam - to mogę zapytać co polecaja

natomiast ja polecę super knajpę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

« Odpowiedź #85 dnia: 27 Mar 2013, 10:22:50 »
Ja jeździłam kiedys na kolonie koło Kołobrzegu, zabierali nas stamtad kilka razy do kolobrzegu...no dla mnie to po prostu zwykle miasto tyle, ze nad morzem i mimo tlumu turystow, emerytow w sanatoriach, straganow i morza to jednak malo ma wakacyjnego uroku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja jestem nieobiektywna, bo ja w ogole nie lubie polskiego morza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

wrobelek0403

« Odpowiedź #86 dnia: 27 Mar 2013, 10:35:19 »
jakbym miała wybrac miejscowosc nad morzem, to byłoby to Świnoujscie. stare piekne miasteczko, odnowione, jest co pozwiedzac tez w okolicy, wypozyczalnie rowerów, piekna plaza.

albo Hel. ooooo, tam jest pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i da sie uciec przed tłumem.

choc generalnie uwazam polskie morze w wakacje za zbyt zatłoczone, zeby porzadnie odpoczac.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

feeling.good

« Odpowiedź #87 dnia: 27 Mar 2013, 10:42:05 »
wrobelek0403, ja też uważam, że Świnoujście jest super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W tamtym roku zdradziliśmy je na rzecz Kołobrzegu i żałowaliśmy.

zosia2007

« Odpowiedź #88 dnia: 27 Mar 2013, 10:51:05 »
ishka my jedziemy w tym roku na 5 dni do darłówka, ale pod koniec maja, w kołobrzegu byłam jakieś 20 lat temu więc pewnie od tamtego czasu dużo sie zmieniło.
ja ogólnie lubie polskie morze ale kocham trójmiasto więc zazwyczaj jeździmy w tamte rejony.
a w tym roku jedziemy tu:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #89 dnia: 27 Mar 2013, 10:56:16 »
ishka82, my byliśmy w zeszłym roku w Kołobrzegu. Mieszkalismy w apartamencie. Ze względu na dzieciaki zawsze wybieramy apartament dwupokojowy żeby wieczór dla nas nie kończył się po ich zaśnięciu. Mnie jakoś Kołobrzeg nie urzekł.
to jest całkiem dobra myśl! tylko pewnie znacznie podwyższa koszty wyjazdu...

Dodany tekst: 27 Mar 2013, 10:56:40
ja za to bywam 15 km od Kołobrzegu - w Ustroniu Morskim, ale mam znajomych tam - to mogę zapytać co polecaja

natomiast ja polecę super knajpę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zapytaj, zapytaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 27 Mar 2013, 11:00:11
jakbym miała wybrac miejscowosc nad morzem, to byłoby to Świnoujscie. stare piekne miasteczko, odnowione, jest co pozwiedzac tez w okolicy, wypozyczalnie rowerów, piekna plaza.

albo Hel. ooooo, tam jest pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i da sie uciec przed tłumem.

choc generalnie uwazam polskie morze w wakacje za zbyt zatłoczone, zeby porzadnie odpoczac.

musze przemyśleć to Świnoujście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może rzeczywiście, skoro Kołobrzeg nikomu nie przypadł do gustu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Hel jest piękny, zgadzam się, ale nie piszę się na ten jeden wielki korek jadąc tam i z powrotem i jeszcze z Niuśką w aucie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i tam, jak nie ma pogody na plazowanie, to chyba nie bardzo jest co robić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My celujemy w miasto, bo wiemy, jak może być z pogodą, poza tym nie zniesiemy całego tygodnia na plaży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chcę, żeby były w bliskim zasięgu jakieś miejsca/atrakcje, z których Dominika będzie zadowolona, jakieś mini zoo, basen kryty, sala zabaw, knajpki itp., nie chcę stracić urlopu, jeśli pogoda się nie uda, a z Niusią raczej grzać się pod kocem z butelką wina nie będziemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 27 Mar 2013, 11:01:15
wrobelek0403, ja też uważam, że Świnoujście jest super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W tamtym roku zdradziliśmy je na rzecz Kołobrzegu i żałowaliśmy.
zachęcasz...a masz coś do polecenia w Świnoujściu, noclegi, miejsca? Czy tam jest co robić z dzieckiem w razie braku ładnej pogody?
« Ostatnia zmiana: 27 Mar 2013, 11:01:15 wysłana przez ishka82 »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 27 Mar 2013, 10:56:16 »

goga

« Odpowiedź #90 dnia: 27 Mar 2013, 14:08:13 »
Świnoujście?  to miasto niemieckich emerytów, też jeździłam tam kilka lat z rzędu - to naprawdę juz wole Kołobrzeg - tym bardziej, że jest tam super mikroklimat dla dzieci

i chyba te wszystkie miasta latem podobnie wyglądaja

doda

« Odpowiedź #91 dnia: 27 Mar 2013, 16:03:12 »
my jeździmy od zeszłego roku do Rogowa.
z 15 km od kołobrzegu może będzie

goga jaka knajpa jest warta polecenia? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #92 dnia: 27 Mar 2013, 16:47:03 »
doda wlasnie do rogowa na kolonie jezdzilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

« Odpowiedź #93 dnia: 27 Mar 2013, 17:40:31 »
to i ja sie dopisze:
Kolobrzeg - nieeeee... z dzieckiem, czy bez - to IMHO jedna z brzydszych miejscowosci nad Baltykiem (tu z kolei tlumy polskich emerytow, a ci sa zwykle znacznie bardziej upierdliwi od niemieckich)
Swinoujscie - polecam, tutaj troche informacji o atrakcjach dla dzieci (w roznym wieku), niemniej w razie deszczu to wlasciwie tylko plywalnie pozostaja (ale przynajmniej sa dwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

« Ostatnia zmiana: 27 Mar 2013, 17:41:05 wysłana przez vobi »

golinda

« Odpowiedź #94 dnia: 27 Mar 2013, 18:42:13 »
Kolobrzeg - nieeeee... z dzieckiem, czy bez - to IMHO jedna z brzydszych miejscowosci nad Baltykiem (tu z kolei tlumy polskich emerytow, a ci sa zwykle znacznie bardziej upierdliwi od niemieckich)

ile razy byłam w Kołobrzegu, to zawsze na ławkach przesiadywali kuracjusze niemieccy
czemu brzydki? piękna szeroka plaża
ale dla mnie w ogóle bałtyk niekoniecznie, wolałabym z dzieckiem nad jezioro, o wiele!

Dodany tekst: 27 Mar 2013, 18:43:21
bo ja w ogole nie lubie polskiego morza

ja tylko służbowo lubię, ale to dlatego, że jak jest wybór: Katowice/Gdynia, to długo myśleć nie muszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Mar 2013, 18:43:21 wysłana przez golinda »
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #95 dnia: 27 Mar 2013, 19:05:49 »
wolałabym z dzieckiem nad jezioro, o wiele!
oj tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja nad bałtyk to mogę na weekend, ew. jakiś przedłużony weekend, zjeść rybę, gofra, wypić piwo w plastiku na plaży, przejść się na spacer i finito na parę lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ostatni raz byliśmy w 2009 roku na boże ciało, lało, wiało i tak skutecznie nas to znów zniechęciło, że następny raz to pewnie z dzieckiem pojedziemy za parę lat, żeby nie było, że dziecko polskiego morza nie widziało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

morze było fajne właśnie jak na kolonie się jeździło, bo wtedy całe dnie na plaży się spędzało i nie kazali wiele chodzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w górach było gorzej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na szczęście zawsze trafiałam na ładną pogodę za gówniarza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w latach późniejszych, jak już samemu się jeździło to tylko raz na chyba 10 trafiłam na upał, na majówkę a pozostałe wyjazdy to przewaga chmur, deszczu i wiatru brrrr

vobi

« Odpowiedź #96 dnia: 27 Mar 2013, 19:13:16 »
ja jakos mam szczescie do pogody nad Baltykiem, ale zwykle jezdze w czerwcu albo koniec sierpnia/poczatek wrzesnia

jo_miekka

« Odpowiedź #97 dnia: 27 Mar 2013, 19:37:48 »
morze było fajne właśnie jak na kolonie się jeździło, bo wtedy całe dnie na plaży się spędzało i nie kazali wiele chodzić Cheesy w górach było gorzej

Jak ja nie znosiłam kolonistów!

rudasekawf

« Odpowiedź #98 dnia: 27 Mar 2013, 19:55:23 »
ja jakos mam szczescie do pogody nad Baltykiem, ale zwykle jezdze w czerwcu albo koniec sierpnia/poczatek wrzesnia
w zeszłym roku nad morzem byłam miesiąc i były dwa dni słońca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj resztę padało, albo zimno
Nigdy więcej nad morze

ishka82

« Odpowiedź #99 dnia: 27 Mar 2013, 20:06:39 »
my chcemy nad morze nasze polskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mąż bywał za gówniarza częściej, ja byłam całe 3 razy i zawsze z nim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w tym tylko raz na dłużej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oboje mamy ochotę na właśnie taki wyjazd, a Niuśka też powinna zobaczyć nasze morze, a nie tylko tyłek grzać na obcych plażach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj