wakacje nad Baltykiem z 10 miesięcznym dzieckiem (co polecacie?)

Zaczęty przez MadameTulip, 05 Mar 2009, 22:51:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

Cytat: jusia w 22 Mar 2009, 21:27:11
a mi teściowa dziś zrobiła wykład o tym jak ostre morskie powietrze może zaszkodzić maluchowi i nie wiem co robić, bo też planowałam wyjechać (chociaż w czerwcu) nad morze,ale teraz to mąż się trochę waha, no i wkurzona jestem ogólnie, wrr..
większej bzdury nie słyszałam! dobre!  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Maja po raz 1-szy wciągała "ostre morskie powietrze" jak miała 5 m-cy i nie zauważyłam w związku z tym u niej jakichś odchyleń
potem "naraziliśmy" ją na mega ostre morskie powietrze w grudniu i nadal ma się dobrze

jusia, jedźcie i nie słuchaj, co godzilla plecie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

giga

Dla rodziców z małymi dziećmi, wyszukałam ciekawy pensjonat http://www.amberia.pl/,tj w Jastrzębiej Górze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Kurcze znajomi nam zaproponowali w tym roku wypad na mazury mamy cały domek 10 osobowy na tydzień, co poniekąd pokrzyżowało moje plany i marzenia o wyjeździe nad morze. Staram się jakoś wykombinować wyjazd nad morze na kilka dni ze względu na Wiki i ciąże morskie powietrze by nam dobrze obu zrobiło. Logistycznie będzie cięzko najpierw  ponad 400 km nad morze, potem 500 km na mazury i potem z mazur 600 do domu.
Macie jakieś polecone sprawdzone kwatery w okolicach  w lewo i prawo od Mielna
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

feeling.good

byliśmy trzy lata temu w Gąskach. Fajna, spokojna wioseczka, bez tłumu ludzi. Trochę dzika :)
Mieszkaliśmy wtedy tutaj: http://www.dwdelfin.afr.pl/index.htm

Rok później znajomi byli tu: http://www.zielonagaska.afr.pl/

OlaFasola

Tez kiedyś byłam w Gąskach. Bardzo nam się podobało, tylko mój mały, wtedy moze 2 letni siostrzeniec bardzo poporzył się barszczem sosnkowskiego. Wtedy strasznie dużo było tam tego dziadostwa.

kamu2

Cytat: Dorotka1981 w 13 Lip 2010, 11:16:06
Kurcze znajomi nam zaproponowali w tym roku wypad na mazury mamy cały domek 10 osobowy na tydzień, co poniekąd pokrzyżowało moje plany i marzenia o wyjeździe nad morze. Staram się jakoś wykombinować wyjazd nad morze na kilka dni ze względu na Wiki i ciąże morskie powietrze by nam dobrze obu zrobiło. Logistycznie będzie cięzko najpierw  ponad 400 km nad morze, potem 500 km na mazury i potem z mazur 600 do domu.
Macie jakieś polecone sprawdzone kwatery w okolicach  w lewo i prawo od Mielna
My byliśmy w tamtym roku w Łazach,obok Mielna. Blisko do morza. Pokoje z łazienkami,czysto
http://perla.nadmorze.pl/perla/pokoje.php
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zosia2007

my bylismy w tym roku z naszym trzy miesięcznym Pawełkiem w Chłapowie: http://www.apollo.lezak.pl/

warunki super, pensjonat otworzony dopiero w tym sezonie, pokoje czyściutkie, z lazienkami. Mili gospodarze.

claridad

Cytat: zosia2007 w 31 Lip 2010, 15:51:10
my bylismy w tym roku z naszym trzy miesięcznym Pawełkiem w Chłapowie: http://www.apollo.lezak.pl/

warunki super, pensjonat otworzony dopiero w tym sezonie, pokoje czyściutkie, z lazienkami. Mili gospodarze.

zosia2007 a dużo płaciliście?

zosia2007

my palcilismy 50 zl ale tylko dlatego ze bylismy pierwszymi goscmi :D kazdy nastepny placil 60zl, no i dzieci do lat 3 za darmo (ale ciebie to chyba na razie nie dotyczy ;) )

evelka

Pozwolicie że się podepnę nie chcę zakładać oddzielnego wątku  :blush: Myślimy o wyjeździe nad polskie morze pod koniec sierpnia może nawet zahaczymy o wrzesień czy była może któraś z was w tym terminie w poprzednich latach, czy są jeszcze jakieś knajpy otwarte w nadmorskich miejscowościach(myślimy głównie o Ustce) czy też z końcem sierpnia wszyscy zwijają się i jedyną atrakcją jest nasze morze  :P

aja

evelka ja byłam we wrześniu w Mielnie - nie wziełam nawet kostiumu bo zapowiadała się kiepska pogoda ;D a skończyło się na tym,że latałam i szukałam kostiumu i spodenek krótkich bo było tak gorąco i jeszcze się opaliłam :) knajp juz mało było otwartych ale za to jaki spokój na plaży

jusia

a my jedziemy w ostatnim tygodniu sierpnia do Karwieńskich Błot...już się nie mogę doczekać, na kąpiele nie liczę, ale bierzemy rowery :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

claridad

aaaaaa! my też :D co prawda jeszcze nie wiem dokładnie gdzie bo chcemy uderzyć szlakiem zamków do Malborka a później pomorzem na kaszuby. tak się chciałam podzielić :D

mobka

Cytat: evelka w 03 Sie 2010, 13:24:07ślimy o wyjeździe nad polskie morze pod koniec sierpnia może nawet zahaczymy o wrzesień czy była może któraś z was w tym terminie w poprzednich latach, czy są jeszcze jakieś knajpy otwarte w nadmorskich miejscowościach(myślimy głównie o Ustce) czy też z końcem sierpnia wszyscy zwijają się i jedyną atrakcją jest nasze morze  Tongue
My bylismy rok temu ostatni tydzien sierpnia w Dziwnowie. I z dniem 1 wrzesnia prawie wszystko zamykali. Juz 31 sierpnia ciezko bylo cos zjesc :D Bo same resztki byly. Ale plaza.... i pogoda... no marzenie, pusciutko, baaaardzo cieplo. Ogolnie bylismy super zadowoleni.

feeling.good

To mnie nastaszyłyście:) My 1 września jedziemy, ale do Świnoujścia, więc mam nadzieję, że na jakąś rybkę jeszcze się załapiemy.

Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi jest też w Dąbkach: http://www.slonce.dabki.pl/
Znajomi jadą niebawem w kilka par. Też byśmy pojechali, ale zwierząt nie przyjmują, a my bez gnoma jechać nie chcieliśmy.

claridad

Cytat: doda w 06 Sie 2010, 18:23:48
a gdzie na kaszuby?

kaszuby są piękne :)

jeszcze trasy nie mamy konkretnie obmyślonej ale ja na bank chcę odwiedzić Wdzydze Kiszewskie bo kocham skanseny :) Ogólnie bierzemy samochód, namiot i planujemy małym kosztem zwiedzić jak najwięcej :)

vobi

Cytat: feeling.good w 07 Sie 2010, 10:03:05My 1 września jedziemy, ale do Świnoujścia, więc mam nadzieję, że na jakąś rybkę jeszcze się załapiemy.

W Swinoujsciu sezon zaczyna sie juz w maju/czerwcu, a konczy we wrzesniu albo moze nawet pozniej, bo poza tym typowym sezonem jest tam mnostwo emerytow, polskich i niemieckich (no, glownie niemieckich), wiec na pewno sie na cos zalapiecie... jesli nie na rybe, to chociaz na dancing z Mieciem Fogiem albo Halina Kunicka :D :D :D

feeling.good


OlaFasola

Cytat: feeling.good w 07 Sie 2010, 10:03:05Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi jest też w Dąbkach: http://www.slonce.dabki.pl/

Całe dzieciństwo jeżdziłam do Dąbek, ale wtedy nic tam prawie nie było, tylko uczelniane ośrodki wczasowe.
dodatkowo mam do tego miejsca sentyment, bo tam pojechaliśmy z M na nasze pierwsze wspólne wakacje :)


feeling.good

zawsze mnie dreszcze przy tym przechodzą. Podobno kiedyś nagminnie przy niej popełniano samobójstwa.

Ale mimo wszystko dziękuję :):):)  :beer:

vobi

Cytat: feeling.good w 07 Sie 2010, 23:09:34zawsze mnie dreszcze przy tym przechodzą. Podobno kiedyś nagminnie przy niej popełniano samobójstwa.
ozesz... nie wiedzialam :blush:

aniak1211

Cytat: evelka w 03 Sie 2010, 13:24:07czy są jeszcze jakieś knajpy otwarte w nadmorskich miejscowościach(myślimy głównie o Ustce) czy też z końcem sierpnia wszyscy zwijają się i jedyną atrakcją jest nasze morze  Tongue
Spokojenie,poczatek wrzesnia jest jeszcze "ruchliwy"
Bedziecie mieli wiecej miejsca na plazy a wiekaszosc straganow z chińską tandeta juz sie zwinie :D
Restauracje sa tez caly rok czynne,napewno z glodu nie padniecie ;)

emcia

jak moja teściowa kupi nad morzem agroturystykę, co się na nią czai, i któraś tam trafi... ;)

evelka

Prawdopodobnie zdążymy z urlopem jeszcze w wakacje-od 23 sierpnia, na 100% będę się cieszyć jak mojemu mężowi podpiszą urlop  :blush: Tak jak wcześniej pisałam zostajemy przy Ustce, jakby któraś z was miała namiary na fajną kwaterę niedaleko morza to chętnie skorzystam  :point_lol: