Autor Wątek: oliwka221 - reaktywacja wątku  (Przeczytany 8580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oliwka221

oliwka221 - reaktywacja wątku
« dnia: 13 Lut 2009, 11:06:09 »
Moje fotki już kiedyś pojawiły się na strefie,jednak z pewnych powodów musiały zniknąć...
Dziś jednak mnie na wspomnienia tego wyjątkowego dnia...

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wyobraźcie sobie,że od dnia ślubu schudłam aż 8 kilogramów.To mój sukces!
« Ostatnia zmiana: 13 Lut 2009, 19:06:51 wysłana przez oliwka221 »

rilla

Odp: oliwka221 - reaktywacja wątku
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lut 2009, 11:54:06 »
pamiętam twoje zdjecia:) urocze... i jakoś nei mogę sobie ciebie wyobrazić o 8 kg "mniejszą"... przecież na zdjeciach wyglądasz rewelacyjnie!!!! więc po co odchudzanie:)

piękny czerwiec był zeszłego roku...

oliwka221

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lut 2009, 12:17:11 »
Rilla,dzięki ;-) Wierz mi,że odchudzanie było konieczne.Przedślubny stres spowodował,że kilogramy przybywały w zastarszającym tempie.Dopiero,gdy emocje opadły dałam radę,aby wziąć się za siebie.Dieta MŻ i ćwiczenia zrobiły swoje.Zresztą przed schudnięciem ciągle słyszałam - ale ty przytyłaś! To naprawdę zaczęło mnie dobijać.
Tak na marginesie,jedna z osób,m która namawiała mnie do schudnięcia,była moja siostra,która w dniu naszego ślubu była w zaawansowanej ciąży,a to ja bardziej wygladałam na ciężarną niż ona.Ciekawe,czy zgadniesz,która to dziewczyna z tego zdjęcia zbiorowego. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lut 2009, 12:17:11 »

rilla

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lut 2009, 12:25:07 »
świadkowa?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lut 2009, 12:29:19 »
oliwka221 ja dalej jestem wielka fanka Twojego kolory wlosow i uczesania - zawsze takie chcialam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lut 2009, 12:29:19 »

oliwka221

« Odpowiedź #5 dnia: 13 Lut 2009, 12:34:04 »
Zwierzątko,dziękuję!
Rilla,no widzisz nie zgadłaś ;-) Moją świadkową była siostra  męża.
Natomiast moja siostra to ta pierwsza dziewczyna po prawej mojego męża.

rilla

« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lut 2009, 12:35:40 »
no to był mój typ, ale przyglądałam się na innym zdjęcia i w ogóle nie widzę brzuszka... a dzidziuś zdrowy?

oliwka221

« Odpowiedź #7 dnia: 13 Lut 2009, 12:50:47 »
Rilla,zdrowiutki chłopczyk.Po urodzeniu ważył 3300 i dostał 10 punktów w skali Apgar.
Powiem Ci,że moja siostra też miała wątpliwości,czy taka waga nie zaszkodzi dziecku,tym bardziej,że wcale jakoś się nią nie przejmowała i pozwalała sobie na różne zachcianki kulinarne.Lekarz pocieszył ją jednak,że nie każda kobieta musi ważyć w ciąży 80 kg i to ją uspokoiło ;-)

tachogti

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lut 2009, 17:38:29 »
oliwka221 wygladalas rewelacyjnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bosssko!!!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oliwka221

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lut 2009, 19:03:10 »
tachogti,dzięki!!! bez fałszywej skromności powiem jednak,że przesadzasz,ale jest mi bardzo miło. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #10 dnia: 13 Lut 2009, 19:14:56 »
skoro reaktywacja wątku to i reaktywacja komplementów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lut 2009, 19:25:00 »
oliwko pieknie wygladalas, piekny mialas bukiet i piekna miala suknie pani, ktora stoi obok Ciebie na grupowym zdjeciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tez ciekawa jestem jak wygladasz teraz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

oliwka221

« Odpowiedź #12 dnia: 13 Lut 2009, 21:04:20 »
Dzięki,dziewczyny za miłe słowa!!!
Suegro,ta pani,której sukienka tak Ci się podoba to moja kuzynka - przyszła panna młoda.Kiecka to Simple - kolekcja 2008.Też uważam,że fajna. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wzór tego bukietu często pokazywany był na forum,jednak pani kwiaciarka dodała kilka "swoich" elementów i wyszło coś zupełnie innego.Oryginal pokazał np. effik w wątku "stylizacja Patulei" jako trzeci bukiet.
Prawda,że widać różnicę?

Aktualne zdjęcie dodam,jak tylko jakieś znajdę ;-)
« Ostatnia zmiana: 14 Lut 2009, 08:05:05 wysłana przez oliwka221 »

eva_luna

« Odpowiedź #13 dnia: 13 Lut 2009, 23:08:24 »
a ja wczesniej fotek nie widzialam, wiec teraz podziwiam. Kolor wlosow pieeekny i suknia swietna!

rilla

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lut 2009, 23:40:46 »
i super różowy krawat:) mój mąż miał podobny:)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lut 2009, 23:40:46 »

bozena.dp

« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lut 2009, 00:02:14 »
ja też wcześniej zdjęc nie widziałam, teraz obejrzałam i zgadzam się z dziewczynami - ładnie wyglądałaś, no i ten kolor włosów... jest super po prostu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oliwka221

« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lut 2009, 08:14:39 »
Kolor włosów rzeczywiście udał się pani fryzjerce.Od tego czasu żadna inna nie była w stanie odtworzyć mi podobnego,czego bardzo żałuję. ;-)

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lut 2009, 08:18:02 »
No bardzo ładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Najbardziej zachwyciła mnie twoja fryzurka - bardzo oryginalna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I ten tort !
U mnie nie będzie możliwości zrobienia tortu "angielskiego" i dlatego szukam jakieś innej fajnej propozycji. Twój był super!:Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

Kasia

« Odpowiedź #18 dnia: 16 Lut 2009, 08:26:44 »
PIĘKNIE Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oliwka221

« Odpowiedź #19 dnia: 16 Lut 2009, 14:14:10 »
Dzięki dziewczyny za miłe słowa!

effik

« Odpowiedź #20 dnia: 17 Lut 2009, 15:56:45 »
włosy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj suknia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bukiet  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mąż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #21 dnia: 17 Lut 2009, 23:53:33 »
Dzięki,dziewczyny za miłe słowa!!!
Suegro,ta pani,której sukienka tak Ci się podoba to moja kuzynka - przyszła panna młoda.Kiecka to Simple - kolekcja 2008.Też uważam,że fajna. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wzór tego bukietu często pokazywany był na forum,jednak pani kwiaciarka dodała kilka "swoich" elementów i wyszło coś zupełnie innego.Oryginal pokazał np. effik w wątku "stylizacja Patulei" jako trzeci bukiet.
Prawda,że widać różnicę?

Aktualne zdjęcie dodam,jak tylko jakieś znajdę ;-)

sukienka bardzo fajna.

a co zdjec, trzymam za slowo, uwielbiam ogladac takie metamorfozy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Mar 2009, 08:01:04 »
Oliwka, czy Ty brałaś ślub w Strzegomiu?? Rozumiem, że wiele kościołów do siebie podobnych, ale... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Fotki piękne, gratulacje!

oliwka221

« Odpowiedź #23 dnia: 10 Mar 2009, 10:00:02 »
Mignon,tak to Strzegom.Znasz to miasto?

mignon

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Mar 2009, 10:21:01 »
Tak! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To moje miasto dziecięcych wakacji i kąpieli w Strzegomce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moja rodzina tam mieszka i wszyscy kuzyni/kuzynki w tym kościele ślubowali (moi rodzice też!!) Teraz jakoś mi tam zupełnie nie po drodze, dawno nie byłam, ale sentyment pozostał

Suknię miałaś przepiękną  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj