niania elektroniczna

Zaczęty przez marax, 18 Lut 2009, 14:32:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tiliam

#25
My kupiliśmy w końcu taką

http://www.ceneo.pl/12918521

Anglecare Ac1100

Tyle, że to jest 3 w 1: monitor oddechu, niania i kamerka.
Póki co testowaliśmy na trzech poziomach "na sucho" i świetnie działa - a też mamy grube mury.
Kamerka jest świetna, pewnie i tak będę latać do małego na 1 piętro co 5 min., ale będę spokojniejsza obierając np. Ziemniaki na dole w kuchni ;)


Dodany tekst: 09 Gru 2013, 14:56:37

Justa, ruda

Jak nazywa sie ta aplikacja na telefon?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


justynaaaa2

tiliam nie pamiętam, bo to M. ściągał na swój telefon i jego był "nianią" a mój odbiornikiem :D coś z baby w nazwie chyba  :hmm:
jak wróci wieczorem to zapytam, chyba że ruda wcześniej tu zajrzy i ci poda :)

ziuta

tiliam, jednak nie macie grubych murów :D
mamy ten sam model, kosztowało to w pizdu kasy (że się tak ładnie wyrażę) i między pokojem małej a naszą sypialnią, które ze sobą sąsiadują (!) gubi zasięg ;D nie mogę mieć odbiornika przy łóżku, bo to już za daleko i co chwilę mi piszczy, że stracił połączenie, zła jestem przeokrutnie! z piętra na parter odbiera tylko w tym samym pionie, czyli odbiornik w pokoju poniżej pokoju z nadajnikiem, po skosie już nie, czyli do salonu mi też nie sięga, no kasa wyrzucona w błoto, już nawet tego nie włączam
więc ddu, możesz mieć problem z nianią przy kamienicznych murach, zwłaszcza, jeśli mówisz, że pokój daleko ;D routery u nas też nie łapią, musieliśmy podłączyć aż 3, żeby objęły cały dom, pan, który to instalował nie mógł się nadziwić ;D

jo_miekka

ziuta nie dało się zwrócić?

mobka

Motorola ma niezły zasięg. Sprawdzony i na wakacjach i u rodziców.

fasolka1980

jeny, to moja niania elektroniczna z Lidla działa juz 5 rok i łapie w grubych murach domu mojej babci. Nawet 100m od domu słychać.

ddu

ok, ja tu wrócę, jak już będę musiała kupić

dla mnie, dziewczyny z bloku, to jest niesamowite, że nie słyszę, co z całych sił krzyczy moja córka, jeśli obie jesteśmy w swoich sypialniach

ziuta

Cytat: jo_miekka w 09 Gru 2013, 19:36:38
ziuta nie dało się zwrócić?
długa historia... kupiliśmy nianię w czasie remontu, kiedy nasze życie wyglądało trochę inaczej niż zazwyczaj, przebywaliśmy w innych pomieszczeniach niż zwykle, salon był w ogóle wyłączony z użytku, zamontowaliśmy kamerę na próbę w pokoju Karola i wszystko było ok, siedziałam sobie na kanapie na dole i widziałam jak K. u góry się bawi, jak śpi, jak do mnie mówił nie musiałam (w zaawansowanej ciąży) biec na górę, mogłam mu powiedzieć przez głośnik, byłam bardzo zadowolona, ale jakoś nie wzięłam pod uwagę, że wtedy siedziałam najwięcej w pokoju, który był dokładnie pod pokojem młodego i dlatego wszystko tak świetnie działało, wprawdzie chodziłam z tym odbiornikiem po domu i w salonie pokazywało, że jest zasięg, ale po przeniesieniu do pokoju małej się spieprzyło ;D niby pokazuje, że ma zasięg, ale jak podłączę monitor to po chwili zaczyna mi pipczeć, że traci łączność :/ itd.

ewdomaga

szukam niani z wideo tak do 300 - 350 zl. Możecie coś dobrego polecić? Może być używana. Tylko dobrze by było, żeby była mozliwość używania na baterie i można było przypiąć do wózka. :-)

mobka

Szwagierka ma Motorolle i jest zadowolona. Ja mam opcję bez kamerki. Ale chyba i jedna i druga muszą być podpiete do prądu.

ziuta

Cytat: ziuta w 11 Gru 2013, 15:04:59
długa historia... kupiliśmy nianię w czasie remontu, kiedy nasze życie wyglądało trochę inaczej niż zazwyczaj, przebywaliśmy w innych pomieszczeniach niż zwykle, salon był w ogóle wyłączony z użytku, zamontowaliśmy kamerę na próbę w pokoju Karola i wszystko było ok, siedziałam sobie na kanapie na dole i widziałam jak K. u góry się bawi, jak śpi, jak do mnie mówił nie musiałam (w zaawansowanej ciąży) biec na górę, mogłam mu powiedzieć przez głośnik, byłam bardzo zadowolona, ale jakoś nie wzięłam pod uwagę, że wtedy siedziałam najwięcej w pokoju, który był dokładnie pod pokojem młodego i dlatego wszystko tak świetnie działało, wprawdzie chodziłam z tym odbiornikiem po domu i w salonie pokazywało, że jest zasięg, ale po przeniesieniu do pokoju małej się spieprzyło ;D niby pokazuje, że ma zasięg, ale jak podłączę monitor to po chwili zaczyna mi pipczeć, że traci łączność :/ itd.
o, ja muszę odszczekać wszystko, co tu napisałam złego o angel care AC1100 ;D
w końcu zepsuła nam się całkowicie, oddałam do naprawy na gwarancji (door2door, kurier odebrał ode mnie w domu, za 3-4 dni przywiózł naprawioną, serwis działa idealnie) i okazało się, że mieliśmy pecha i ten nasz egzemplarz od początku miał uszkodzony jakiś moduł, jak panu powiedziałam na infolinii co się dzieje, to od razu wiedział co to i kazał pakować i wysyłać do nich, po naprawie działa świetnie w całym domu, mimo naprawdę grubych murów i nawet na taras sięga ;)

salsa

ewdomaga ja mam Aventu z kamerką, polecam :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ewdomaga

mobka mówisz może o tej niani? http://allegro.pl/cyfrowa-elektroniczna-niania-motorola-mbp421-video-i4507685790.html
podoba mi się, tylko jednak zależy mi na tym, żeby jednostka dziecka też miała akumulatorki. wtedy mogłabym zostawić dziecko np. w ogródku a w tym czasie robić sobie coś w domu.
a co myślicie o tej niani? można ją swobodnie przypiąć do wózka czy szczebelek łóżeczka. http://allegro.pl/video-niania-elektroniczna-wideo-noc-duzy-ekran-i4454593539.html
wizualnie motorola się lepiej prezentuje, ale w sumie nie o to chodzi. wyświetlacze takiej samej wielkości. czytałam dobre opinie o niani z aventu tylko niestety droga jest. 500 - 600 zł

mobka



errata

Ja chyba mam. Na pewno tak wyglada, ale dokładnie nie pamietam modelu. I mam dwie płytki.



marax

#44
Ja mam to jest ten monitor ?
doskonale
Mi sluzy za lampke nocna perfekcyjnie :) lol lol monitora funkcjo uzywalismu pierwszy tydzien. Funkcja niani dziala bez zarzutu a funkcja lampki bosko lol za ta kase lampka swietna lol

errata

Ja rownież. A mam ja jeszcze od czasów pierwszego dziecka :) ma na pózniej możliwość rozpiecia tych płytek i wtedy używania tylko jako niania, a nie monitor oddechu.


errata

Ja dużo używałam i używam, ale mieszkam w domu. To jak dziecko spi, a ja idę do ogrodu to zabieram, albo jak idę piętro wyżej.