Piersi po zakończeniu karmienia

Zaczęty przez sweedee, 19 Lut 2009, 22:52:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

2 tyg. temu przestałam karmić Maję i zauważyłam, że lewą pierś mam trochę większą od prawej  :crying:  :crying: :crying:
ktoś coś wie na ten temat, bo nie bardzo w necie mogę znaleźć?
p.s. w okresie karmienia pilnowałam, żeby karmić na zmianę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

justynaaaa2

sweedee a wcześniej miałaś równe  :hmm: ja nigdy nie karmiłam a lewą też mam większą  :mocking:

vobi

gdzies czytalam ze kazda kobieta ma jedna piers wieksza od drugiej, tyle ze te roznice moga byc minimalne i niezauwazalne albo spore...

eva_luna

no ja karmie, i pomimo, ze rowniez na zmiane, to lewa mamwieksza. Juz jak kupowalam stanik, to pani w sklepie powiedziala, ze zawsze dobiera sie go wzgledem wiekszej piersi (czyli i bez karmienia sa dysproporcje.) Moze karmienie bardziej uwidocznilo ja u Ciebie.

sweedee

#4
Cytat: justynaaaa2 w 19 Lut 2009, 23:19:21
sweedee a wcześniej miałaś równe  :hmm: ja nigdy nie karmiłam a lewą też mam większą  :mocking:

równe miałam, ale moja mama ma tez jedną większą, tak jej zostało po moim bracie

może tak być, jak piszecie, że różnice były, ale niewidoczne, a teraz dopiero wyszło

p.s. jak będę się gdzieś w tłumie rozpychać, to lewym cyckiem  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dzięki za odp., polewam  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

golinda


magdalinska



aja

Cytat: rilla w 20 Lut 2009, 08:58:50
a ja obie małe:D

pewnie przesadzasz

pokaż my to ocenimy  ;)

żartuję oczywiście

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: sweedee w 19 Lut 2009, 23:34:27
p.s. jak będę się gdzieś w tłumie rozpychać, to lewym cyckiem  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dobra, jakby co to podchodze do Ciebie tylko z prawej strony!

Dodany tekst: 20 Lut 2009, 09:44:41

nie moge, w "related topics" piersi z kurczaka z serem  :rotfl:

eva_luna

Cytat: vobi w 20 Lut 2009, 09:44:09

nie moge, w "related topics" piersi z kurczaka z serem  :rotfl:

no i klasyczny kotlecik z piersi  :rotfl: :rotfl:

dragonfly

a ktora piers staje sie wieksza/mniejsza? ta ktora sie wiecej karmi? czy jak?
bo ja mam lewa wieksza (denerwuje mnie to niesamowicie, bo roznica jest dosyc wyrazna) - wiec jakby co to bede karmila z jednej, co by wyrownac ;D

aniak1211

Cytat: dragonfly w 20 Lut 2009, 09:51:01
a ktora piers staje sie wieksza/mniejsza? ta ktora sie wiecej karmi? czy jak?
bo ja mam lewa wieksza (denerwuje mnie to niesamowicie, bo roznica jest dosyc wyrazna) - wiec jakby co to bede karmila z jednej, co by wyrownac ;D

Nie wiem czy tak sie da :mocking:

marax

hmmm to sa jakies strategie karmienia ja karmie najpierw prawa jak sie naje to pozniej lewa - nei wiedzialam ze sa wogole jakies reguly :):)

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela a co - jedziesz tylko z jednego ?  :mocking: :mocking: :mocking:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Lut 2009, 10:22:47
maraxela a co - jedziesz tylko z jednego ?  :mocking: :mocking: :mocking:

jade raz tak raz tak innym razem na wspak :)ogolenie to w prawego jakos wiecej jej leci i latwiej go chwyta ,lewy mnie boli i mala nie jest do neigo wpelni przekonana lol lol

gatka2804

karmienie należy zaczynać od tej piersi która przy poprzednim karmieniu nie została do konca oprozniona

salsa

ja tez mam jednego cycka troche mniejszego - jak mi sie ciut przytyje to wtedy mam równe ale jak mocniej schudnę to jeden mi nie dorasta do miski w staniku lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

i wypychasz to miejsce skarpetką lol lol lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

salsa

Cytat: goga w 20 Lut 2009, 16:11:58
i wypychasz to miejsce skarpetką lol lol lol

mocniej oddycham prawą piersią i nie widac lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

ja w tym temacie sie jeszcze nie wypowiem ale  :wow:  chyba dlugo karmilas, nie? :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sweedee

Cytat: gioseppe w 20 Lut 2009, 20:19:10
ja w tym temacie sie jeszcze nie wypowiem ale  :wow:  chyba dlugo karmilas, nie? :)

ponad 13 m-cy; chciałam tak ok. roku karmić, ale jak młoda zaczynała juz mi rozciągać bluzki i zaglądać za dekolt, to mówię "stop", bo potem nie dam rady  :hmm:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

gioseppe

Cytat: sweedee w 22 Lut 2009, 23:01:38
ponad 13 m-cy; chciałam tak ok. roku karmić, ale jak młoda zaczynała juz mi rozciągać bluzki i zaglądać za dekolt, to mówię "stop", bo potem nie dam rady  :hmm:
no to agentka ;)
ja nie wiem ile bede karmic - moze pol roku samym cycem, a potem wprowadzac zupki itd? ja sie na tym kompletnie nie znam, musze pogadac na ten temat z pediatra
w sumie ciesze sie, ze nie musze sie paprac w przygotowywanie tych wszystkich mieszanek i ze mlody ma moje zawsze cieplutkie mliko no ale czasem chetnie bym wyszla a niebardzo moge
musze kiedys sprobowac z odciagnieciem mleka i maz poda butle ale jak widze reakcje Wiktora na smoczek to az sie boje, ze nie zje ani troche
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

dragonfly

gioseppe a ja sie musze niestety babrac bo nie mam wystarczajaco duzo pokarmu dla mlodej.... :(
zauwazylam, ze sie rozleniwila i malo ssie cyca - woli jak jej odciagne (mnie tam wszystko jedno w sumie)

czy butelkowe mamy moga mi powiedziec, ile dziecko powinno (mniej wiecej) zjadac (mloda je od 60 do 120 ml i za nic nie moge wyczaic kiedy chce wiecej a kiedy mniej, wiec nie jestem pewna czy sa jakies "reguly" co do ilosci pokarmu)