Autor Wątek: Zapoznajmy się:)  (Przeczytany 68395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Zapoznajmy się:)
« Odpowiedź #225 dnia: 11 Cze 2015, 11:33:12 »
i jeszcze kolor niewybrednym słownictwem skomentowałyśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #226 dnia: 11 Cze 2015, 12:40:50 »
i jeszcze kolor niewybrednym słownictwem skomentowałyśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a moja beżo kupa to co???? w pięknych szarościach skończyłam po interwencji strefowej

wrobelek0403

« Odpowiedź #227 dnia: 11 Cze 2015, 12:50:18 »
rudasekawf, ty jeszcze nie pokazałas efektów, wiec wiesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

dragonfly

« Odpowiedź #228 dnia: 11 Cze 2015, 12:51:51 »
Boi sie, pewnie ona nam dupska obrobila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #229 dnia: 11 Cze 2015, 13:16:33 »
Ale jej musiałyśmy zajść za skórę! O matko! Żeby tak nas wspominać na innym forum....

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #229 dnia: 11 Cze 2015, 13:16:33 »

salsa

« Odpowiedź #230 dnia: 11 Cze 2015, 13:23:05 »
a bo piszecie, że łózka jak szpitalne, domy jak gargamele, ściany w beżo-kupie, a pokoje dziecinne ponure - no to mamy za swoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #231 dnia: 11 Cze 2015, 13:53:26 »
bo piszecie, że łózka jak szpitalne, domy jak gargamele, ściany w beżo-kupie, a pokoje dziecinne ponure
i buty starobabowe!
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

natalia.n

« Odpowiedź #232 dnia: 11 Cze 2015, 13:54:49 »
I malujecie się. I w szpilkach latacie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #233 dnia: 11 Cze 2015, 13:57:13 »
I w szpilkach latacie 
wypraszam sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

natalia.n

« Odpowiedź #234 dnia: 11 Cze 2015, 14:00:35 »
Przepraszam. Zamierzacie okazjonalnie w szpilkach chodzić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #235 dnia: 11 Cze 2015, 14:02:02 »
Przepraszam. Zamierzacie okazjonalnie w szpilkach chodzić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a cos Ty, te z butowego to lataja codziennie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #236 dnia: 11 Cze 2015, 14:06:21 »
a cos Ty, te z butowego to lataja codziennie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i jeszcze bezczelnie kłamią, że im wygodnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #237 dnia: 11 Cze 2015, 14:40:41 »
ciekawe kto nam tak dupe obrobił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no nie mów, że się nie domyślasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja tam myślę, że wiem kto to nam reklamę w necie robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natalia.n

« Odpowiedź #238 dnia: 11 Cze 2015, 14:43:26 »
Ale jaką pozytywną  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #239 dnia: 11 Cze 2015, 14:44:50 »
i jeszcze bezczelnie kłamią, że im wygodnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

podłe kłamliwe maupy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #239 dnia: 11 Cze 2015, 14:44:50 »

golinda

« Odpowiedź #240 dnia: 11 Cze 2015, 20:38:01 »
nono, wesolutko

czyżbym też wiedziała kto i była sprawczynią odejścia Onej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #241 dnia: 11 Cze 2015, 21:23:38 »
O jak tu wesolutko... A mnie cały dzień  nie było i nie mogłam się wykazać iteligencja, dowcipem i przede wszytkim skromnoscia.

wrobelek0403

« Odpowiedź #242 dnia: 11 Cze 2015, 21:27:36 »
rubin04, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #243 dnia: 12 Cze 2015, 09:35:17 »
nono, wesolutko

czyżbym też wiedziała kto i była sprawczynią odejścia Onej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie wiem do czyjego odejścia się przyczyniłaś, zła golindo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam na myśli już 2 nicki, które mogły nasze szanowne dupska obrobić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #244 dnia: 12 Cze 2015, 09:54:23 »
ja mam ich nawet wiecej niz dwa, buhahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natalia.n

« Odpowiedź #245 dnia: 12 Cze 2015, 10:04:43 »
E tam od razu obrobiły, panna nie mogła się tu odnaleźć, bo wyście jej poczucia humoru nie rozumiały, a raczej ona waszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #246 dnia: 12 Cze 2015, 15:33:16 »
Czytam Was i przypominają mi się laski z mojej pracy i nie jest to pozytywne skojarzenie...

Natalia - witaj na strefie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

« Odpowiedź #247 dnia: 14 Cze 2015, 07:28:13 »
Nie wiem do czyjego odejścia się przyczyniłaś, zła golindo

użyłam słowa "starobabowy"

ishka82

« Odpowiedź #248 dnia: 14 Cze 2015, 13:57:13 »
użyłam słowa "starobabowy"

Ty zła i okrutna kobieto

marax

« Odpowiedź #249 dnia: 14 Cze 2015, 21:39:18 »
Ja dzisiaj usłyszałam że mój stroj jest straszny ! wczoraj inny był okropny. Jak żyć ?