suknia pomocy!!!

Zaczęty przez kieziken, 15 Lut 2009, 15:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kieziken

Witam Was serdecznie,
potrzebuje Waszej rady  :crying: Dzięki forum znalazłam dla siebie suknie Bonny 901(http://yhst-61083666167599.stores.yahoo.net/901.html) tylko teraz nie wiem skąd mam ja wziąć. Widziałam ze niektóre z Was miały suknie z tej kolekcji, czy w Polsce jest możliwość obejrzenia ich gdzieś w sklepie? POMÓŻCIE!!!!
"i pod górę tam gdzie wieje wiatr, niech prowadzą moje marzenia"

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

..z tego co widze na stronie to najbliższy salon jest na Litwie w Wilnie albo w Rosji w Petersburgu..
Osobiście polecam Petersburg - piękny!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

kieziken ja sobie nie przypominam na naszym forum, zeby byla jakas suknia tej marki  :hmm: moze byc ciezko.. ale trzymam kciuki za zdobycie wymarzonej sukni ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kieziken

bardzo dziekuje za odpowiedzi bede chyba musiala szukac dalej    :headbang:

chociaz nie ukrywam ze ta byla najblizsza idealowi
"i pod górę tam gdzie wieje wiatr, niech prowadzą moje marzenia"

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

kieziken cosmobella szyje w podobnym stylu - moze od nich cos znajdziesz?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdarynka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lut 2009, 23:44:53
kieziken cosmobella szyje w podobnym stylu - moze od nich cos znajdziesz?
cosmobella i demetrios, chociaz w starszych kolekcjach bylo wiecej podobnych wzorow. wklejam kilka modeli, z tym ze wiekszosc jest bez ramiaczek ( zawsze mozna doszyc ).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kieziken

dziekuje za wszystkie odpowiedzi,
przepraszam dziewczynki, ale znowu bede Wam  zawracac głowe    ;)
juz pogodzilam sie z tym ze tamtej sukni nie bede miala i znalazlam nowa wydaje mi sie, ze ta jedyną (San Patrick model Bengasi niestety kolekcja 2008) obdzwonilam wiele salonów ale juz nigdzie jej nie ma, może macie jakies pomysły co zrobic zeby ja zdobyc. Bede bardzo wdzieczna bo po mału trace nadzieje na "piekna" suknie slubna
"i pod górę tam gdzie wieje wiatr, niech prowadzą moje marzenia"

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

kieziken  moze używaną ?
komisy stacjonarne i internetowe - moze ktos sprzedaje ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

kieziken po pobieznym przeszukaniu netu wychodzi na to, ze ona nie byla dostepna juz w 2008 w polsce w salonach  :thumbdown: czyli nikle szanse - chyba, ze ja ktos do polski sprowadzil specjalnie

chociaz jest i druga strona medalu - wielu sukien salony w ogole nie zamawialy, bo na pokazie kolekcji okazywalo sie, ze albo sa brzydkie na zywo, albo na nikim nie wygladaja dobrze - np slynna suknia z 2008 z koronka z wycietym ksztaltem serca na plecach - babki w madonnie mowily, ze na pokazie kilka dziweczyn mierzylo o roznej figurze i na zadnej nie wygladala dobrze

jedyne ogloszenie w polsce jakie znalazlam to to:
http://www.slubnytarg.pl/ks17103-elegancka_suknia_slubna__kolekcja_san_patrick.html

niestety z 2008-07-15 ;( ale kto wie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kieziken

dziekuje bardzo za odpowiedzi bede szukac dalej tej jak nie to znowu musze zmienic wybor a czasu co raz mniej :)
"i pod górę tam gdzie wieje wiatr, niech prowadzą moje marzenia"

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

kieziken, ale moze zamiast szukac w necie (bo jak rozumiem nie przymerzalas tej sukni?) zrob sobie runde po salonach, jak stara wiesc gminno-forumowa niesie, najczesciej to co ladne na "zfotoszopowanym" zdjeciu niekoniecznie jest ladne na zywca, a juz bardzo czesto nie najlepiej wyglada na wlasnym tylku ;) I w druga strone - suknie ktore na zdjeciu wydaja sie badziewne, na zywca i na nas okazuja sie  :thumbup:

aniak1211

vobi
ma racje,
ja na swoja suknie w salonie nawet uwagi nie zwróciłam,
siostra mnie namowila żeby ja przymierzyc i juz zostala :)
Runda po salonach konieczna ;)

callja

Dokładnie, jak mówią dziewczyny - do salonów marsz!!! Często jest tak, że oszałamiająca na zdjęciu suknia albo okazuje się... przeciętna, albo konkretnei na nas leży bardzo niefajnie. Mierzyć, mierzyć, i jeszcze raz mierzyć!!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

JustBe

#13
Zgadzam się, zdjęcia nie oddają tego co w rzeczywistości. Trzeba na żywo zobaczyć. Sukienki, na które wgl nie zwracałam uwagi w salonie mnie zauroczyły kiedy przymierzyłam. Spontanicznie odwiedziłam salon ślubny Fantazja w Warszawie i okazało się, że właśnie tam znalazłam swoją suknie. W skrócie prosta, klasyczna z koronki. Ja byłam zadowolona i mogę polecić z pewnością zdesperowanym kobitką. Pozdrawiam.