cera naczynkowa

Zaczęty przez damka, 15 Lut 2009, 22:28:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Mam problem z naczynkami. Używałam juz wielu kremów i właściwie żaden nie spełnił moich oczekiwań. W zwszłym roku byłam na tzw zamykaniu naczynek i to rzeczywiście odniosło skutek, ale juz widze miejsca, gdzie powinnam zabieg powtórzyć i pewnie to zrobie.
Moim ostatnim odkryciem ale jeszcze nie sprawdzonym empirycznie jest krem SVR. Może znacie z autopsji?
A może Farmaceutki z forum wspomogą radą jak sobie z ta "trudną" cerą poradzić. Może jakies suplememnty?


misiaczek187

#1
Mam ten sam problem  :thumbdown: teraz jest już troszkę lepiej ale było niedobrze :) ja na codzień stosuje La Roche Posay Rosaliac albo Rosaliac XL.Do mycia powiedzmy ;) płyn micelarny Biodermy,na wieczór koncentrat z wit.K firmy DERMACOS oraz suplement diety Anti-Redness także firmy Dermacos.Po zabiegach tzn.pelling migdałowy Cicaplast La Roche,przed nałożeniem kremu zawsze codziennie no może prawie  :mocking: używam wody termalnej Avene. Obecnie jest dużo lepiej za miesiąc idę na zamykanie naczynek  :aaaa: Podstawą jest dobre zabezpieczenie skóry zimą i ochrona przeciwsłoneczna latem.

A co do kremu SVR wg mnie jest dobry,ale mnie nie pasowała jego konsystencja może dlatego iż mam jeszcze problem z zaskórnikami od czasu do czasu i dla mnie on był za ciężki.
Spróbuje może też kremu Diroseal Avene stosuje się go przez 3 miesiące tylko na zmiany naczynkowe.

squeriaczka

ja używam avene antirougeurs (sa dwie wersje leger i riche - odpowiednio do cery mieszanej i suchej)
próbowałam większości kremów na naczynka ale zawsze wracałam do tego, mi akurat odpowiada- co jest jednak z pewnoscia kwestia indywidualna
do tego diroseal - jakos tak zrywami i doraźnie, wg mnie pomaga (na tyle ze zapominam go pozniej stowsowac)
a demakijaż - biodermy H20 - moje najwieksze odkrycie kosmetyczne 2008 :)

misiaczek187

Cytat: squeriaczka w 16 Lut 2009, 10:30:48
ja używam avene antirougeurs (sa dwie wersje leger i riche - odpowiednio do cery mieszanej i suchej)
próbowałam większości kremów na naczynka ale zawsze wracałam do tego, mi akurat odpowiada- co jest jednak z pewnoscia kwestia indywidualna
do tego diroseal - jakos tak zrywami i doraźnie, wg mnie pomaga (na tyle ze zapominam go pozniej stowsowac)
a demakijaż - biodermy H20 - moje najwieksze odkrycie kosmetyczne 2008 :)

squeriaczka też używam Biodermy Sensibio H2o stawiam  :beer:
Mnie akurat antirougeurs nie pasował konsystencją,ale tak jak mówisz każdy ma inna cerę więc będzie pasować mu inny produkt.

damka

Biodermy Sensibio H2o - mam i używam, równie dobry jest płyn miceralny Avene.
Znalazłam w necie taki krem Auriga - Auriderm XO - ma super opinie wiec jak tylko zakupie i zastosuje dam znac.