Pokoj malej:)

Zaczęty przez siog, 11 Lut 2009, 01:10:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

#25
siog moze poogladaj stronke http://www.niebieskiemigdaly.com/ mi sie podobalo kilka ich pomyslow

zwierzatko_mojej_mamy

wlasnie wpadlam na fantastyczny pomysl, zeby wywalic z mojej sypialni ten fiolet, ktory robi ja smutna i wrzucic tam zolc :D jejejej :D ide mezowi powiedziec ;D
bo przeciez ja mam szare lozko, szare sprzety, szafe podklejona szarym papieroem!!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

te lampy z miśkami są super :)

Dodany tekst: 11 Lut 2009, 11:56:45

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Lut 2009, 11:55:05
wlasnie wpadlam na fantastyczny pomysl, zeby wywalic z mojej sypialni ten fiolet, ktory robi ja smutna i wrzucic tam zolc :D jejejej :D ide mezowi powiedziec ;D
bo przeciez ja mam szare lozko, szare sprzety, szafe podklejona szarym papieroem!!! :D

i kilka szarych komórek :D

abkasia

golinda gdzie masz te lampy z miskami?? bo ja w pokoiku musze 2 lampki do sciany zamontowac, i jeszcze nie znalazlam nic ladnego w sklepie..

nasz kolor scian jest taki jak w calym mieszkanku, ale w tym pokoiku malym dzieciecym wyszedl bardziej zolto niz w reszcie mieszkania.. :knuje: :knuje:

siog

Cytat: mobka w 11 Lut 2009, 11:06:16

A powiedz mi jeszcze, czy ty bedziesz miala tam prawdziwy kominek, w ktorym da sie rozpalic, czy tak popularne w Irlandii atrapy kominkow, ktorych nie jestem w stanie zrozumiec?


Mobka kominek prawdziwy, najprawdziwszy:)
tutaj jego wklad:
http://img399.imageshack.us/img399/2089/house2082ti1.jpg


chyba jednak zdecyduje sie na szary, poprosze w sklepie zeby wymieszali z bialym, wtedy bedzie jasniejszy.

Golinda pomysl ze zdjeciem w ciazy super! tylko kasy brak :headbang: ale zbieram sie do tego dopoki nie jestem wielorybem:)

Zwierz ja zolty uwielbiam, ale juz mam zaslony kupione i sa z rozem wiec tam nie pasi...
no i solty Smeg w kuchni :jejeje:

sciany musza byc w tym samym kolorze, jedna w innym nie wchodzi w rachube

golinda

Cytat: abkasia w 11 Lut 2009, 12:01:34
golinda gdzie masz te lampy z miskami?? bo ja w pokoiku musze 2 lampki do sciany zamontowac, i jeszcze nie znalazlam nic ladnego w sklepie..

nasz kolor scian jest taki jak w calym mieszkanku, ale w tym pokoiku malym dzieciecym wyszedl bardziej zolto niz w reszcie mieszkania.. :knuje: :knuje:

czyli tak jak u mnie, bo ja  w pokoju dziecięcym specjalnie wybrałam bardziej żółty, coby "cieplej" było
a miśki są na stronie http://www.niebieskiemigdaly.com/
w dziale nowości

sama taką lampę sobie zrobię :)

zosia2007

Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 11:08:43
siog, zrób taki ładny, spokojny, stonowany kolor
zabawki niech będą kolorowe
nad łóżeczkiem wymaluj np. drzewo - w jakimś innym, jednym kolorze (widziałam wczoraj na zdjęciu z jednego z linków, które podałaś, ale nie pamiętam teraz już gdzie)
ja jestem przeciwna różom, błękitom i innym oczojebcom w pokojach dzieci (i w pomieszczeniach w ogóle)
i możesz powiesić duże ładne zdjęcie (niech ktoś porządnie zrobi) np. siebie w ciąży z bukietem kwiatów (i bukiet w kolorze, a Ty czarno-biała albo w sepii), infantylnych obrazków też nie toleruję
u mnie z infantylizmów będzie tylko misio - ale jednokolorowy, taki, tylko mniejszy

poza tym należy pamiętać, że takie wielokolorowe pokoje zawsze sprawiają wrażenie bałaganu

to samo zdjecie mam zapisane w ulubionych na kiedys :D

abkasia

#32
siog taki bladziudki szary bedzie ladny z jasnymi dodatkami :)

Dodany tekst: 11 Lut 2009, 12:10:04

Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 12:02:54
Cytat: abkasia w 11 Lut 2009, 12:01:34
golinda gdzie masz te lampy z miskami?? bo ja w pokoiku musze 2 lampki do sciany zamontowac, i jeszcze nie znalazlam nic ladnego w sklepie..

nasz kolor scian jest taki jak w calym mieszkanku, ale w tym pokoiku malym dzieciecym wyszedl bardziej zolto niz w reszcie mieszkania.. :knuje: :knuje:

czyli tak jak u mnie, bo ja  w pokoju dziecięcym specjalnie wybrałam bardziej żółty, coby "cieplej" było
a miśki są na stronie http://www.niebieskiemigdaly.com/
w dziale nowości

sama taką lampę sobie zrobię :)

aaa to takie sie nie nadaja.. bo mi takie do sciany montowane potrzebne sa :)

siog

 :thankyou:  :thankyou:  :thankyou:

piszcie,piszcie! Jak wroce to poczytam, pomysle i piwo bede lac strumieniami:)

Abkasia ja juz jestem bardzo uprzedzona do kolorow farb:) maz mnie chcial zabic. Wyprobowalam ponad 50 testerow! Na scianie wygladaja zupelnie inaczej niz na pakowaniu, dochodzi tez kwestia swiatla. ta sama farba w roznych pokojach wyglada totalnie inaczej i jak w jedny jest super to w innym oh no!

no i na zdjeciach chyba tez zupelnie inaczej to bedzie wygladac

golinda

#34
Cytat: zosia2007 w 11 Lut 2009, 12:04:58
Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 11:08:43
siog, zrób taki ładny, spokojny, stonowany kolor
zabawki niech będą kolorowe
nad łóżeczkiem wymaluj np. drzewo - w jakimś innym, jednym kolorze (widziałam wczoraj na zdjęciu z jednego z linków, które podałaś, ale nie pamiętam teraz już gdzie)
ja jestem przeciwna różom, błękitom i innym oczojebcom w pokojach dzieci (i w pomieszczeniach w ogóle)
i możesz powiesić duże ładne zdjęcie (niech ktoś porządnie zrobi) np. siebie w ciąży z bukietem kwiatów (i bukiet w kolorze, a Ty czarno-biała albo w sepii), infantylnych obrazków też nie toleruję
u mnie z infantylizmów będzie tylko misio - ale jednokolorowy, taki, tylko mniejszy

poza tym należy pamiętać, że takie wielokolorowe pokoje zawsze sprawiają wrażenie bałaganu

to samo zdjecie mam zapisane w ulubionych na kiedys :D

mi grafik-plastyk właśnie przerysował tego misia, a potem puścimy z projektora (w odpowiednim rozmiarze) i on go naszkucuje na ścianie i potem wypełni kolorem

bo ten misio to tapeta jest, ale strasznie duża

Dodany tekst: 11 Lut 2009, 12:15:46

co do farb - pamiętajcie, żeby brać w pełni matowe
niech wam nie wciskają w sklepach, że pół-mat jest lepszy, bo można to myć
a która będzie ściany myła?!?
mat wygląda pięknie i elegancko, pół-mat..., no cóż, przypomina prl-owskie lamperie ;) i brzydko odbija światło

abkasia

my mamy farby firmy tecnos.. bardzo dobre, chyba pol mat.. nie wiem.. daja taka satynowa powierzchnie.. malowalismy nimi na poczatku duzy pokoj , kuchcnie.. pokoj dzieciecy byl zielony, ale teraz chcielismy zmienic  na taki  jak w reszcie mieszkania, bo po 5 latach mieszkania nadal nam sie podobal..
wybor koloru to jest bardzo trudne zadanie..

golinda

my mamy Beckers matowe
jak porównałam na ścianie mat i pół-mat, to byłam pewna, że żadnej powłoki na tym widzieć nie chcę
no ale może ktoś mieć inny gust :)

abkasia

#37
 ja nie wiem czy to jest pol mat czy mat.. ale na tym kolorze wyglada naprawde ok ;) no ale my w wiekszosci pomieszczen mamy tynk strukturalny..


Dodany tekst: śro 11 lut 2009 12:33:34 GMT-1

mamy taki: tylko na chwileczke pokarze!

golinda

hihi, oczywiście gapiłam się na Ciebie, a nie na ściany :)

abkasia

Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 12:39:15
hihi, oczywiście gapiłam się na Ciebie, a nie na ściany :)
to gap sie na sciany, bo usuwam linka :P :P

golinda

Cytat: abkasia w 11 Lut 2009, 12:42:27
Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 12:39:15
hihi, oczywiście gapiłam się na Ciebie, a nie na ściany :)
to gap sie na sciany, bo usuwam linka :P :P

no widziałam, widziałam :)

justynaaaa2

Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 12:02:54

a miśki są na stronie http://www.niebieskiemigdaly.com/
w dziale nowości

sama taką lampę sobie zrobię :)
fantastyczne  :thumbup: zakochałam się ;) śliczne są te rzeczy :)

zosia2007

Cytat: justynaaaa2 w 11 Lut 2009, 13:47:15
Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 12:02:54

a miśki są na stronie http://www.niebieskiemigdaly.com/
w dziale nowości

sama taką lampę sobie zrobię :)
fantastyczne  :thumbup: zakochałam się ;) śliczne są te rzeczy :)

to musisz sobie bejbika sprawic bo glupio jak sobie samej takie mebelki kupisz ;D

justynaaaa2

Cytat: zosia2007 w 11 Lut 2009, 13:49:41
Cytat: justynaaaa2 w 11 Lut 2009, 13:47:15
Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 12:02:54

a miśki są na stronie http://www.niebieskiemigdaly.com/
w dziale nowości

sama taką lampę sobie zrobię :)
fantastyczne  :thumbup: zakochałam się ;) śliczne są te rzeczy :)

to musisz sobie bejbika sprawic bo glupio jak sobie samej takie mebelki kupisz ;D
jest inny problem ;) nie mam miejsca na pokój dziecięcy  :P kiedyś będę się musiała stąd wyprowadzić :(

Kasia

ja też półmatu nie polecam


szwagier sobie tym sufity wymalował i wyglada to jak rozcieńczona farba olejna


ktos go mnamówił że to ostatni krzyk mody a że szwagier gadzeciarz to sie dał namówić


dodatkowo do półmatów tynki muszą byc idealne aby się cienie nie robiły, bo na tyh półmatach wszystko widac




nionczka

Cytat: elvelve w 11 Lut 2009, 11:04:16
siog nasza sypiania będzie w przyszłości pokojem dziecka
więc ściany będą białe, podobnie jak szafa wnękowa
meble pewnie drewniane i tak tymczasowe
więc raczej pójdę w naklejki, dodatki (bardzo mi się podobają te ninoczki)

bardzo mi milo. irene tez sie podobaja bo sie w nie wgapia jak zaczarowana...
Siog, szary dla mnie jest super! kolorowe dodatki i bedzie bosko. tez bym tak chciala, ale u nas juz byla zielen na scianie, ktora pomalowalam sama bo wczesniej byl fiolet plus disney...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: Kasia w 11 Lut 2009, 14:01:16
ja też półmatu nie polecam


szwagier sobie tym sufity wymalował i wyglada to jak rozcieńczona farba olejna


ktos go mnamówił że to ostatni krzyk mody a że szwagier gadzeciarz to sie dał namówić


dodatkowo do półmatów tynki muszą byc idealne aby się cienie nie robiły, bo na tyh półmatach wszystko widac





oj nie na sufity to tylko mat!!!

golinda

Cytat: Kasia w 11 Lut 2009, 14:01:16
ja też półmatu nie polecam


szwagier sobie tym sufity wymalował i wyglada to jak rozcieńczona farba olejna


ktos go mnamówił że to ostatni krzyk mody a że szwagier gadzeciarz to sie dał namówić


dodatkowo do półmatów tynki muszą byc idealne aby się cienie nie robiły, bo na tyh półmatach wszystko widac





poza tym, że na sufity się w ogóle półmatów nie daje ;)

abkasia

ale golinda, no powiedz nasz kolor na scianach nie blyszczy sie jakos zbytnio ;) choc moze na tych fotkach nie bylo widac doklanie ;)

Kasia

Cytat: golinda w 11 Lut 2009, 14:16:49
Cytat: Kasia w 11 Lut 2009, 14:01:16
ja też półmatu nie polecam


szwagier sobie tym sufity wymalował i wyglada to jak rozcieńczona farba olejna


ktos go mnamówił że to ostatni krzyk mody a że szwagier gadzeciarz to sie dał namówić


dodatkowo do półmatów tynki muszą byc idealne aby się cienie nie robiły, bo na tyh półmatach wszystko widac





poza tym, że na sufity się w ogóle półmatów nie daje ;)


no własnie tak mu jakas dekoratorka czy inny fachowiec doradził

miało być trendy ;)



ja juz to po pomalowaniu zobaczyłam wiec na krytykowanie było za póxno ... i nie chciałam jemu i jego narzeczonej przykrosci robić