Autor Wątek: niania elektroniczna  (Przeczytany 5248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Odp: niania elektroniczna
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Gru 2013, 14:11:53 »
ja będę potrzebowała jakiejś najlepszej na świecie . mam jedną, nawet nie była z tych najtańśzych, ale nie sprawdza się, bo nie włącza na głos, tylko co jakiś czas
ja będę miała taaaaak daleko pokój dziecka od swojego, że nie mam żadnych szans, żeby usłyszeć dziecko. a nie chcę , żeby H budziło

więc sprawdzajcie, testujcie, sprzedajcie mi po Was, ale taką naj naj naj, kt. nie pokonają 100 letnie mury... bo np. nie wszystkie rutery tu dają radę. w kuchni nie mam netu

tiliam

« Odpowiedź #26 dnia: 09 Gru 2013, 14:54:54 »
My kupiliśmy w końcu taką

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anglecare Ac1100

Tyle, że to jest 3 w 1: monitor oddechu, niania i kamerka.
Póki co testowaliśmy na trzech poziomach "na sucho" i świetnie działa - a też mamy grube mury.
Kamerka jest świetna, pewnie i tak będę latać do małego na 1 piętro co 5 min., ale będę spokojniejsza obierając np. Ziemniaki na dole w kuchni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 09 Gru 2013, 14:56:37
Justa, ruda

Jak nazywa sie ta aplikacja na telefon?
« Ostatnia zmiana: 09 Gru 2013, 14:56:37 wysłana przez tiliam »

rudasekawf

« Odpowiedź #27 dnia: 09 Gru 2013, 15:21:37 »
Jak nazywa sie ta aplikacja na telefon?
babysitter teleniania

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 09 Gru 2013, 15:21:37 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #28 dnia: 09 Gru 2013, 15:21:56 »
tiliam nie pamiętam, bo to M. ściągał na swój telefon i jego był "nianią" a mój odbiornikiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj coś z baby w nazwie chyba  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak wróci wieczorem to zapytam, chyba że ruda wcześniej tu zajrzy i ci poda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ziuta

« Odpowiedź #29 dnia: 09 Gru 2013, 18:25:09 »
tiliam, jednak nie macie grubych murów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mamy ten sam model, kosztowało to w pizdu kasy (że się tak ładnie wyrażę) i między pokojem małej a naszą sypialnią, które ze sobą sąsiadują (!) gubi zasięg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie mogę mieć odbiornika przy łóżku, bo to już za daleko i co chwilę mi piszczy, że stracił połączenie, zła jestem przeokrutnie! z piętra na parter odbiera tylko w tym samym pionie, czyli odbiornik w pokoju poniżej pokoju z nadajnikiem, po skosie już nie, czyli do salonu mi też nie sięga, no kasa wyrzucona w błoto, już nawet tego nie włączam
więc ddu, możesz mieć problem z nianią przy kamienicznych murach, zwłaszcza, jeśli mówisz, że pokój daleko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj routery u nas też nie łapią, musieliśmy podłączyć aż 3, żeby objęły cały dom, pan, który to instalował nie mógł się nadziwić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 09 Gru 2013, 18:25:09 »

jo_miekka

« Odpowiedź #30 dnia: 09 Gru 2013, 19:36:38 »
ziuta nie dało się zwrócić?

mobka

« Odpowiedź #31 dnia: 09 Gru 2013, 19:44:34 »
Motorola ma niezły zasięg. Sprawdzony i na wakacjach i u rodziców.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #32 dnia: 09 Gru 2013, 22:43:37 »
jeny, to moja niania elektroniczna z Lidla działa juz 5 rok i łapie w grubych murach domu mojej babci. Nawet 100m od domu słychać.

ddu

« Odpowiedź #33 dnia: 10 Gru 2013, 10:19:53 »
ok, ja tu wrócę, jak już będę musiała kupić

dla mnie, dziewczyny z bloku, to jest niesamowite, że nie słyszę, co z całych sił krzyczy moja córka, jeśli obie jesteśmy w swoich sypialniach

ziuta

« Odpowiedź #34 dnia: 11 Gru 2013, 15:04:59 »
ziuta nie dało się zwrócić?
długa historia... kupiliśmy nianię w czasie remontu, kiedy nasze życie wyglądało trochę inaczej niż zazwyczaj, przebywaliśmy w innych pomieszczeniach niż zwykle, salon był w ogóle wyłączony z użytku, zamontowaliśmy kamerę na próbę w pokoju Karola i wszystko było ok, siedziałam sobie na kanapie na dole i widziałam jak K. u góry się bawi, jak śpi, jak do mnie mówił nie musiałam (w zaawansowanej ciąży) biec na górę, mogłam mu powiedzieć przez głośnik, byłam bardzo zadowolona, ale jakoś nie wzięłam pod uwagę, że wtedy siedziałam najwięcej w pokoju, który był dokładnie pod pokojem młodego i dlatego wszystko tak świetnie działało, wprawdzie chodziłam z tym odbiornikiem po domu i w salonie pokazywało, że jest zasięg, ale po przeniesieniu do pokoju małej się spieprzyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niby pokazuje, że ma zasięg, ale jak podłączę monitor to po chwili zaczyna mi pipczeć, że traci łączność Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj itd.

ewdomaga

« Odpowiedź #35 dnia: 13 Sie 2014, 12:19:54 »
szukam niani z wideo tak do 300 - 350 zl. Możecie coś dobrego polecić? Może być używana. Tylko dobrze by było, żeby była mozliwość używania na baterie i można było przypiąć do wózka. :-)

mobka

« Odpowiedź #36 dnia: 13 Sie 2014, 13:13:51 »
Szwagierka ma Motorolle i jest zadowolona. Ja mam opcję bez kamerki. Ale chyba i jedna i druga muszą być podpiete do prądu.

ziuta

« Odpowiedź #37 dnia: 13 Sie 2014, 13:54:35 »
długa historia... kupiliśmy nianię w czasie remontu, kiedy nasze życie wyglądało trochę inaczej niż zazwyczaj, przebywaliśmy w innych pomieszczeniach niż zwykle, salon był w ogóle wyłączony z użytku, zamontowaliśmy kamerę na próbę w pokoju Karola i wszystko było ok, siedziałam sobie na kanapie na dole i widziałam jak K. u góry się bawi, jak śpi, jak do mnie mówił nie musiałam (w zaawansowanej ciąży) biec na górę, mogłam mu powiedzieć przez głośnik, byłam bardzo zadowolona, ale jakoś nie wzięłam pod uwagę, że wtedy siedziałam najwięcej w pokoju, który był dokładnie pod pokojem młodego i dlatego wszystko tak świetnie działało, wprawdzie chodziłam z tym odbiornikiem po domu i w salonie pokazywało, że jest zasięg, ale po przeniesieniu do pokoju małej się spieprzyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niby pokazuje, że ma zasięg, ale jak podłączę monitor to po chwili zaczyna mi pipczeć, że traci łączność Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj itd.
o, ja muszę odszczekać wszystko, co tu napisałam złego o angel care AC1100 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w końcu zepsuła nam się całkowicie, oddałam do naprawy na gwarancji (door2door, kurier odebrał ode mnie w domu, za 3-4 dni przywiózł naprawioną, serwis działa idealnie) i okazało się, że mieliśmy pecha i ten nasz egzemplarz od początku miał uszkodzony jakiś moduł, jak panu powiedziałam na infolinii co się dzieje, to od razu wiedział co to i kazał pakować i wysyłać do nich, po naprawie działa świetnie w całym domu, mimo naprawdę grubych murów i nawet na taras sięga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #38 dnia: 13 Sie 2014, 21:32:26 »
ewdomaga ja mam Aventu z kamerką, polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewdomaga

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Sie 2014, 21:43:31 »
mobka mówisz może o tej niani? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
podoba mi się, tylko jednak zależy mi na tym, żeby jednostka dziecka też miała akumulatorki. wtedy mogłabym zostawić dziecko np. w ogródku a w tym czasie robić sobie coś w domu.
a co myślicie o tej niani? można ją swobodnie przypiąć do wózka czy szczebelek łóżeczka. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wizualnie motorola się lepiej prezentuje, ale w sumie nie o to chodzi. wyświetlacze takiej samej wielkości. czytałam dobre opinie o niani z aventu tylko niestety droga jest. 500 - 600 zł

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Sie 2014, 21:43:31 »

mobka

« Odpowiedź #40 dnia: 14 Sie 2014, 19:41:16 »
Ewa, tak o tej pisałam.

dragonfly

« Odpowiedź #41 dnia: 16 Wrz 2014, 09:06:46 »
dziewczyny, ma ktoras z was Angelcare AC401?

errata

« Odpowiedź #42 dnia: 16 Wrz 2014, 10:04:59 »
Ja chyba mam. Na pewno tak wyglada, ale dokładnie nie pamietam modelu. I mam dwie płytki.

doda

« Odpowiedź #43 dnia: 16 Wrz 2014, 10:12:45 »
ja chyba też

dragonfly

« Odpowiedź #44 dnia: 16 Wrz 2014, 10:21:56 »
zadowolone jestescie?

doda

« Odpowiedź #45 dnia: 16 Wrz 2014, 10:28:01 »
tak

dragonfly

« Odpowiedź #46 dnia: 16 Wrz 2014, 10:36:07 »
doda dzieki!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #47 dnia: 16 Wrz 2014, 10:38:00 »
Ja mam to jest ten monitor ?
doskonale
Mi sluzy za lampke nocna perfekcyjnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj monitora funkcjo uzywalismu pierwszy tydzien. Funkcja niani dziala bez zarzutu a funkcja lampki bosko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za ta kase lampka swietna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Wrz 2014, 10:38:54 wysłana przez marax »

errata

« Odpowiedź #48 dnia: 16 Wrz 2014, 10:39:06 »
Ja rownież. A mam ja jeszcze od czasów pierwszego dziecka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ma na pózniej możliwość rozpiecia tych płytek i wtedy używania tylko jako niania, a nie monitor oddechu.

dragonfly

« Odpowiedź #49 dnia: 16 Wrz 2014, 10:40:44 »
marax Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

dzieki errata

polewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj