Zapoznajmy się:)

Zaczęty przez Iza, 08 Sie 2007, 14:22:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martos82

Dawno szukalam takiego watku i znalazlam dopiero dzisiaj :oops:

Cos o mnie: bylam stala czytaczka gazetowego SiW, ale jakos ominelo mnie to cale zamieszanie z przenosinami forum, w koncu jednak trafiam na strefe. Jakos ciezko bylo mi tu pisac ( powoli sie osmielam ), bo wydawalyscie mi sie zamknietym gronem. Czytalam Was za to namietnie i coraz bardziej zalowalam, ze nic nie pisze. Mam nadzieje, ze teraz bedzie lepiej.

Mam 25 lat, pochodze z Wroclawia, teraz mieszkam w okolicach miasta Beatelsow. Z wyksztalcenia inzynier chemii, specjalista od proszkow do prania :mrgreen:
Nasz slub za 8 miesiecy - 13 wrzesnia 2008 we Wroclawiu. Planujemy wszystko z Anglii, wiec sa pewnoe trudnosci. Zalatwiona mamy sale, zespol i fotografa. Najwyzszy czas, zeby sie przymierzyc do kupna sukienki. Oczywiscie licze na Wasza pomoc.

Witajcie Strefowiczki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Chermelle

#101
 ;)

alijka

No i przyszla kolej na mnie :-D
Alicja, 24 lata koncze studia zarzadzanie turystyka, pracuje w hotelu (nocne zmiany spedzam na forum :lol:  ogladajac wasze galerie nie sposob zasnac :)

dragonfly

Nie wierze, ze przeoczylam ten watek wczesniej.... Moze nie jest za pozno...
Karolina, 28 lat, od 5 lat w UK... Robiaca dwie kariery: bar manager (w calkiem sporym londynskim klubie) i ksiegowa, ostatnio sciezka kariery sie nieco zmienila- assistant accountant & buyer, znaczy sie bede pomagala wybierac rzeczy do nowej kolekcji.... W zwiazku ze zblizajacym sie slubem zaniedbujaca nieco obowiazki wszelakie, ale co tam... ;-)
Z prawie-mezem jetesmy od 8 miesiecy, a poniewaz bardzo sie kochamy :mrgreen: , no to slub bierzemy 3.05.08. On- mieszanka dunsko-szkocka, oficer w Royal Ghurkha Rifles.
Organizacja slubu w Polsce z UK bez pomocy mamy bylaby niemozliwa...

katgoli

Kasia jeszcze 27 lat  :-D
Mieszkam i pracuje od 8-lat w Frankfurcie nad Menem. Wyjechalam zaraz po maturze na studia ekonomii i tak mi sie juz zostalo   :mrgreen:
Znalazlam sie na Forum bo aktualnie planuje dwa wesela tzn. cywilny tutaj w Niemczech w czerwcu tego roku i koscielny w Polsce w czerwcu 2009. Ja rowniez slub koscielny zalatwiam na odleglosc i mysle ze to forum mi w tym bardzo pomoze. W dniu slubu cywilnego bedziemy z narzeczonym 4 lata razem  :)

Oprocz planowania to cala energie i czas wolnym poswiecam na urzadzanie i dokanczanie domu ktory wybudowalam wraz z narzeczonym.

ania2347

Witam, mam na imię Ania, forum znalazłam poprzez poszukiwanie ślubnych inspiracji na necie... i przyznaję, że jesteście SUPER!

Mój ślub już za niecałe dwa miesiące, liczę na pomoc z Waszej strony.

Niestety lub stety, to wszystko w moim życiu odbywa się poraz drugi, dlatego trudno popaść mi w nastrój euforii.
Pierwszy narzeczony zniknął (czytaj: zrezygnował) kilka tygodni przed uroczystością. Choć ten facet jest całkiem inny, choć minęło już parę lat, to jednak smak goryczy pozostaje... ech, musi być dobrze.... :-?

isabelles

Witam
Mój ślub już za niecałe pół roku 08.08.2008r.  :-D
Data dość ciekawa a ponieważ kiedyś ktoś nam wyliczył że i moją i mojego przyszłego małżonka cyfrą jest 8 mam nadzieję że przyniesie nam szczęście
Ponadto jesteśmy razem już 8 lat  :mrgreen:
Mimo że na forum jestem od niedawna – udało mi się dzięki niemu dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy które na pewno wykorzystam przy organizacji tego wyjątkowego dnia jakim mam nadzieje będzie dzień  mojego ślubu
Napewno będę często tu zaglądać
Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode - również oczywiście te które mają już to za sobą i mogą wspomóc mniej doświadczone koleżanki cenną radą :-)
jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich Iza

syrenka

Cześć :)
Mam na imię Kasia, mam 24 lata. Kończę studia na kierunku rehabilitacja - planuję obronić się początkiem czerwca :) Trzymajcie kciuki!
Potem czekają mnie jeszcze kursy specjalistyczne. Na razie nie pracuję.
Ze swoim narzeczonym jesteśmy już 6 lat, a na przyszły rok - 8.08.2009 planujemy ślub :)
Właśnie dzisiaj idziemy wpłacać zaliczkę na salę, a właściwie restaurację, bo zamarzyło się nam eleganckie przyjęcie :)

Pozdrawiam wszystkie forumki :)

evelka

Witam  :D W środe kiedy padła nam strefa napisałam swoje pierwsze posty, jednak z tego co zauważyłam nie ma ich na nowej strefie, więc się przedstawię jeszcze raz. Ewelina, finansistka w trakcie pisania pracy magisterskiej. Pochodzę z małej miejscowości w wielkopolsce. Mój N. informatyk. Ślub planujemy na 29.08.2009r. Pozdrawiam

magoo

Hej  :) Na imię mi Marysia, mam 26 lat i od prawie dwóch mieszkam w Anglii, w okolicach Liverpoolu. Sercem jednak pozostaję we Wrocławiu. Z P. od 3 lat, ślubu nie planujemy (na razie), ale lubię podczytywać to forum, zwłaszcza część nie-ślubną. Dobra pierwszy raz się odezwałam, może bedzie kolejny :)

ulala28

#110
No to kolej na mnie. Troszeczke mi to zajelo :-[ ale ja niesmiala jestem ;)
Magdalena, lat 28(jescze kilka tygodni), od 7 lat mieszkam w Dublinie ale w lipcu wracamy z M do Polski jupi. Slub 6 wrzesnia, wszystko planujemy i organizujemy sami, glownie przez telefon i internet wiec czasami puszczaja mi nerwy.... Forum sluzy mi pomoca nieoceniona brawo brawo brawo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

wredotka

#111
czesc to teraz na mnie kolej :)

Mam na imię Monika,  mam 26 lat. Pochodzę z Opoczna. Z zawodu jestem ekonomistka (specjalizacja w nieruchomościach).Obecnie mieszkam i pracuje w Dublinie (administracja biurowa). Z moim  H. jesteśmy już prawie 6 lat razem, od 2 lat zaręczeni. Nasz ślub odbędzie sie 18.10.2008 w Piotrkowie Trybunalskim. Podobnie jak ulala28 wszystko załatwiamy na odległość (czego nikomu nie polecam).

Buzka

latkosia

to teraz ja!!!
po skonczeniu studiow wyjechalam do francji i tam poznalam mojego ukochanego:)
pobieramy sie po dwoch latach chodzenia, 24 maja!!!!!!cieeeeeeesze sie okruuutnie bo bardzo go kocham!!!!!!!ale bylo czasem ciezko bo rozlaka....cztery i pol miesiaca osobno!!!!ale wszystko przetrwalismy:)

tusia

#113
Witajcie Dziewczyny :)

Trochę czasu mi zeszło, zanim poczytałam strefę "Zapoznajmy się:)", tak więc miło mi Was poznać ;)

Na forum sprowadziła mnie raczej ciekawość, niż przygotowania do ślubu, a tak prawdę mówiąc, to przyczyniła się do tego Moja Kochana Psiapsiółka - Agnieszka, znana na forum jako ishka82 :) Buziak za to dla niej  przytul

Mam na imię Marta, w czerwcu skończę 26 lat. Ukończyłam licencjat z Informatyki, a w tym roku zamierzam zmierzyć się z obroną magistra z Ekonomii, a dokładniej z Zarządzania regionem i usługami publicznymi, ufff długa nazwa ;)
Nie pracuję w zawodzie, jestem kierownikiem w Salonie Orange.
Pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego, natomiast od lutego mieszkam w Warszawie z moim chłopakiem. Jesteśmy razem od 3 lat, ale na razie nie planujemy ślubu... On póki co jeszcze nie chce...

Bardzo się cieszę, że tu trafiam. Forum jest niezwykle wciągające ;) Pewnie jeszcze kilka godzin tu spędzę zanim zapoznam się ze wszystkim i wszystkimi ;)

Pozdrawiam Was cieplutko  przytul
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zegarynka

#114
Witajcie dziewczynki  :) bardzo mi miło Was poznać, zaglądam tu już jakiś czas i postanowiłam się przywitać .Musże stwierdzić ,ze jesteście niesmowite  brawo
z wami ten cały ślubny wir wydaje się taką łatwizną, na wszystko znajdziecie lekartwo i sposób  :angel:
Ale od początku....bardzo chciałabym dołaczyć do tej wyjątkowej grupy.
Mam na imię Malwina ,ale od zawsze przyjaciele wołają mnie malwka, malwek itp.za parę dni skończę magiczne 30lat  :P Jestem z Wrocławia i 12.09br. będe ślubowac miłość Tomaszkowi  :love:

A wyglądam sobie tak  ;) dorzuciłam fotkę z wczorajszej wizyty u fryzka, tak wygląda efekt 6 mc hodowania włosów , hmmm mało imponujaco niestety.



ps i szczególnie ciepło chciałam pozdrowić Inko , nie wiem czy pamiętasz ale przed twoim ślubem poznałyśmy się na innym forum , cudnie wyglądałaś  i wszystko było takie piękne.

marlen_ka

hej, ja do tej pory udzielałam sie głownie na strefie planowania, ale jestem juz po ślubie, także teraz mam nadzieję wiecej udzielać sie na plotach.
mam na imie marlena, mam 21 lat mieszkam teraz troche w olsztynie, a trochę w ostrołęce. studiuję stosunki miedzynarodowe dziennie i nie pracuję na razie.

dziewczyny to forum jest the best i mam nadzieje ze dlugo tu zostane (dopóki mnie nie wyrzucicie ;)

beesok

No to ja zaczne od konca --- juz nawet nie pamietam czy sie tu przedstawialam?? Chyba nie :)
Ostatnio malo mam czasu na Strefe ale obiecuje poprawe.....trafilam tu dzieki Adriannie79 po tym jak sie "zgodzilysmy' w kontrowersyjnym watku na FS i ...zdecydowanie bardziej mi sie towarzystwo podoba tutaj :)

Kilka slow o mnie - jestem pol polka, pol palestynka, wlocze sie po swiecie ale od 3 lat na szczescie jestem w Londynie i mam nadzieje, ze pozostaniemy tu na dluzej. Moj przyszly maz jest pol hiszpanem pol palestynczykiem i wlasnie dla niego opuscilam sloneczny Dubaj poniewaz on od kilku lat juz sie osiedlil tutaj.

Z zawodu jestem "ekonomistka" a scislej - marketingowcem :) ale od roku - nauczycielka w przedszkolu :) Wlasnie zdobywam swoj dyplom i szukam pracy w nowym zawodzie - znudzila mi sie praca w korporacji :) A dzieci kocham :)
Lubie mode i jestem zakupoholiczka - chyba tylko Siog mnie bije :) (sorry Siog :P ale w moich ustach to komplement :)

aha i jeszcze nie umiem wstawiac plikow wiec nie pochwale sie :) wiem, straszna ignorantka ze mnie!!!!! :-[



wis

#117
Za przeproszeniem robię wszystko od d...py końca bo najpierw się rozlazłam po forum a teraz się przedstawiam...
Więc mam na imię Marta :) W lutym skończyłam 23 lata. Pracuję póki co w salonie optycznym, od połowy czerwca - w banku.
Mieszkam na śląsku.
Studia... Jakoś tak pod górkę miałam na uczelnię ;) Hmm w każdym razie wracam od października, na II rok stosunków międzynarodowych (spec. handel zagraniczny).
Mojego N znam od 29 czerwca 2007 :) od stycznia mieszkamy razem a pod koniec sierpnia ślubujemy.

miracle8512

#118
Witajcie dziewczynki! Napisałam już tu parę postów i teraz dopiero wpadłam na genialny pomysł  :hammer: przywitania się i opowiedzenia czegoś o sobie. Trochę się tremuje każdym postem  :-[ ale powoli mi przechodzi, wynika to z tego że nigdy nie podawałam swoich danych w internecie, ani nie wklejałam tymbardziej zdjęć. Jednak to forum jest niesamowite( i będę to ciagle powtarzać :D)

Jestem Olga. Niedawno skończyłam 22 lata.
Studiuję - Nauki o żywieniu. To już ostatni miesiąc. Tak naprawdę to powinnam już napisać pracę inż, ale nie mogą bo ciaglę na strefie lol (a zwłaszcza ostatnio jak sezon ślubny w pełni). 
Pracuję w logistyce
Chwilowo -  najbardziej interesuje mnie wątek ślubny. Już niedługo bo 30 sierpnia mój ślub
Niebawem -  pewnie przeskoczę do wątku mieszkaniowego i kuchennego. hihi

Swoja fotkę już wstawiałm, ale co tam wstawię jeszcze raz co by się bardziej zagnieździć na forum jupi

Dodatko pokazuje również Marcina

malybob

Ja to jestem opóźniona.. Dopiero teraz tu dotarłam :( I po głębokim zastanowieniu się jak bardzo można się "odkryć" w sieci (hihi) postanowiłam się przedstawić.. Bo fajne z Was dziewczyny i wierzę,że nic co powiem nie zostanie wykorzystane przeciwko mnie ;)

Mam na imię Katarzyna, rocznik 84 ( ale w dniu ślubu jeszcze będę mieć 23 latka :) ). Mieszkam w Warszawie (przynajmniej chwilowo, bo czasami zdarza mi się we Francji). Studiuję muzykologię (dlatego odważyłam się troszkę powymądrzać w wątku o oprawie muzycznej Mszy) zamiast siedzieć tutaj powinnam pisać pracę mgr- toczymy boje o to z moim N. :) No i ślubuję 6 września.

kamila13

Witam wszystkich.
Dzisiaj dolaczylam do forum.Mam na imie Kamila i mam 23 lata.Skonczylam wlasnie studia w Warszawie na Uniwesytecie Warszawskim  na Wydziale Zarzadzania i mam zamiar sie obronic we wrzesniu lub pazdzierniku. Pracuje w branzy deweloperski, dokladniej zajmuje sie sprzedaza mieszkan.
Slub biore 25 pazdziernika w Czestochowie, bo stamtad pochodzi moj narzeczony i tam jest nasza rodzina i duza czesc znajomych.
Zalaczam zdjecie z moim przyszlym mezem i pozdrawiam wszystkich
Bardzo sie ciesze, ze trafilam do Was na ta strone.Napewno ulatwi mi to przygotowania.
Pozdrawiam

justynaaaa2

Dobra to i ja się dopiszę  :) bo nie wiedziałam, że jest taki wątek (gdyby nie wpis Kamili13 w bukietach to pewnie dalej bym żyła w nieświadomości  :-[).
Kilka postów już tu zamieściłam, ale na przedstawienie się nigdy nie jest za późno.
No więc napiszę kilka słów (z lekkim stresem, bo nie będę już taka anonimowa  :-X, ale co tam)

Nazywam się Justyna, mam 24 lata (prawie), skończyłam turystykę (licencjat) oraz szkołę florystyczną i dlatego postanowiłam się troszkę na forum ślubnym po udzielać. Na razie przesiaduję tutaj ze względu na pracę, bo ślub w planach, ale dopiero pewnie za 2 lata, więc czynnych przygotowań na razie w życie nie wprowadzam, ale jakby co to już wiem, gdzie uderzać po rady  :D
Na co dzień oprócz florystyki zajmuję się pracą w firmie sprzedającej gadżety reklamowe - trochę rozbieżne zajęcia, ale jakoś to godzę :) zwłaszcza, że ta praca pozwala mi na swobodnie czytanie strefy  :-[

Tak więc jeśli ktoś ma do rozwiązania zagadkę "jakie kwiaty są w tym bukiecie" to chętnie pomogę :)
Lubię też czasami się rozpisać, więc niektóre posty mogą być długie, ale staram się hamować  :-X

A tak swoją drogą to muszę Wam powiedzieć, że to forum ma duszę i z wielką przyjemnością i bez większej tremy można się tu udzielać  :)
Dzięki   

OlaFasola

Lepiej późno niż wcale, kolej na mnie :)
Mam na imię Ola, 25 lat, z wykształcenia jestem architektem krajobrazu, włąsnie kończę pierwszy rok studiów doktoranckich i zastanawiam się czy to jest na pewno to co chcę robić w życiu.
23.08.08, po 8 wspólnych latach "zalegalizujemy" z nasz związek :)

Kefte27

To i ja się przedstawię.
Magda, 27 lat, waga - to początek, bo później będzie już tylko gorzej :)
A na poważnie - zawód wyuczony
1. technik administracji
2. pracownik socjalny
i jak to w życiu bywa - pracuję w sklepie :)
Nerwus, bałaganiarz, choleryczka, koszmarna gaduła (ponoć gadam przez sen, jakoś mi to nie przeszkadza), raczej otwarta... i nie wiem co tu jeszcze o sobie. Właścicielka niereformowalnego psa i królika a dodatkowo od miesiąca posiadaczka gps na palcu i szanownego Pana Małżonka.

I ja w całej okazałości - wrażliwi lepiej niech odejdą od monitora :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Gabriela

#124
Cześć Dziewczyny :)

mam na imię Gabrysia, choć teraz to już właściwie jestem pani Gabriela ;)
kończę studia i zdycham pisząc wiekopomne dzieło zwane magisterką-w tym tygodniu oddaję.