Autor Wątek: pomoc w zmianie kolorów :)  (Przeczytany 14645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bagietka12

pomoc w zmianie kolorów :)
« dnia: 18 Lut 2009, 10:39:56 »
witam

mam prośbe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy któraś z Was potrafi zmieniać kolory w Photoshopie albo innym programie?

chciałabym zmienić kolory tych bukietów na pomarańczowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

Odp: pomoc w zmianie kolorów :)
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lut 2009, 10:51:41 »
zwierzak na pewno potrafi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja niestety nie posiadam takich umiejetnosci.....

bagietka12

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lut 2009, 11:02:16 »
zwierzak pomóż  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lut 2009, 11:51:48 »
no tak na szybko

Dodany tekst: 18 Lut 2009, 11:54:48
ten ostatni troche zolty mi wyszedl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Lut 2009, 11:54:48 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

bagietka12

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lut 2009, 12:34:58 »
zwierzatko_mojej_mamy dziekuje Ci bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 18 Lut 2009, 12:59:38
ma któraś z Was jeszcze jakiś pomyśł jak przerobic te bukiety??
« Ostatnia zmiana: 18 Lut 2009, 12:59:38 wysłana przez bagietka12 »

effik

« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lut 2009, 13:57:47 »
zwierzątko, ale daje po oczach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Lut 2009, 14:01:32 »
effik aaa tam cicho byc - pomaranczowy jest ? :> jest ;P

bagietka12

« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lut 2009, 14:07:52 »
effik aaa tam cicho byc - pomaranczowy jest ? :> jest ;P

a no jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #8 dnia: 18 Lut 2009, 23:15:45 »
proponuje, aby "neutralnych" tematów nie wrzucac do plot codziennych, bo się zasmieci zupełnie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

bagietka12

« Odpowiedź #9 dnia: 19 Lut 2009, 08:07:55 »
ups przepraszam

w takim razie przeniescie jak sie da

Kasia

« Odpowiedź #10 dnia: 19 Lut 2009, 10:20:03 »
proponuje, aby "neutralnych" tematów nie wrzucac do plot codziennych, bo się zasmieci zupełnie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dobra propozycja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

już przy szukaniu księgowych programów miałam to napisać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Lut 2009, 10:22:39 »
to co przerzuci to ktoś?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 19 Lut 2009, 11:51:31 »
no przeciez juz przerzucone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #13 dnia: 20 Lut 2009, 07:27:03 »
no przeciez juz przerzucone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzia zwierzak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #14 dnia: 20 Lut 2009, 08:33:46 »
Może trochę ciemniejszy pomarańcz.

Albo więcej czerwieni?
« Ostatnia zmiana: 20 Lut 2009, 08:36:36 wysłana przez OlaFasola »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #15 dnia: 20 Lut 2009, 08:40:26 »
OlaFasola dzięki wielkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ten pierwszy jest świetny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lut 2009, 09:21:19 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z zabawami w PS zawsze chętnie pomogę.

bagietka12

« Odpowiedź #17 dnia: 20 Lut 2009, 09:23:33 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z zabawami w PS zawsze chętnie pomogę.

ja niestety nie znam PS Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i dziekuje za pomoc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ten pierwszy umiesz przekolorować?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 20 Lut 2009, 09:27:33 wysłana przez bagietka12 »

OlaFasola

« Odpowiedź #18 dnia: 20 Lut 2009, 10:25:37 »
Proszę bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #19 dnia: 20 Lut 2009, 10:26:56 »
uhuhu, fajowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #20 dnia: 20 Lut 2009, 10:34:41 »
OlaFasola BOSKA jestes  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeszcze raz dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lut 2009, 10:35:42 »

ola to mi twarz możesz poprawić? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #22 dnia: 20 Lut 2009, 10:37:24 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jasne, PS czyni CUDA

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #23 dnia: 20 Lut 2009, 11:20:09 »
ja przepraszam do jasnej anielki - to JA przerabiam tutaj nadwornie!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #24 dnia: 20 Lut 2009, 11:30:31 »
ja przepraszam do jasnej anielki - to JA przerabiam tutaj nadwornie!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no to od teraz masz pomocnika Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj