wakacje nad Baltykiem z 10 miesięcznym dzieckiem (co polecacie?)

Zaczęty przez MadameTulip, 05 Mar 2009, 22:51:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rudasekawf

Cytat: rubin04 w 27 Mar 2013, 23:26:32Ale chyba i tak pieknie było, hmm?
z wielu przyczyn ten wyjazd był wyjątkowy :) Miejscowość cudna, ładny deptak, dużo knajpek do pozwiedzania. Ale zabrałam za mało ciepłych rzeczy, sukienek nie używałam prawie wcale, bo się nie dało. Ogólnie wyleczyłam się z morza. Chociaż z T. wrócimy kiedyś z przyczyn czysto sentymentalnych :)

justynaaaa2

Cytat: zosia2007 w 27 Mar 2013, 23:35:14
rubin04 Bar Przystań?
Nasza ulubiona ;D
To zdecydowanie nie jest knajpa "slow food" :D
Ale fakt, dorsz w barze przystań obowiązkowy :)

marcheewka

Nad Bałtykiem byłam ostatnio w maju 2008 w Gdyni, Gdańsku i na Helu. Pięknie było, spacerowo, ciepło, słonecznie. Ale Bałtyk to tylko na weekend, urlop w lecie kosztowałby mnie za dużo nerwów ( bo ja ciepłolubna jestem)

No i mnie jakoś Bałtyk nie zachwyca, a M wkurza ta ciągła fala ;)

Polecam Świnoujście, mozna sobie wycieczkę stateczkiem zrobić np. do pobliskich Niemiec albo na Bornholm

W Kołobrzegu to pamiętam tylko jakieś statki wojenne i latarnie chyba.

Bardzo podobało mi się w Gdańsku i napewno tam jeszzce wrócimy z Olą.

mignon

ishka, my bylismy w Kołobrzegu na weekend i to w październiku, więc miasta ani nie polecę, ale tez nie będę zniechęcać

my nocowaliśmy w jakichś apartamentach przy ul. Portowej, z aneksem kuchennym i balkonem, mogę polecić :)

ishka82

Cytat: mignon w 01 Kwi 2013, 19:16:51my nocowaliśmy w jakichś apartamentach przy ul. Portowej, z aneksem kuchennym i balkonem, mogę polecić Smiley
o! a dokładny jakiś namiar, nazwę pamiętasz?

mignon

ishka, tu http://apartamentykolobrzeg.eu//pl/lokalizacje/port-martimo

ale moja kierowniczka była w jakichś innych też na Portowej i też była zadowolona; myślę, że wszystkie tam trzymają poziom i podobne ceny


ishka82


aga1322

A w Ustce coś polecacie na wyjazd z rocznym dzieckiem?
gnieszka

jusia

Cytat: aga1322 w 29 Maj 2013, 07:05:16
A w Ustce coś polecacie na wyjazd z rocznym dzieckiem?
my byliśmy w ubiegłym roku z 2-miesięczną wówczas Leną, kilka dni, wynajęliśmy mieszkanie w nowych blokach przy samych wydmach, bardzo blisko plaży, chociaż trzeba było przejść przez las, nie pamiętam dokładnie adresu, ale dużo takich ofert jest, takie mieszkanie jest bardzo wygodne, szczególnie jak jest się z dziećmi
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

iksa_nl