projekt aneksu- prośba o opinie

Zaczęty przez nantu, 17 Lut 2009, 21:22:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

nantu ja bym dała ciemne fugi pomiędzy ciemnymi płytkami
sory, ale nie mogłam się oprzeć... preferuję fugi ton w ton
poza niektórymi ekstrawaganckimi łazienkami

nantu

nam jakos nie przeszkadza, nietety nie mileismy mozliwoci zastanowienia sie na ta łazienka, mielimy 1 dzien na wybor kafli (tzreba bylo brac te, ktore byly w magazynie;), dobrze ze mialam juz przynajmniej kolorytyke przemylana;) wzytko na wariackich papierach i 5 dni na wykonczenie calego miezkania przez 2 panow(łazienka, panaele w calym 72m2 miezkaniu i malowanie wzytkich scian;), nestety nie moglismy wybrzydzac i nie mielimy szczerze mowiac glowy do tego, zeby wpasc na to, ze fugi miedzy ciemnymi kaflami maja byc ciemne;) cos za cos, ale nie zaluje;)

P.S
przeprazam, ale "s" mi co nie dziala;)

elve

nantu jakby cię kiedyś zaczęły drażnic to można je pomalować farbką do fug ;)


golinda

Cytat: nantu w 21 Lut 2009, 23:25:57
hmmm, to nie drewno tylko płyta (materiał taki jak blat), wiec mysle ze nie powinno byc trudne w utzrymaniu czytosci, a kuchenka ma byc indukcyjna;)

aaa, ok, ja mam drewno, więc się zasugerowałam :)

nantu

Dziewczyny, powoli pychicznie przygotowuję sie do montazu kuchni, ktory ma byc w piatek;) dzisiaj przychodzi pan elektryk poprzesuwac gniazdka. no i wlasnie mam do Was pytanie, czy 3 podwojne gniazda robocze (czyli uzywane na biezaco, ekpres do kawy, czajnik, mikser itp) to wystarczajaca ilosc, jezeli meble maja 2m na 2,5? Zastanawiam sie czy nie bedzie za malo? Moze te ooby, ktore niedawno robily kuchnie, lub maja podobne wymiary moga z wlasnego doswiadczenia cos podpowiedziec? Z gory dzieki za rady;)

elve

nantu jeżeli te 3 podwójne gniazdka są tak umieszczone, ze z każdego miejsca na blacie będzie dostęp do kontaktu, to jak na mój gust wystarczy

rilla

Cytat: nantu w 22 Lut 2009, 13:57:26
na  zyczenie zuzi fotki naszej łazienki, plytki euforia , niestety jeszcze nie mamy szafek (dlatego te paskudne blaszane stojaki na kosmetyki-prowizorka, wiec prosze na nie nie patrzec;) plytki w kolorach beż i czekolada, bez dekorow.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
:thankyou:
my planujemy właśnie podobną łazienke... bez dekorów (prawie)

wasza bardzo mi się podoba

mam pytanie o lampę - jest brązowa? gdzie ją kupiliście?

zuzia

nantu
a co ze sprzętem? kuchenka jest gazowa czy elektryczna? piekarnik? zmywarka? okap? warto by było, żeby te urządzenia miały swoje "schowane" gniazdka.

nantu

#34
a wiec moze niejasno napialam;) plyta indukcyjna i piekarnik podlaczone beda do siły, okap do osobnego gniazad juz przygotowanego i do tego samego ma byc podlaczone oswietlenie halogenowe. Zmywarka, lodowka, mikrofalowka beda mialay gniazdka osobne schowane. Chodzi mi tylko o te gniazdka, ktore beda na scianie, nad blatem roboczym. planuje miec tam podlaczony ekpres do kawy, czajnik, a reszte tak w razie czego, jakis mikser...hmm wlasnie nie wiem co jeszcze w sumie;) dlatego pytam czy 3 podwojne to wystarczajaca ilosc;)

Dodany tekst: śro 25 mar 2009 13:47:32 GMT-1

rilla lampa w łazience jest brazowa- taki kolor jak szafka pod umywalka, jest to jakby taka deka, na ktorej a 3 halogenka, do kompletu taka sama tylko z jednym halogenem wisi nad lustrem. Lampy kupione w castoramie, mialy byc tymczasowe (tanie- jakies 80 zl), ale pasuja i jestesmy b.zadowoleni, wiec zostaly;)

zuzia

w takim razie mi sie wydaje, że wystarczy. ja mam 5 i wystarcza.

justynaaaa2

nantu moim zdaniem też spokojnie wystarczy :) skoro wszystki sprzęty stałe mają swoje gniazda to takich roboczych potrzebujesz na czajnik, ekspres, ew. jakiś toster, mikser, radio jeśli lubisz jak ci w kuchni coś gra (ale w sumie przy aneksie to może grać i w pokoju ;) ) i to chyba wszystko  :hmm: a i tak rzadko kiedy używa się wszystkiego na raz ;)

zuzia

ew. dodatkowo jeszcze mikrofalówka

nantu

#38
o tym tez pomyslalam, mikrofalowka wprawdzie jet "wolnostojaca", ale bedzie na nia specjalna półeczka no i za nia tez gniazdko schowane;)

Dodany tekst: 25 Mar 2009, 14:21:55

bardzo dziekuje za upewnienie mnie w tym, ze nie bedzie za malo gniazdek;) dziewczyny mam straszna treme przed tym montazem, straznei sie boje ze wyjdzie nie tak;( nie widzialam takich mebli w calosci, wybieralam fronty i blat z kawalkow "płyt", a wiadomo,ze inaczej wzytko wyglada w calosci... nawet kilka dni po zamowieniu na gwałt zmieniałam kolr blatu, bedzie ciemnobrazowa klepka (mial byc janobrązowy, mazany - co jak marmurek, z elementami beżu), mam nadzieje ze zmienilam na lepszy, no i płyta ma byc taka sama jak blat, szczerze to efektu tej p łyty na scianie obawiam sie najbradziej.. ale teraz juz za późno, zreszta kafelki nie podobaja mi sie, ze wzgledu ze to jednak aneks, jak kuchnia bedzie gotowa to wkleje fotki...pozdrawiam i trzymajcie kciuki;)

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam tylko 2 gniazda "na wierzchu" - w tym jedno z czajnikiem :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nantu

hej, od wczoraj mamy pobojowisko, bo panowie montują meble, ale dzisiaj ma już być wszytko gotowe;) wstawiam fotki z wczorajszego dnia, tak to na razie wygląda, jak będzie całość to tez sie pochwalę;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

nantu zapowiada się fajnie :) "moje" kolory ;)
teraz czekamy na efekt końcowy, ale sprzątania nie zazdroszczę  :crazy:

zuzia



nantu

fronty to imitacja dębu bielonego lub mlecznego (zalezy jak kto zwie;) a blat i plyta na scianie to ciemny braz-klepka,zaraz zabieram sie do sprzatania, mam nadzieje, ze bede miala wieczorem jeszcze sile i wstawie zdjecia efektu koncowego;)

giga

#46
nantu bardzo ciekawy zestaw kolorów, ładny zlew i wylewka.
Ciekawa jestem efektu końcowego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

isabelles

Jak narazie bardzo fajnie się to zapowiada :)

nantu

#48
dziewczyny jestem wykonczona... ale zadowolona;) na razie wszystko tak "z grubsza" porobione, kilka niedociagniec ze strony firmy, ale maja poprawic w przyzlym tygodniu. Moje pytanie c postawic na tej półce nad lodowka? (to jedna z rzeczy do poprawy - tył szafki jest bialy, bedzie w kolorze frontow;)połka wymyslona zostala przeze mnie, zeby lodowka wolnostojaca polaczona byla czyms z meblami, nie wiem czy byl to dobry pomysl, ale nie podobala mi sie pusta przestrzen nad lodowka. Drugie pytanie to co potawic na tych szklanych połeczkach? (tez moj pomyl, zeby w miare delikatnie uzupelnic ta czesc), nad tymi polkami bedzie jeszcze wykanczajaca czesc taka jak na projekcie. Za wszytskie pomysly, propozycje i komentarze bede wdzieczna. P.S przepraszam za ta okropna sciere na krzele, ale oboje juz tak zmeczeni jestemy, ze nie zauwazylismy robiac zdjecia;) pozdrawiam i czekam;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nantu piekne to cos na scianie ;)

kolejna wlascicielka piekarnika electrolux!!!  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl