Autor Wątek: walentynki  (Przeczytany 2733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: walentynki
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Lut 2009, 12:20:14 »
ja dostalam przepiekne strzepiaste tulipany, ale mysle, ze to rykoszet - bo juz chwile marudzilam, ze kwiata dawno nie dostalam, to tak sie zlozylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #51 dnia: 14 Lut 2009, 12:52:06 »
Dostalam tshirt "come to the dark side we have cookies"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:i dres:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 14 Lut 2009, 17:26:14 »
to ja wkleję tutaj to, co pisałam już na plotach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"mój mąż jest absolutnie bosssski!
kazał mi zostać w łóżku i powiedział, że jedzie na zakupy, a potem mi zrobi śniadanie
no więc czekałam, a w międzyczasie położyłam mu ładnie zapakowany prezencik na stole, na walentynkowej serwetce
wrócił
zamknął drzwi od sypialni

po jakimś czasie przyszedł - przyniósł mi świeży koktajl cytrusowy na tacce pełnej płatków róż, leżał też na niej żółty tulipan, a do niego dołączona karteczka: jest nas jeszcze 15 i mamy Ci coś do powiedzenia

wstałam

mój mąż po całym mieszkaniu w różnych dziwnych miejscach (np. na klatce królika, pustej butelce po wódce, czy bidonie przy orbitreku) zostawił tulipany
do każdego był przyczepiony liścik miłosny - krótki romantyczno-wesoły tekścik
popłakałam się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj "

goga

« Odpowiedź #53 dnia: 14 Lut 2009, 17:55:13 »
ja wczoraj w nocy dostałam naszyjniki z apartu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Lut 2009, 22:20:56 »
ja dostałam rymowany wierszyk, na zasadzie podchodów i za jego wskazówkami, a nalatałam się po całym mieszkaniu, dotarłam do prezentu - płyty z koncertu U2 Vertigo Tour!!!
a Maja dostała aniołka

salsa

« Odpowiedź #55 dnia: 14 Lut 2009, 22:46:42 »
golinda  brawa dla M. usciskaj go ode mnie i powiedz, ze jak bede nastepnym razem to tez  tak chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moj mąz tez dzis robił sniadanie, co mu sie w weekendy często zdarza (bo w tygodniu to nie jadany razem sniadań) ja miałam rano kaca, bo wczoraj z MOnia niezle zapiłysmy i  została u nas na noc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
potem my sie zebralismy i nasi znajomi tez i pojechalismy na narty do Zawoi na Mosorny.  cały dzien waliło sniegiem i na stoku tez pełno kopnego sniegu, ludzi mało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wlasnie wrocilismy
było superr
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #56 dnia: 14 Lut 2009, 22:52:51 »
Z zasady bojkotuję walentynki  i dzień kobiet:) ale to co zrobił Twój mąż Golinda było super miłe:) i do pozazdroszczenia:)

salsa

« Odpowiedź #57 dnia: 14 Lut 2009, 22:53:57 »
sonja  no ja tez bojkotuje stad dzis te narty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a pan Golindowy postarał sie, nie ma co !  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #58 dnia: 14 Lut 2009, 22:56:29 »
sonja  no ja tez bojkotuje stad dzis te narty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a pan Golindowy postarał sie, nie ma co !  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my mieszkamy koło kina co sprawia, że tym bardziej nie znoszę tego święta - parkowanie to jakaś masakra! to już na wszystkich świętych było łatwiej, choć cmentarz też zaraz obok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #59 dnia: 14 Lut 2009, 22:58:59 »
nie obchodzimy co prawda walentynek, ale mąż mi wygrał karnet na makijaż i manicure w Douglasie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #60 dnia: 14 Lut 2009, 23:15:48 »
sonja jednym słowem jak nie żywi to zmarli Cie atakiują ... masz na pocieszenie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my wyjechalismy z miasta i to był dobry pomysł, na Mosornym było dzis malutko ludzi
maz sobie tylko oko zatarł sniegiem i teraz lezy z zakropionymi oczkami.....

Dodany tekst: 14 Lut 2009, 23:17:13
nie obchodzimy co prawda walentynek, ale mąż mi wygrał karnet na makijaż i manicure w Douglasie

elve, ja Ty zrealizujesz te wszystkie karnety upiekszajace to ja sie odok Ciebie nie pokaże !  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj