Autor Wątek: puder/ podkład/ korektor  (Przeczytany 9380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

Odp: puder/ podkład/ korektor
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Mar 2009, 13:46:55 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dziewczyny kryzys mamy, trzeba polskie kupować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wspierać nasz przemysł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I dlatego, jak będę pod koniec miesiąca w Polsce  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zamierzam się zaopatrzyć w masę polskich kosmetyków, do których w uk nie mam dostępu. Tylko nie wiem jeszcze, jak to zmieszczę w 15 kg bagażu...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   

wredotka

« Odpowiedź #51 dnia: 04 Mar 2009, 13:58:51 »
a moze zalozymy nowy watek z wartymi polecenia polskimi kosmetykami. ja musze przyznac ze wiele rzeczy kupuje na wyczucie i czasem niestety trafiam w pudlo.

magoo

« Odpowiedź #52 dnia: 05 Mar 2009, 12:05:08 »
a moze zalozymy nowy watek z wartymi polecenia polskimi kosmetykami. ja musze przyznac ze wiele rzeczy kupuje na wyczucie i czasem niestety trafiam w pudlo.

Jestem na TAK!!!

szelma

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: 05 Mar 2009, 12:29:45 »
Polecam KWC na wizaz.pl - można poczytać sobie opinie na temat danego kosmetyku: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

magoo

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Mar 2009, 11:04:37 »
Wizaż to niekończąca się kopalnia wiedzy o kosmetykach, chociaż częściej wynajduję jakieś ciekawostki na ich forum niż KWC Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #55 dnia: 06 Mar 2009, 11:10:09 »
załóżcie, załóżcie, ja chętnie skorzystam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

damka

« Odpowiedź #56 dnia: 16 Mar 2016, 11:41:16 »
poniewaz mam kłopot z naczynkami i jak sie ostatnio okazało z przebarwieniami kupiłam to:

zobaczymy jak sie sparwdzi.

errata

« Odpowiedź #57 dnia: 05 Wrz 2016, 22:07:32 »

poniewaz mam kłopot z naczynkami i jak sie ostatnio okazało z przebarwieniami kupiłam to:

zobaczymy jak sie sparwdzi.

i jak się sprawdził? Bo słyszałam, że po tym, jak zmienili z sun na uv nazwę (i skład) to jest dość kiepskie.

damka

« Odpowiedź #58 dnia: 05 Wrz 2016, 23:01:53 »
o tyle daje rade, ze w klimatyzowanym pomieszczeniu nie powoduje przetłuszczania sie mojej  strefy T. Dobrze sie trzyma przez cały dzień, ale to podkład na lato.  Na jesień chce coś bardziej nawilżającego jednak. Dobre recenzje ma Marc Jacobs.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #59 dnia: 10 Kwi 2018, 07:46:48 »
nie wiem, czy już tu był, ale obecnie jestem bardzo zadowolona z maxa factora, wystarczająco kryjąco i lekki -  Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation:

patrzyłam na wizażu, opinie od sasa do lasa, mi bardzo pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

errata

« Odpowiedź #60 dnia: 10 Kwi 2018, 09:40:54 »
zwierzatko_mojej_mamy, często go porównują do Estee Lauder Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #61 dnia: 10 Kwi 2018, 09:52:55 »
no dla mnie bardzo wporzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #62 dnia: 10 Kwi 2018, 10:13:05 »
Też go lubię.  Kupuję na zmianę z mf lasting performance.

mika

« Odpowiedź #63 dnia: 10 Kwi 2018, 10:47:24 »
Angie, porównywalny jest do lasting performance? Bo ja MF Lp używam zamiennie z Revlon colorstay a teraz promo w Rossmana, może bym tego spróbowała.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #64 dnia: 10 Kwi 2018, 10:54:37 »
dla mnie lasting jest cięższy i gęstszy

mika

« Odpowiedź #65 dnia: 10 Kwi 2018, 11:01:21 »
zwierzatko_mojej_mamy, a krycie?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #66 dnia: 10 Kwi 2018, 11:04:07 »
mika, trudno mi porównać, bo lastingiem się paciałam normalnie, a teraz mam blender ten gąbkowy, on dużo lepiej wbija podkład w twarz

Angie

« Odpowiedź #67 dnia: 10 Kwi 2018, 11:16:27 »
Delikatniejszy niż lasting. Krycie słabsze, ale też ok.

inkageo

« Odpowiedź #68 dnia: 14 Kwi 2018, 13:14:23 »
Zwierzu dzięki, bardzo fajny ten podkład Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Imagine there is no hate

callja

« Odpowiedź #69 dnia: 14 Kwi 2018, 17:50:20 »
Zwierzu dzięki, bardzo fajny ten podkład Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Miałam, używałam, konsystencja świetna, krycie ok (choć lasting to jednak pancerfaust w zestawieniu z 3in1 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), fajna trwałość, polecam!! Niestety ostatecznie swój oddałam - bo nawet najjaśniejszy odcień był dla mnie za ciemny i musiałam go mocno rozjaśniać pudrem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Z kolei obdarowana mega zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj MF wziął się stąd, że wycofali z Polski Manhattan (w tym mój ukochany kompakt, buuuu), i musiałam poszukać czegoś nadziobnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Szukałam dłuuuuugo, to przerzuciłam się za sprawą rekomendacji RLM na Kobo Camouflage i jestem bardzo zadowolona. W ogóle RLM udostępniła jakiś czas temu świetny filmik na temat najjaśniejszych odcieni podkładów drogeryjnych dostępnych w Polsce - świetna rzecz dla bladolicych Słowianek, co nie chcą wyglądać jak Karyna od Sebixa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jak ktoś jest ciut mniej ekstremalnym bladziochem niż ja, przypadek kliniczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to fajnie sprawdzają się (tu powołuję się na moje studentki, a wymagające są laski, byle czego nie biorą!!) Hean Never be better i Eveline HD. Dla mnie oba też były za ciemne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kobo ma też wersję matującą, bardzo chwaloną na YT, ale odcień najjaśniejszy jest ciut ciemniejszy od Camouflage. No i niestety trudno go zmacać, w Drogeriach Natura non stop wykupione, trzeba polować w necie - swój kamuflujący też w necie kupowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może zaryzykuję matujący na lato, gdy skóra ociupineńkę mi "pociepleje" w odcieniu, bo opalić się i tak nie jestem w stanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

szelma

« Odpowiedź #70 dnia: 14 Kwi 2018, 18:11:06 »
Na blade przypadki dobrym rozwiązaniem jest mikser z NYXa - wystarczy odrobina, nie zmienia właściwości podkładu i nie kosztuje kroci (10 euro płaciłam chyba).