Autor Wątek: dobry ortodonta Warszawa  (Przeczytany 3949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magia13

dobry ortodonta Warszawa
« dnia: 27 Lut 2009, 14:15:07 »
Szukam dobrego ortodonty w Warszawie. Kiedyś leczyłam się ortodontycznie, ale w innym mieście i teraz chciałabym się skonsultować z dobrym specjalistą w tej dziedzinie. Może któraś z was chodzi/chodziła?
Aha i ponawiam prośbę o namiary na dobrego stomatologa w stolicy. Widzę, że kiedyś wątek założyła Golinda, ale nie cieszył się dużym powodzeniem, a jakoś nie wierzę, że w Wawie jest niewielu dobrych dentystów.

justynaaaa2

Odp: dobry ortodonta Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lut 2009, 14:24:43 »
ja chodzę do soldentu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
aparat mam już prawie pół roku i jak na razie jestem zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
swoją drogą w wawie jest tylu ortodontów, że ciężko coś wybrać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj byłaś na forum gazetowym o ortodoncji i aparatach?
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magia13

« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lut 2009, 14:29:16 »
na forum jeszcze nie byłam, ale dzięki za info, na pewno tam zajrzę
Aparaty stałe mnie już nie interesują - zdjęłam swój osiem lat temu. Powiedzmy, że chcę się teraz zająć ostateczną drobną korektą za pomocą aparatu niestałego, a nie chce mi się jeźdźić do mojego starego orotdonty 200 km, bo rzadko bywam obecnie w tamtych okolicach

abkasia

« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lut 2009, 16:11:50 »
.
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2013, 19:30:28 wysłana przez abkasia »

fasolka1980

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lut 2009, 16:29:40 »
ja chodze do kliniki Ortofan   - założenie aparatu jednak przełożyłam na sierpień, bo mi teraz masakrycznie krwawią dziąsła. Wyrywałam tez u nich ósemki  - polecam!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lut 2009, 16:29:40 »

magia13

« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lut 2009, 17:27:58 »
Abkasia, pewnie masz rację. Tyle że ja nie dążę do ideału, bo mój zgryz jest obecnie i tak super w porównaniu ze stanem sprzed wielu lat.  Po noszeniu stałego aparatu w dwóch miejscach zostały mi niewielkie szpary - być może zbyt mało nosiłam płytkę retencyjną. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dlatego moze aparat ruchomy by się sprawdził

abkasia

« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lut 2009, 17:59:09 »
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2013, 19:29:55 wysłana przez abkasia »

Anka Skakanka

« Odpowiedź #7 dnia: 06 Gru 2013, 10:46:53 »
Ja mam aparat zakładany w Wilcza Dent.
Na razie jestem zadowolona.
Co prawda to początek leczenia.
Ale bardzo sprawnie, profesjonalnie i kontakt do nich mam rownież z polecenia.