Zapoznajmy się:)

Zaczęty przez Iza, 08 Sie 2007, 14:22:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sobieska

#150
No ładnie... znowu butami weszłam w sam srodek, nie przedstawiając się nawet, a juz tyle dobrych rad usłyszałam i ciepłych słów ;) no i cały czas czerpię z innych wątków poślubnych:)

Nadrabiam zatem... Marta lat 25 , ur. w Bydgoszczy, studia na UAM w Poznaniu- filozofia spec. komunikacja społ. od lipca mieszkam w Wawie, by gotować i sprzatać memu narzeczonemu:)a czasami i zycie trochę urozmaicić, by nie powiedzieć, utrudnić ;D, którego nota bene spotkałam 6 lat temu... zareczylismy sie w czerwcu tego roku  w przepieknych okolicznosciach przyrody o 5 rano, wschod slonca w monako... wracalismy z podrozy po hiszpanii.. i bylo to 3 podejscie do zareczyn w czasie tej wycieczki:) 1. wieża eiffla - uciekłam.. przeraziłam sie liczbą widzów i podchodami Piotra ;)   obecnie studiuję podyplomowo Zarządzanie zas. ludzkimi w na SGH, pracuję w doradztwie personalnym, więc chętnie pomogę napisać CV, a może i pracę znaleźc, lub pracownika :) pisze z mnóstwem literówek, bo cierpliwości na poprawianie nie mam, a pisze szybko, bo mam wrażnienie, że zapomnę co chcialam powiedzieć :P i emocjonalnie bardzo... za bardzo...
na wątku ślubnym prawdziwa ze mnie Bridezilla.. perfekcjonistka z własnym widzimisię :DDD masakra... plus lewek i najstarsza z 4 sióstr... jednym słowem prawdizwa czarownica   :crying: Ślub 28.08.2010 w Bydgoszczy... moja siostra slubuje 5 czerwca, a inna rodzi w maju :) tata skonczy 50 lat, a tesc w nasz slub 60... co to będzie za rok!!!!

miłego wieczorku wiedźmy!
:hugsurprise:

ziuta

To i ja się przywitam, bo już tutaj bezczelnie korzystam z Waszym rad, nie przedstawiając się. Ale to dlatego, że czuję się tu jak u siebie - na strefę trafiłam wraz z jej powstaniem, po manewrach wojennych na forum gazetowym, wtedy jako aneczka coś tam coś tam (jakieś cyferki) z wypiekami na twarzy czytałam forum przygotowując się do ślubu (maj 2008). Nie udzielałam się za bardzo, czytałam sobie po cichutku ;) A po ślubie niewdzięcznie zapomniałam o forum :stupid: Po jakimś roku mi się przypomniało i ciekawa byłam co tam u Was słychać. Odnalazłam strefę i doznałam szoku - okazało się, że forum typowo ślubne doskonale podąża za potrzebami i zainsteresowaniami młodych żon - i urządzanie mieszkania i gotowanie i wreszcie dzieci. Niesamowite było przeglądnięcie kalendarza strefowych narodzin i odkrycie, jak wiele z tych dziewczyn, które pamiętałam z przygotowań ślubnych ma już dzieci! No a że nam obecnie też szykuje się powiekszenie rodziny, to szybko się zadomowiłam, tym razem na strefie ciążowej i dziecięcej.
Tak więc, witam ponownie!

dorcia

WWW (Witam Wszystkie Wiedźmy)!!!  :hello:
Przeczytałam wiadomość, którą napisała Ziuta i pomyślałam, że ja też czuje potrzebę aktywnego zaistnienia na tym jakże genialnym forum  :daisy:
Jestem już co prawda po ślubie... ale strefę przeglądam już od ponad roku i czuję się tu jak w domu hihi. Na początku interesowały mnie przygotowania, stylizacje, ale sama nie miałam śmiałości, żeby się udzielać, teraz poczułam taką potrzebę, dużo w moim życiu się zmienia. Przeprowadzka do nowego mieszkania, nowa praca, plany związane z prokreacją  :mocking:
A, że przesiadują tu bardzo mądre i sympatyczne kobitki... (lodzik poszedł  :dance: )
ale ale... ja się właściwie nie przedstawiłam! Mam na imię Dorota, mam 28 lat. Czynna małżowina od 6-go czerwca 2009  :aaaa:
To jak? Mogę liczyć na małe piwo dla odwagi?  :mocking:

tucha

#153
a mnie nie było tu chyba z 8 mc, albo więcej.Dla przypomnienia, nazywam się Marta, mieszkam w Krakowie, za 2 mc kończę historię sztuki. Ponadto urodził mi się synek Antoni Jan.  Teraz ma już pięć miesięcy, a ja z każdy dniem coraz pewniej czuje się w roli mamy :) Już nie planuje znikać :) a wręcz przeciwnie zamierzam "strefować" obficie :D

effik

hej tucha :) gratulujemy synka i witamy ponownie :D

OlaFasola

tucha witaj :)

Aaaaa, z suwaczka widzę, że Twój Antoś jest dokładnie w wieku mojego Mikołajka :)

tucha

#156
Zgadza się Antosiek 17 lutego godzina 1.30 :)

sputniczku - bless ya za piffko :D


feeling.good

witamy piękną mamę i przystojnego synka :)

vobi

czesc Tucha!
welcome back :)
zreszta, fajnych babek ze slodkimi dzieciakami strefa z rak nie wypusci ;D

magdalinska

ale Antos ma ekstra fryz!!
czesc Tucha :)

ishka82


Helena

W końcu po długim błądzeniu po różnych wątkach trafiłam na wątek powitalny :)
Mam na imię Helena jak w nicku, jeszcze pare miesięcy temu udawało mi się łączyć pracę w korporacji i fotografię, na szczęście od jakegoś czasu nie muszę się już martwić jak jedno z drugim pogodzić :) Pożegnałam etat i robię to co lubię :)
Mieszkam w Krakowie, mam 5 kotów :) Slub w bliżej nie określonym terminie w przyszłym roku :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Helena w 13 Wrz 2010, 21:42:27na szczęście od jakegoś czasu nie muszę się już martwić jak jedno z drugim pogodzić Smiley Pożegnałam etat i robię to co lubię Smiley
cudowna sprawa ;D gratuluje ;) i helol na forum ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Helena heloł! Zostań z nami, cos czuję, że to forum dla Ciebie ;)  :beer:

aja


ishka82


magoo

Helena  :welcome:
:beer: na dobry poczatek

suegro

Cytat: Helena w 13 Wrz 2010, 21:42:27Mieszkam w Krakowie, mam 5 ów

No helloł.
Za to Ci muszę polać :D  :beer:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Witaj krakowska Heleno z kotami :D.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: Helena w 13 Wrz 2010, 21:42:27Mieszkam w Krakowie

Witamy Helenę z Krakowa - świeża krew się przyda :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Helena

dziękuję bardzo dziewczyny za takie ciepłe powitanie piwko dla wszystkich :*

zosia2007

Helena masz piekne imie ;D

:beer: na powitanie

Helena

zosia2007 imię tata wymyślił :) powiem wam, że przejrzałam już sporo wątków na forum, istna kopalnia wiedzy :) mnie nadal przeraża ślub tyle spraw do ogarnięcia, co innego przyglądać się cudzym ślubom, teraz widzę ile pracy trzeba włożyć w przygotowania eh, trzymajcie kciuki za moje :)

szelma

Będzie dobrze :). Już tyle różnych opcji ślubnych tu było, że na bank znajdzie się ktoś, kto doradzi w najdziwniejszej nawet sprawie :D.