projekt aneksu- prośba o opinie

Zaczęty przez nantu, 17 Lut 2009, 21:22:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

nantu mnie się bardzo podoba :bravo: i to co na ścianie też super wyszło :)

nantu

#51
to cos na scianie to plyta - laminat (bardzo tania rzecz, a moim zdaniem efektowna, nie wyobrazalam sobie wykafelkowac sciany w "pokoju":) mam jeszcze pytanie jakie lampy? te ktore sa to takie na czas remontu mialy byc. nietety musza byc dwie, tak byly juz przygotowane kable. zatanawiam sie nad takimi: Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beda pasowac? czy macie inny pomysl?

zuzia

nantu
1. nie widać fotek
2. co to dokładnie jest to "coś" na scianie?

zwierzatko_mojej_mamy

pomoge ;D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nantu

dzieki za pomoc;) jestes szybsza od mojego meza;) na scianie juz pisalam zwykly laminat.


salsa

nantu czekamy na efekty pracy ;)  :jejeje:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa efekty sa juz dawno na stronie wstecz ślepłygo :D teraz problemem jest dopasowanie lampy :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Mar 2009, 19:24:50
salsa efekty sa juz dawno na stronie wstecz ślepłygo :D teraz problemem jest dopasowanie lampy :D

ups ;) musiałam za którymś razem odznaczyć, bo nie widziałam tych fotek i że juz skończone ;)


bardzo ładnie, kolory takie jak lubie ;)
lapa to nie problem, do kuchni moim zdaniem powinno byc cos mało inwazyjnego i wtapiającego sie w tło ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

#59
moim zdaniem te lampy które są aktualnie lepiej pasują niż te okrągłe  :blush: te okrągłe jakieś takie parkingowe mi się wydają  :mocking:
ewentualnie dałabym coś w tym stylu:
http://www.skleplampy.pl/?p=1856&o=lampy_wiszace_nowoczesne_sune_lampa_wiszaca_lampgustaf
albo
http://www.skleplampy.pl/?p=4515&o=lampy_wiszace_nowoczesne_ves_lampa_sufitowa_elmarco

salsa

ja bym zawiesiła takie wąskie lekko rozszerzające  sie do dołu, z kremowego przydymionego szkła
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

Cytat: salsa w 30 Mar 2009, 19:49:53
ja bym zawiesiła takie wąskie lekko rozszerzające  sie do dołu, z kremowego przydymionego szkła

widziałaś mój 1 link ;)

salsa

Cytat: justynaaaa2 w 30 Mar 2009, 19:51:29
widziałaś mój 1 link ;)

tak ;) cos w  tym  stylu tylko bez tej srebrnej części, całe z takiego szkła - nie wiem, czy to srebrne to nie za duzo szczescia na raz ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nantu

niestety te lampy, ktore sobie wymyslilam nie pasuja:( niestety problem jet w tym, ze ta lampa przy mikroweli jet traznie bliko tej zafki nad mikrofalowka-jak otwiera ie ta szafke to zahacza o lampe, dlatego musialaby byc jaka wyzza i węzsza, poza tym denerwuja mnie te zwykle biale kable:( a co proponujecie na poleczki? nad lodowka i te podswietlane? 

justynaaaa2

Cytat: salsa w 30 Mar 2009, 20:40:30
tak ;) cos w  tym  stylu tylko bez tej srebrnej części, całe z takiego szkła - nie wiem, czy to srebrne to nie za duzo szczescia na raz ;)
chodziło mi właśnie o całą taką szklaną matową ;) ale nie znalazłam foty ;) bardziej właśnie chciałam pokazać kształt :)

salsa

#65
justynaaaa2  to za zgodność pomysłów :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

nantu baaardzo mi sie Twoja kuchnia podoba - pomysl z laminatem tez bardzo dobry - jak bede juz cos swojego robila, to bede czerpac wzor z Twojej kuchni, no i jeszcze ze Zwierzakowej ;)

natka

nantu, a zmywarke tez masz z electroluxa?? w ogole jak sie sprawuje?? a kuchnia bardzo mi sie podoba :)

nantu

zmywarka jest Boscha, sprawuje sie ok, czasem tylko za głośno chodzi, ale to wina podłaczenia a nie samej zmywarki;)

konwalia



konwalia

nantu efekt końcowy super  :bravo:, jedyna rzecz którą bym zmieniła, to wolałabym "srebrną" baterię