Zapoznajmy się:)

Zaczęty przez Iza, 08 Sie 2007, 14:22:19

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Helena

zwierzatko_mojej_mamy
no moje też łażą po brzegu wanny, i pacają łapą wodę, ale raz Fredziakowi tyłek zjechał do wanny to uciekał tak, że mało się nie zabił po drodze
zdjęcia wrzucę w czwartek muszę w nich porządek zrobić, bo ja po prostu za dużo łażę z aparatem za kotami i zdjęć ich mam tyle że już się nie łapię w nich zupełnie

justynaaaa2

#201
Helena mamy tu gdzieś wątek o naszych strefowych zwierzakach :)
zaraz poszukam
o tu http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,359.0.html

Helena

justynaaaa2

no własnie może przenieśmy się tam z naszą kociarnią co? bp robimy straszny offtop :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Wrz 2010, 00:33:14
czyli samo zycie ;)
ej noooo próbuję zachować jakiś porządek, ale nie da się, no nie da ;D

suegro

Cytat: justynaaaa2 w 23 Wrz 2010, 00:04:39
ej noooo próbuję zachować jakiś porządek, ale nie da się, no nie da ;D

zawsz coś, zawsze k... coś :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

natalia.n

Dziewczyny, czy ten wątek jest nadal aktualny? Czy witać można się gdzieś indziej? Czy w ogóle dać sobie spokój? Bo ja bym chciała, zwłaszcza, że fakt, jak się o Was dowiedziałam jest co najmniej zabawny :)

suegro

Cytat: natalia.n w 10 Cze 2015, 07:49:29Bo ja bym chciała, zwłaszcza, że fakt, jak się o Was dowiedziałam jest co najmniej zabawny

Uwielbiam zabawne historie! Mam ochotę wpaść w karuzelę śmiechu, opowiesz? :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

natalia.n, witaj na forum, sama widzisz, ze watki maja swoje wzloty i upadki, nic nie stoi na przeszkodzie, zeby odgrzebac i taki sprzed 5 lat :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

natalia.n, hej :) ciekawa jestem tej zabawnej historii ;)

natalia.n

Cześć dziewczyny, pochodzę z Wielkopolski, mam 32 lata i pierwszy (ostatni?) ślub dawno za sobą. Pierwsze dziecko też. Aktualnie jestem na etapie przeprowadzki do własnej chałupy i na jednym z for dotyczących wystroju wnętrz natknęłam się na m.in. na wypowiedzi dziewczyny, która pisała o was bardzo średnio, ze kółko wzajemnej adoracji, że nie można krytykować, tylko schlebiać sobie itp. No i uznałam, ze skoro ONA tak was ocenia to musicie być naprawdę równe babki ha ha ha, zwłaszcza, że kojarzę kilka nicków z dawnego forum ślubnego;) To tak w skrócie.

emcia

A to jakieś stare dzieje, teraz jest znacznie gorzej :D

natalia.n


zwierzatko_mojej_mamy

#214
Cytat: emcia w 11 Cze 2015, 09:20:24
A to jakieś stare dzieje, teraz jest znacznie gorzej :D

Cytat: natalia.n w 11 Cze 2015, 09:30:21
Na to liczyłam  lol
lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

my towarzystwo wzajemnej adoracji??? lol o matulu, tu czasami taki kisiel odchodzi, ze hej lol lol

ciekawe kto nam tak dupe obrobił lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

natalia.n

Pani pocisnęła z wysokiego tonu ;) Ale ona nawet o kupach dziecka z wysokiego c zaczynała.

Kasia

ciekawam co ona z tą kupą w tych wnętrzach robiła?

wrobelek0403

Cytat: Kasia w 11 Cze 2015, 10:01:49
ciekawam co ona z tą kupą w tych wnętrzach robiła?

ja mam od razu wizualizacje lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

natalia.n

A to takie forum ogólne. Natafiłam szukając wątków mieszkaniowych, ale szybko się okazało, że tam jest mydło i powidło, czyli jak wszędzie. Coś jak kafeteria.

malutenka

Cytat: Kasia w 11 Cze 2015, 10:01:49ciekawam co ona z tą kupą w tych wnętrzach robiła?
dizajn

natalia.n

zagraniczny w dodatku ;)

Kasia

hahaha no to my tutaj na zagranicznym się nie znamy ;)

wrobelek0403

a poza tym, to jest jedna wielka nieprawda, ze nie mozna krytykowac :D niech rubin powie, jak jej kuchnie przemalowałysmy :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

i jeszcze kolor niewybrednym słownictwem skomentowałyśmy lol