Autor Wątek: wakacje nad Baltykiem z 10 miesięcznym dzieckiem (co polecacie?)  (Przeczytany 35152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Odp: wakacje nad Baltykiem z 10 miesięcznym dzieckiem (co polecacie?)
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Mar 2009, 10:21:56 »
nieee, nie ma wyżywienia
nie namawiam, daję tylko znać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Mar 2009, 13:31:35 »
nieee, nie ma wyżywienia
nie namawiam, daję tylko znać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie bralismy pod uwage ale trzeba to przegadac ;)dzieki

Dodany tekst: 23 Mar 2009, 13:31:35
nieee, nie ma wyżywienia
i dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie bralismy pod uwage ale trzeba to przegadac ;)dzieki
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Mar 2009, 22:07:09 »
a mi teściowa dziś zrobiła wykład o tym jak ostre morskie powietrze może zaszkodzić maluchowi i nie wiem co robić, bo też planowałam wyjechać (chociaż w czerwcu) nad morze,ale teraz to mąż się trochę waha, no i wkurzona jestem ogólnie, wrr..
większej bzdury nie słyszałam! dobre!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Maja po raz 1-szy wciągała "ostre morskie powietrze" jak miała 5 m-cy i nie zauważyłam w związku z tym u niej jakichś odchyleń
potem "naraziliśmy" ją na mega ostre morskie powietrze w grudniu i nadal ma się dobrze

jusia, jedźcie i nie słuchaj, co godzilla plecie!

giga

« Odpowiedź #28 dnia: 25 Mar 2009, 00:20:04 »
Dla rodziców z małymi dziećmi, wyszukałam ciekawy pensjonat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w Jastrzębiej Górze.

Lwica

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Lip 2010, 11:16:06 »
Kurcze znajomi nam zaproponowali w tym roku wypad na mazury mamy cały domek 10 osobowy na tydzień, co poniekąd pokrzyżowało moje plany i marzenia o wyjeździe nad morze. Staram się jakoś wykombinować wyjazd nad morze na kilka dni ze względu na Wiki i ciąże morskie powietrze by nam dobrze obu zrobiło. Logistycznie będzie cięzko najpierw  ponad 400 km nad morze, potem 500 km na mazury i potem z mazur 600 do domu.
Macie jakieś polecone sprawdzone kwatery w okolicach  w lewo i prawo od Mielna
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Lip 2010, 11:16:06 »

feeling.good

« Odpowiedź #30 dnia: 17 Lip 2010, 18:11:45 »
byliśmy trzy lata temu w Gąskach. Fajna, spokojna wioseczka, bez tłumu ludzi. Trochę dzika Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mieszkaliśmy wtedy tutaj: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rok później znajomi byli tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #31 dnia: 17 Lip 2010, 19:45:08 »
Tez kiedyś byłam w Gąskach. Bardzo nam się podobało, tylko mój mały, wtedy moze 2 letni siostrzeniec bardzo poporzył się barszczem sosnkowskiego. Wtedy strasznie dużo było tam tego dziadostwa.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kamu2

« Odpowiedź #32 dnia: 30 Lip 2010, 22:29:53 »
Kurcze znajomi nam zaproponowali w tym roku wypad na mazury mamy cały domek 10 osobowy na tydzień, co poniekąd pokrzyżowało moje plany i marzenia o wyjeździe nad morze. Staram się jakoś wykombinować wyjazd nad morze na kilka dni ze względu na Wiki i ciąże morskie powietrze by nam dobrze obu zrobiło. Logistycznie będzie cięzko najpierw  ponad 400 km nad morze, potem 500 km na mazury i potem z mazur 600 do domu.
Macie jakieś polecone sprawdzone kwatery w okolicach  w lewo i prawo od Mielna
My byliśmy w tamtym roku w Łazach,obok Mielna. Blisko do morza. Pokoje z łazienkami,czysto
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zosia2007

« Odpowiedź #33 dnia: 31 Lip 2010, 15:51:10 »
my bylismy w tym roku z naszym trzy miesięcznym Pawełkiem w Chłapowie: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

warunki super, pensjonat otworzony dopiero w tym sezonie, pokoje czyściutkie, z lazienkami. Mili gospodarze.

claridad

« Odpowiedź #34 dnia: 31 Lip 2010, 16:24:08 »
my bylismy w tym roku z naszym trzy miesięcznym Pawełkiem w Chłapowie: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

warunki super, pensjonat otworzony dopiero w tym sezonie, pokoje czyściutkie, z lazienkami. Mili gospodarze.

zosia2007 a dużo płaciliście?
zawsze coś, zawsze coś...

