zmniejszenie widocznych porów

Zaczęty przez panikarola, 22 Lut 2009, 22:23:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

mam pytanie jak w tytule: jak zmniejszyć widoczne pory na twarzy? takie widoczne minikraterki mi się ostatnio zrobiły, nigdy takich nie miałam... chyba krem muszę zmnienić na lżejszy, dobrze kombinuję?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vobi

a porzadny (= u kosmetyczki albo dermatologa estetycznego) peeling?

gioseppe

panikarola idz do dobrego dermatologa - na pewno cos doradzi, przez internet takich spraw nie zalatwiaj :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

panikarola

kosmetyczka powedziała, że jej zdaniem wszystko ok i taka moja uroda - to jakaś bzdura, przedtem moja uroda była inna ;)

no właśnie, a z dobrym dermatologiem mam trochę problem, ale poszukam... dzięki dziewczyny!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

zalezy jak duze masz te pory, mozesz probowac kwasow, zluszczania tym i owym, dermabrazji, ale jak sa duze (jak u mnie...) to niewiele pomoze, musialabym sobie niezle skore zeszlifowac, zeby byl effekt.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

na dermabrazję już nigdy za żadne pieniądze nie pójdę. niby ujdą, ale mnie wkurzą, bo nie miałam... znajdę dermatogola najpierw.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

noki

mnie pomogla mikrodermabrazja, ale musze ja powtarzac co jakies 2-3 miesiace.

konwalia

ja mam szersze po gęściejszych kremach "zimowych", ale cóż te leciutkie są dla mnie za słabe i czuję ściąganie.
Może zmieniłaś preparat do demakijażu na np bezwodny? albo krem?

panikarola

nie, konwalia, tak mysle, ze to faktycznie krem zimowy, tylko opoznione dzialanie ma. kupie jakis nawilzajacy i troche posmaruje nawilzajacym, tylko jakims mocno nawilzajacym.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

pani mi zrobila! jezu jak to pieklo! podobno to normalne, ale ja jeszcze dlugo nie pojde
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vobi

Powaznie? Ja mialam mikrodermabrazje - nie wiem czy to to samo? Nic nie bolalo, ale i efekt byl nedzny - mniej wiecej tak sam otrzymam po wypeelingowaniu geby w domu np. peelingiem od Erisa. A troche taniej wychodzi jednak Eris ;)

Ale mialam tez peeling jakis u dermatologa estetycznego - nie pamietam, chyba yellow peeling, i to bylo  :thumbup:

panikarola

no! pełna powaga! taka koncowka jakby metalowym miniodkurzaczem mi jeździła po twarzy, a po tem położyła kojący (he, he) specyfik, o jezu, jak mnie piekło. ale pyszczydło było zrobione, tylko mam wątpliwości czy mi to moich naczynek nie podrażniło dodatkowo, jak pani zapewniała.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

ja uwielbiam mikrodermabrazje - a tez cera naczynkowa...
moze poki co mialam szczescie ;)

panikarola

no a nie paliło cie potem tak?

kosmetyczka sie zarzekała, że to nie ma wplywu. moze rzeczyeiwscie nie ma.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

elve

ja byłam zachwycona i zabiegiem jak i efektami mikrodermabrazji, jedyny mankament to krótkotrwały efekt.....

dragonfly

#16
Cytat: panikarola w 27 Lut 2009, 15:51:50
no a nie paliło cie potem tak?

kosmetyczka sie zarzekała, że to nie ma wplywu. moze rzeczyeiwscie nie ma.
nic a nic - taki laskoczace uczucie w czasie samego zabiego, potem przez ok 3 dni lekko zluszczala sie skora - ale efekty super, chociaz rzeczywiscie moglyby sie dluzej utrzymywac...

edit: peeling kawitacyjny to byl chyba....

panikarola

no to moze mam skore do tego za wrazliwa albo cos.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

wrobelek0403

#18
Cytat: panikarola w 27 Lut 2009, 10:18:06
pani mi zrobila! jezu jak to pieklo! podobno to normalne, ale ja jeszcze dlugo nie pojde

panikarola, to nie jest normalne  :zly: :zly: :zly: ja po swojej mam lekko zaczerwienioną twarz, zrezzta zawsze robie od razu zabieg łagodzaco-nawilzajacy. Nawet jak mi babka zrobie lekkie oczyszczanie brody i nosa po dermie, to tez zaczerwienienie schodzi do nastepnego dnia.

Ale nigdy mnie nie piekło - i zabieg mnie nie boli.

Albo baba zle zabieg przeprowadziła, albo masz wyjatkowo wrazliwa cere.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

wrobelku, no wlasnie nie pasowalo mi to za bardzo, bo to cos co mi nalozyla to mnie palilo. moze kiedys jeszcze pojde, jak ktos mi dobry gabinet poleci. na razie wrocilam do swojej starej kosmetyczki, musze sie do niej przejsc tylko kasy na razie nie mam.



Dodany tekst: 27 Lut 2009, 19:58:51

o, za to takie zabiegi mi kiedys robila ultradzwiekami, to bylo bardzo dobre i dlugo sie trzymal efekt, tylko tez drogie pieronstwo.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

Cytat: panikarola w 27 Lut 2009, 19:57:50

o, za to takie zabiegi mi kiedys robila ultradzwiekami, to bylo bardzo dobre i dlugo sie trzymal efekt, tylko tez drogie pieronstwo.
o, tez mialam - nie pamietam nazwy, i efekt super tez byl.... :)

kasiad

Cytat: elvelve w 27 Lut 2009, 19:11:17
ja byłam zachwycona i zabiegiem jak i efektami mikrodermabrazji

ja też :) a mikrodermabrazję uwielbiam i jaką gładziutką skórę po niej miałam :)

vobi

panikarola, na zabiegi typu peeling czy dermabrazja to najlepiej IMHO wybrac sie do dermatologa estetycznego, z kosmetyczkami roznie bywa

panikarola

vobi, no wlasnie, wszystko zalezy kto robi. ten zabieg z mikrodzwiekami na trzy dobre moim zdaniem kosmetyczki tylko jedna robila tak, ze bylam super zadowolona.

dermatologa estetycznego niestety tu nie mam dobrego. na razie planuje zmienic krem - polecacie jakis sprwdzony mocno nawilzajacy? skore mam normalna, ostatnio mieszana. a potem siegne po inne sposoby.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.