Autor Wątek: bukiet dla kolezanki katgoli  (Przeczytany 6078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

bukiet dla kolezanki katgoli
« dnia: 16 Lut 2009, 15:33:16 »
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Jaki bukiet widzialybyscie do tej sukni mojej kolezanki? Suknia bedzie w kolorze ivory. Dziewczyna wyobraza sobie bukiet cremowo-zielony. Ja nie lubie takich bukietow (w Niemczech co druga PM ma bukiet cremowo-zielony) wiec nie mam zadnych zdjec w mojej kolekcji. Wielkie dzieki za pomoc!!!

tachogti

Odp: bukiet dla kolezanki katgoli
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lut 2009, 18:01:48 »
O rany na tej sukni tyle sie dzieje ze nie umiem sobie wyobrazic kwiatkow w ogole  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A zwyczajne czerwone albo bordowe roze?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lut 2009, 09:56:41 »
rowniez uwazam ze bukiet tutaj musi byc elegancki i prosty....ona chce cos kremowego z zielonym wiec szukam w tym kierunku....

effik

« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lut 2009, 12:28:00 »
hmmm...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lut 2009, 17:22:47 »
effik wielkie dzieki stawiam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bardzo prosze o wiecej

effik

« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lut 2009, 17:47:13 »
katgoli jak tylko coś jeszcze znajdę, będę wrzucać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lut 2009, 21:08:35 »
A mozę coś bardziej intensywnego z zieleni, tak by był bardziej jednolity i nie zlewał sie z suknią która jest bogata.

Dodany tekst: 17 Lut 2009, 21:09:05
Bo do takiej sukni jakos nie wypobrażam sobie bardzo delikatnego bukietu, bo suknia bardziej masywna..

effik

« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lut 2009, 08:19:53 »
A mozę coś bardziej intensywnego z zieleni, tak by był bardziej jednolity i nie zlewał sie z suknią która jest bogata.

Dodany tekst: 17 Lut 2009, 21:09:05
Bo do takiej sukni jakos nie wypobrażam sobie bardzo delikatnego bukietu, bo suknia bardziej masywna..

są takie bukiety zbliżone do tego drugiego, gdzie jest dużo zieleni, ale dominuje np. bardziej zdecydowany fiolet - są takie storczyki z ciemniejszym środkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #8 dnia: 18 Lut 2009, 09:21:17 »
mysle ze wlasnie do tej sukni fajnie beda wygladac storczyki....mysle ze taki bukiet bedzie szalenie elegancki...
rowniez myslalam o intensywnym kolorze wiec moze zeilony bylby fajny....

wogole boje sie troche tego wesela, bo to wesele z wielka pompa z slubem w sredniowiecznym klasztorze i przyjeciem w zamku....nie wiem co ubrac i boje sie ze znowu wyladuje przy stoliku z beznadziejnymi ludzmi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin ty tez bylas na zamkowym weselu prawda? co ubieralas?

« Ostatnia zmiana: 18 Lut 2009, 09:23:56 wysłana przez katgoli »

inkageo

« Odpowiedź #9 dnia: 18 Lut 2009, 09:28:21 »
są takie bukiety zbliżone do tego drugiego, gdzie jest dużo zieleni, ale dominuje np. bardziej zdecydowany fiolet - są takie storczyki z ciemniejszym środkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ten ciemniejszy środek (czyli taki różowo fioletowy) robi się po kilku dniach, gdy storczyk zdycha bez wody.. Świeże są jasne.. Ja też szukałam z ciemniejszym środkiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

effik

« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lut 2009, 10:12:51 »
Ten ciemniejszy środek (czyli taki różowo fioletowy) robi się po kilku dniach, gdy storczyk zdycha bez wody.. Świeże są jasne.. Ja też szukałam z ciemniejszym środkiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aha  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj