Zapoznajmy się:)

Zaczęty przez Iza, 08 Sie 2007, 14:22:19

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

rudasekawf

Cytat: Kasia w 11 Cze 2015, 11:33:12i jeszcze kolor niewybrednym słownictwem skomentowałyśmy lol
a moja beżo kupa to co???? w pięknych szarościach skończyłam po interwencji strefowej

wrobelek0403

rudasekawf, ty jeszcze nie pokazałas efektów, wiec wiesz :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


nionczka

Ale jej musiałyśmy zajść za skórę! O matko! Żeby tak nas wspominać na innym forum....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

a bo piszecie, że łózka jak szpitalne, domy jak gargamele, ściany w beżo-kupie, a pokoje dziecinne ponure - no to mamy za swoje :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Cytat: salsa w 11 Cze 2015, 13:23:05bo piszecie, że łózka jak szpitalne, domy jak gargamele, ściany w beżo-kupie, a pokoje dziecinne ponure
i buty starobabowe!

natalia.n

I malujecie się. I w szpilkach latacie  :D

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

natalia.n

Przepraszam. Zamierzacie okazjonalnie w szpilkach chodzić  :jezor:

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: natalia.n w 11 Cze 2015, 14:00:35
Przepraszam. Zamierzacie okazjonalnie w szpilkach chodzić  :jezor:
a cos Ty, te z butowego to lataja codziennie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Cze 2015, 14:02:02
a cos Ty, te z butowego to lataja codziennie ;)
i jeszcze bezczelnie kłamią, że im wygodnie :)

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 11 Cze 2015, 09:58:09
ciekawe kto nam tak dupe obrobił lol lol
no nie mów, że się nie domyślasz :P ja tam myślę, że wiem kto to nam reklamę w necie robi :P

natalia.n

Ale jaką pozytywną  lol

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 11 Cze 2015, 14:06:21
i jeszcze bezczelnie kłamią, że im wygodnie :)

podłe kłamliwe maupy lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

nono, wesolutko

czyżbym też wiedziała kto i była sprawczynią odejścia Onej? ;)

rubin04

O jak tu wesolutko... A mnie cały dzień  nie było i nie mogłam się wykazać iteligencja, dowcipem i przede wszytkim skromnoscia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: golinda w 11 Cze 2015, 20:38:01
nono, wesolutko

czyżbym też wiedziała kto i była sprawczynią odejścia Onej? ;)
Nie wiem do czyjego odejścia się przyczyniłaś, zła golindo lol ja mam na myśli już 2 nicki, które mogły nasze szanowne dupska obrobić  ;)

wrobelek0403

ja mam ich nawet wiecej niz dwa, buhahaha :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

natalia.n

E tam od razu obrobiły, panna nie mogła się tu odnaleźć, bo wyście jej poczucia humoru nie rozumiały, a raczej ona waszego  :D

mayagaramond

Czytam Was i przypominają mi się laski z mojej pracy i nie jest to pozytywne skojarzenie...

Natalia - witaj na strefie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: ishka82 w 12 Cze 2015, 09:35:17Nie wiem do czyjego odejścia się przyczyniłaś, zła golindo

użyłam słowa "starobabowy"

ishka82

Cytat: golinda w 14 Cze 2015, 07:28:13
użyłam słowa "starobabowy"

Ty zła i okrutna kobieto

marax

Ja dzisiaj usłyszałam że mój stroj jest straszny ! wczoraj inny był okropny. Jak żyć ?

Katarina9102

Szukałam odpowiedniego wątku i znalazłam. Widzę że posty dosyć stare bo z 2015 roku. To może ja odświeżę. Witam serdecznie ;)