zosia2007

« Odpowiedź #35 dnia: 31 Lip 2010, 23:02:06 »
my palcilismy 50 zl ale tylko dlatego ze bylismy pierwszymi goscmi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kazdy nastepny placil 60zl, no i dzieci do lat 3 za darmo (ale ciebie to chyba na razie nie dotyczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

evelka

« Odpowiedź #36 dnia: 03 Sie 2010, 12:24:07 »
Pozwolicie że się podepnę nie chcę zakładać oddzielnego wątku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Myślimy o wyjeździe nad polskie morze pod koniec sierpnia może nawet zahaczymy o wrzesień czy była może któraś z was w tym terminie w poprzednich latach, czy są jeszcze jakieś knajpy otwarte w nadmorskich miejscowościach(myślimy głównie o Ustce) czy też z końcem sierpnia wszyscy zwijają się i jedyną atrakcją jest nasze morze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #37 dnia: 03 Sie 2010, 19:38:06 »
evelka ja byłam we wrześniu w Mielnie - nie wziełam nawet kostiumu bo zapowiadała się kiepska pogoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a skończyło się na tym,że latałam i szukałam kostiumu i spodenek krótkich bo było tak gorąco i jeszcze się opaliłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj knajp juz mało było otwartych ale za to jaki spokój na plaży

jusia

« Odpowiedź #38 dnia: 05 Sie 2010, 00:18:01 »
a my jedziemy w ostatnim tygodniu sierpnia do Karwieńskich Błot...już się nie mogę doczekać, na kąpiele nie liczę, ale bierzemy rowery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

claridad

« Odpowiedź #39 dnia: 05 Sie 2010, 23:02:13 »
aaaaaa! my też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co prawda jeszcze nie wiem dokładnie gdzie bo chcemy uderzyć szlakiem zamków do Malborka a później pomorzem na kaszuby. tak się chciałam podzielić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 05 Sie 2010, 23:02:13 »

mobka

« Odpowiedź #40 dnia: 06 Sie 2010, 18:17:38 »
ślimy o wyjeździe nad polskie morze pod koniec sierpnia może nawet zahaczymy o wrzesień czy była może któraś z was w tym terminie w poprzednich latach, czy są jeszcze jakieś knajpy otwarte w nadmorskich miejscowościach(myślimy głównie o Ustce) czy też z końcem sierpnia wszyscy zwijają się i jedyną atrakcją jest nasze morze  Tongue
My bylismy rok temu ostatni tydzien sierpnia w Dziwnowie. I z dniem 1 wrzesnia prawie wszystko zamykali. Juz 31 sierpnia ciezko bylo cos zjesc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bo same resztki byly. Ale plaza.... i pogoda... no marzenie, pusciutko, baaaardzo cieplo. Ogolnie bylismy super zadowoleni.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #41 dnia: 06 Sie 2010, 18:23:48 »
na kaszuby.

a gdzie na kaszuby?

kaszuby są piękne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #42 dnia: 07 Sie 2010, 09:03:05 »
To mnie nastaszyłyście:) My 1 września jedziemy, ale do Świnoujścia, więc mam nadzieję, że na jakąś rybkę jeszcze się załapiemy.

Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi jest też w Dąbkach: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Znajomi jadą niebawem w kilka par. Też byśmy pojechali, ale zwierząt nie przyjmują, a my bez gnoma jechać nie chcieliśmy.

claridad

« Odpowiedź #43 dnia: 07 Sie 2010, 11:45:15 »
a gdzie na kaszuby?

kaszuby są piękne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeszcze trasy nie mamy konkretnie obmyślonej ale ja na bank chcę odwiedzić Wdzydze Kiszewskie bo kocham skanseny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ogólnie bierzemy samochód, namiot i planujemy małym kosztem zwiedzić jak najwięcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #44 dnia: 07 Sie 2010, 12:18:23 »
jeszcze trasy nie mamy konkretnie obmyślonej ale ja na bank chcę odwiedzić Wdzydze Kiszewskie bo kocham skanseny Smiley Ogólnie bierzemy samochód, namiot i planujemy małym kosztem zwiedzić jak najwięcej

super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Sie 2010, 13:51:40 »
My 1 września jedziemy, ale do Świnoujścia, więc mam nadzieję, że na jakąś rybkę jeszcze się załapiemy.

W Swinoujsciu sezon zaczyna sie juz w maju/czerwcu, a konczy we wrzesniu albo moze nawet pozniej, bo poza tym typowym sezonem jest tam mnostwo emerytow, polskich i niemieckich (no, glownie niemieckich), wiec na pewno sie na cos zalapiecie... jesli nie na rybe, to chociaz na dancing z Mieciem Fogiem albo Halina Kunicka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Sie 2010, 13:52:11 wysłana przez vobi »

feeling.good

« Odpowiedź #46 dnia: 07 Sie 2010, 20:06:09 »
Mieciu może być, gorzej z Halinką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #47 dnia: 07 Sie 2010, 20:54:10 »
Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi jest też w Dąbkach: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Całe dzieciństwo jeżdziłam do Dąbek, ale wtedy nic tam prawie nie było, tylko uczelniane ośrodki wczasowe.
dodatkowo mam do tego miejsca sentyment, bo tam pojechaliśmy z M na nasze pierwsze wspólne wakacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Sie 2010, 20:57:06 »
Mieciu może być, gorzej z Halinką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling, to cos na rozgrzewke

feeling.good

« Odpowiedź #49 dnia: 07 Sie 2010, 22:09:34 »
zawsze mnie dreszcze przy tym przechodzą. Podobno kiedyś nagminnie przy niej popełniano samobójstwa.

Ale mimo wszystko dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj