Autor Wątek: wakacje nad Baltykiem z 10 miesięcznym dzieckiem (co polecacie?)  (Przeczytany 35132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MadameTulip

• Gość
Witajcie!
Planujemy wakacje nad polskim morzem z 10 miesięczna córcią. Wstępnie zastanawiam sie nad miejscowoscią Ostrowo (k. Karwii), ze wzgl. na jej malo turystyczny charakter, ponoc jest cisza, spokoj i szeroka plaza (tak czytalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
Jesli bylyscie wlasnie w tej miejscowosci to prosze Was o opinie!

Czy mozecie polecic mi ewentualnie jakies inne miejsce? Zalezy nam bardzo na tym, aby miejscowosc nie byla b. popularna, aby wypoczac zdala od zgielku dyskotek i piwiarni co 10 metrow. A co do pensjonatu.... aby byl jakis teren zielony do zabawy, placyk zabaw itp. No i oczywiscie na tym, aby byla ladna, szeroka plaza (ewentualnie jakis las lub inne ladne tereny na spacer). Prosze rowniez o namiary na kwatery, z ktorych bylyscie zadowolone.

Z gory dziekuje!

Pozdrowienia!

tachogti

Odp: wakacje nad Baltykiem z 10 miesięcznym dzieckiem (co polecacie?)
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Mar 2009, 00:04:18 »
Polecam Ci ( na WRZESIEN) apartament w schronisku mlodziezowym Fala w Pobierowie kolo Miedzyzdrojow. W pokoju masz lazienke i kuchnie i balkon, 200 m do morza, we wrzesniu cisze i spokoj, plaze i las Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i cena zachwyca - 70 zl za pokoj na dobe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

MadameTulip

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Mar 2009, 01:35:43 »
tachogti , bardzo Ci dziekuje za propozycje. Faktycznie b. interesujaca!! Problem polega na tym, ze we wrzesniu wracam do pracy (i odpada ten termin), wiec wakacje planujemy w lipcu.

Pozdrawiam!

vobi

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Mar 2009, 09:19:11 »
MadameTulip, to moze pomysl o wakacjach w czerwcu? Bo w lipcu to - wg mojego doswiadczenia - tlok jest wszedzie. Ja bylam w zeszlym roku nad morzem w czerwcu wlasnie i wiekszosc wczasowiczow to byly rodzinki z maluchami (czasem wrecz niemowlakami). A po zakonczeniu roku szkolengo wszedzie zaczyna sie sajgon.

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Mar 2009, 15:42:54 »
Pobierowo...moje dzieciństwo, ahhhh

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 06 Mar 2009, 15:42:54 »

MadameTulip

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Mar 2009, 00:34:33 »
Juz wybralam Dziewczyny! Jedziemy w sierpniu do miejscowosci Ostrowo (3 km od Karwii). Mala miejscowosc, nie bedzie dzikich tlumow i szalejacej do rana mlodziezy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Cena przystepna, warunki swietne. Willa położona przy lesie sosnowym, z dala od centrum wsi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Z reszta plaza (szeroka!) rowniez oddzielona jest od morza wlasnie laskiem. Przyjemna okolica, blisko trójmiasto i Hel, takze na pewno wybierzemy sie na wycieczki.
Dla zainteresowanych przesle namiary. Może skorzystacie.
Udanych wakacji ! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Mar 2009, 19:50:31 »
hej
poszukuje sprawdzonego miejsca na wyjazd na wakacje nad morzem
jedziemy w 2 połowie lipca, z dziećmi (7 i 5 m-cy i 2,5 roczku) więc musi to być kwatera/ośrodek dostosowany w tej kategorii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

najlepiej, żeby miejscowość nie była zbyt tłocznogłośna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale tez nie dziura zabita dechami bo gdyby przypadkiem padał deszcz chciałabym żeby było gdzie wyjść pospacerować itd
Zycie nie moze sie toczyc tylko na plazy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Myśleliśmy nad Świnoujściem bo nie jest przeludnione, w miarę fajne, blisko do Niemiec więc można się tam też przejchac w ramach rozrywki...
inne miejsca też wchodzą w grę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mi się marzy Sopot ale tam za wszystko płaci się jak za zboże więc...

czy możecie coś polecić?

« Ostatnia zmiana: 22 Mar 2009, 19:53:35 wysłana przez gioseppe »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

MadameTulip

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Mar 2009, 20:02:26 »
gioseppe, przesyłam Ci namiary do tego miejsca, gdzie jadę w sierpniu. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wprawdzie to mała miejscowosc, ale obok jest las, także gdyby nie było słonecznej pogody można udac się na spacer po lesie, w którym znajduje się jeziorko. Blisko na Hel, Karwienskie Błota, więc mozna zrobic sobie wycieczke jednodniową. Poza tym właścicielka pomyslała o dzieciach i ewentualnych deszczowych dniach organizując w domu pokój zabaw dla dzieci (na terenie posesji równiez jest plac zabaw, basenik, a niedaleko ponoc stadnina koników). Jak zastanawiałam się nad terminem, to były jeszcze jakieś wolne miejsca w lipcu.

Poczytaj sobie zreszta o tej miejscowosci, zobacz na mape google i zobaczysz jakie wycieczki i atrakcje w okolicy Cie interesuja.

Powodzenia w poszukiwaniach!
MT.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Mar 2009, 20:14:09 »
dziekuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poczytam
a Ty juz tam bylas czy to pierwszy wyjazd w to miejsce>

MadameTulip

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Mar 2009, 20:24:52 »
Pierwszy raz jedziemy, ale znajomi byli w Karwieńskich Błotach (całkiem niedaleko od Ostrowa) z dziecmi i ogólnie chwalili sobie tę okolicę. Ciche, spokojne miejsce, ładne szerokie plaże. A jak już jedziecie autem (przypuszczam, że tak), to zorganizowanie sobie wycieczki jednodniowej to żaden problem.
Powodzenia!

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Mar 2009, 20:31:05 »
na razie musze sie rozeznac ale kto wie gdzie wyladujemy
dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #11 dnia: 22 Mar 2009, 21:27:11 »
a mi teściowa dziś zrobiła wykład o tym jak ostre morskie powietrze może zaszkodzić maluchowi i nie wiem co robić, bo też planowałam wyjechać (chociaż w czerwcu) nad morze,ale teraz to mąż się trochę waha, no i wkurzona jestem ogólnie, wrr..
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 22 Mar 2009, 21:43:52 »
jusia wyslij ja na szkolenie do evy-luny i gatki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj one tam po plazach popieprzaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Mar 2009, 22:23:07 »
jusia wyslij ja na szkolenie do evy-luny i gatki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj one tam po plazach popieprzaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a eva_luna, gatka to napisza gdzie koczuja nad tym morzem? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Mar 2009, 00:48:20 »
gioseppe one to w gdansku czyz nie?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Mar 2009, 00:48:20 »

doda

« Odpowiedź #15 dnia: 23 Mar 2009, 02:00:08 »
a mi teściowa dziś zrobiła wykład o tym jak ostre morskie powietrze może zaszkodzić maluchowi i nie wiem co robić, bo też planowałam wyjechać (chociaż w czerwcu) nad morze,ale teraz to mąż się trochę waha, no i wkurzona jestem ogólnie, wrr..

co?
ale czemu ma szkodzić? przecież są dzieci co się wychowują nad morzem i to im raczej nie szkodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 23 Mar 2009, 02:09:48 »
doda moze te wszystkie kobiety z dziecmi znad morza hurtowo na czas roku na przyklad przeprowadzaja sie w tatry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo chociazby do suwalk, bo blizej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #17 dnia: 23 Mar 2009, 02:14:14 »
doda moze te wszystkie kobiety z dziecmi znad morza hurtowo na czas roku na przyklad przeprowadzaja sie w tatry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo chociazby do suwalk, bo blizej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

taaaaaaaaaa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #18 dnia: 23 Mar 2009, 08:18:26 »
no wlasnie jak siedza caly czas nad morzem to luz, ale jak sie zmieni klimat to moze byc roznie, a z nizin nad morze, to jednak jakas zmiana jest...(powtarzam za teściową), fakt faktem, ze gdzies czytałam, że dla takiego nizinnego malucha to na pierwszy ogień najlepiej lasy i najlepiej na 3 tygodnie, bo dziecko musi się przyzwyczaić, no nic, ja bym chciała nad morze, nasze Maje nad morzem były i było OK. już sama nie wiem

jo_miekka

« Odpowiedź #19 dnia: 23 Mar 2009, 08:48:40 »
Jusia, teściowa chyba trochę przesadza... Z całym szacunkiem, ale to mi wygląda na jakieś bzdury...

A co do miejsca: do mojej Babci (Dziwnów) ludzie jeżdżą z maluchami, Brawurka tez była z Mają.
Jakich warunków sWam trzeba?
Mogę dac namiary na Babcię oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Mar 2009, 09:13:15 »
jo_miekka a Twoja Babcia prowadzi agroturystyke, hotel czy wynajmuje pokoje?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #21 dnia: 23 Mar 2009, 10:07:45 »
Gioss, wynajmuje pokoje.
Hotel.. hmm... chciałabym!

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Mar 2009, 10:09:53 »
pogadam z reszta czy taka opcja wchodzi w gre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #23 dnia: 23 Mar 2009, 10:14:02 »
Tyle że Babcia ma tylko dwa pokoje z łazienkami.
Dodatkowo trzy z opcją "łazienka na korytarzu".

Dopytaj może Brawurke o kwestie, jak im tam było z dzieckiem.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Mar 2009, 10:20:58 »
ja mysle, ze na pewno jest wszystko OK tyle ze myslelismy nad wynajeciem domku albo pokoju w hotelu/pensjonacie a nie pokoju przy wlascicielu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po prostu musze dopytac

a Babcia gotuje jakies obiady dla gosci?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj