I na mnie nadszedł czas :)

Zaczęty przez inkageo, 05 Wrz 2007, 21:01:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

Inka, zasuwaj do lekarza!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mika

Cytat: "gioseppe"
Cytat: "mika9983"
[ Dodano: 06-09-2007, 10:12 ]
gioseppe, możliwo że to po owocach ja takie coś miałam kiedyś po mandarynkach tylko że miałam na dekolcie
no mnie tak właśnie kiedys wysypało po cytrusach ale jadlam duzo wiec nei wiem po ktorych - widocznie musialy byc mocno potraktowane chemia.. tyle ze mi wapno pomoglo i po 2 dniach wysypka poszla w las

ja właśnie też wtedy zjadłam sproą ilość tych mandarynek na raz i po nich mnie wysypało i też wapno mi pomogło praktycznie od razu bo na drugi dzień nie było śladu

madzia

Dla mnie to na połpaśca wygląda;/

mika

madzia, weź nie strasz Marty... ja widziałam półpaśca u mojej przyszłej świadkowej w tamtym roku to prawda wyglądał podobnie ale może u Marty to zwykła wysypka np. spowodowana stresem albo jakimiś owocami, a msz Marta jeszcze jakies inne objawy np gorączke bóle głowy??

sweedee

Cytat: "madzia"Dla mnie to na połpaśca wygląda;/
Też o tym pomyślałam, ale nie chciałam straszyć...  :-?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

inkageo

Ogólnie czuję się dobrze. Nie mam gorączki. Obdzwoniłam już wszystkich brzeskich dermatologów, zaproponowali mi wizyty w czwartek za tydzień, wtorek (!) i to prywatnie, wiedząc że mam ślub w sobotę... Ostatni był bardzo niemiły, ale umówiłam się na 18:05, do tej pory to ja jajko zniosę... Szukam dalej...
Imagine there is no hate

julka

Marta, mnie ostatnio tak alergia traktowała - już nie tylko katar i oczka, ale i swędzące g.. w różnych miejscach. Piłam wapno, smarowałam fenistilem, a z leków to jeszcze chyba clemastinum albo claritine (jeśli nie przekręciłam nazwy) i pomogło bardziej niż zyrtec.
A do lekarza - jeśli masz taką możliwość, to zasuwaj, może da coś skuteczniejszego.  :->
A może to naprawdę tylko stres? Jeszcze ponad 48 h, będzie dobrze, wylzuj, i tak będziesz najpiękniejsza  :-D  [/b]

mika

inkageo, spokojnie może skoro żaden z dermatologów nie ma czasu to idz do lekarza pierwszego kontaktu jak u niego powiesz jaka jest sytuacja to z miejsca zrobi z jakimś dermatologiem konsultacje!! leć do lekarza do przychodni

inkageo

Dziewczyny to jest półpasiec... Objawy idealnie się zgadzają  :cry:
Imagine there is no hate

mika

inkageo, Marta Skarbie idź do lekarza nie martw się bo stres tylko to pogorszy nie denerwuj się <tuli> będzie dobrze

[ Dodano: 06-09-2007, 10:54 ]
z tego co pamiętam jak moja świadkowa to miała to im wcześniej to zaczniesz smarować i brać leki tym szybciej zejdze i Leć do lekarza pierwszego kontatku jeśli to półpasiec to lekarz da Ci leki
Martuś będzie dobrze

inkageo

Wiecie co...na dodatek nie mam ani jednej kartki w książeczce lekarskiej. Jade do przychodni, ale boje się, że tam dopiero czymś się zarażę..
Imagine there is no hate

mika

Marta nic Ci nie będzie jedz do tego lekarza i się nie stresuj Trzymamy tu kciuki za Ciebie. Będzie dobrze

ishka82

Cytat: "inkageo"Dziewczyny to jest półpasiec... Objawy idealnie się zgadzają :cry:
Marta, błagam, nie diagnozuj się sama tylko zasuwaj do lekarza pierwszego kontaktu, i to biegiem :!: A jak trzeba będzie to potem do dermatologa. I postaraj się nie panikować, bo to tylko pogorszy sprawę. Będzie dobrze, zobaczysz.

elizapj

mam nadzieje ze juz pojechalas:)
ja jestem alergikiem od kilka lat dopiero ale za to na tysiac spraw...na ostre stanypomaga tylko zastrzyk
wiec lec do szpitala na dyzur. nie trac czasu na dermatologow i  umawianie sie:)!!!
trzymam kciuki...po zastrzuku ( jesli bedzie u Ciebie konieczne wszytsko pieknie szybko zejdzie)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

demonia2

Mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku, tak dzielnie nam wszystkim doradzałaś przez ponad rok.. pewnie nie pamiętasz, ale kiedyś bardzo mnie podtrzymałaś na duchu to też było 48h przed ślubem...
Wierze, ze to tylko paskudne uczulenie, które do jutra zniknie -wiesz jak to jest z chorobami jak zaczynasz czytać to wszystkie objawy do ciebie pasują
TRZYMAJ SIE!!!

kartynka

Czesc Inka!
Kurcze!!!!! No wiesz:-( Mam nadzieje, ze moze lekarz jakos pomoze. Mi sie wydaje ze jakas masc ze sterydami tutaj jest konieczna.

Inna kwestia, ze to moze byc na tle nerwowym. Ja przed moim slubem mialam wlasnie takie zaczerwienienia i bable na dloniach i stopach - masc ze serydami pomogla - dostalam od znajomego lekarza. Przede wszytskim mnie drap!

Na tego typu swedzenia i stany (pod warunkem ze jest to alergia lub wysypka na tel nerwowym) polecam tez krem Avene  - do dostania w kazdej aptece - dla osob ze skora atopowa.

Daj znac jak juz cos zalatwisz. Glowa do gory - do wesela sie zagoi! Buziaczki!

salsa

inkageo, a ja mysle ze nic Ci nie jest tylko taka reakcja na stres! nerwy w konserwy!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

inka spokojnie to wysypka alergiczna wez tylek z krzesla i do lekarza poda ci sterydy dozylnie i wszytko zejdzie w oczach do soboty nie bedzie malego sladu

[ Dodano: 06-09-2007, 12:00 ]
nie wiadomo tak z rysunku co to jest jezeli to fktycznie pokrzywka to wystacza leki takie cos sama mozesz kupic w aptece np zyrtec ale w duzej dawce

[ Dodano: 06-09-2007, 12:00 ]
nie wiadomo tak z rysunku co to jest jezeli to fktycznie pokrzywka to wystacza leki takie cos sama mozesz kupic w aptece np zyrtec ale w duzej dawce

kamelia04.08.2007

INKa, dasz radę, a to badziewiajstwo samo (lub z pomocą lekarza) zejdzie.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

marax

Jak chcesz zeby ci to szybko zeszlo do soboty to nie czekaj tylko idz do lekarza tak na prawd to pewnie to i SAMO ustapi ale jezeli to ma sie szybko stac to lekarz bedzie nieodzwony poda ci jakies leki przeciwhistaminowe 2 generacji i do 24 h zejdzie,ciezko stawiac diagnozy przez internet trzeba dotchnac zebrac wywiad itd lekarz jest konieczny i to najlepiej alergolog nie dermatolog

[ Dodano: 06-09-2007, 12:13 ]
inka a co wogole sie stalo?? bo ja widzialam tylko eden rysunek gdzie ty to masz swedzi cie?? boli puchnie jakies masz dodatkowe objawy??

inkageo

Wróciłam od lekarza - diagnoza PÓŁPASIEC! Miesięczne zwolnienie lekarskie, zakaz wyjazdu na Kanary i żeby mnie dobić pani doktor powiedziała, że nie wyobraża sobie mnie w sobotę na ślubie bo skręcę się z bólu!! Jak mogła mi tak powiedzieć..
Imagine there is no hate

salsa

inkageo, strasznie Ci współczuje, ale nie da sie tego zaleczyć jak mówiła maraxela, sterydami???


no cholera ślubu sie nie da przełożyć! dała Ci ta lekarka cos na szybkie wyzdrowienie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

lojojoj cholera jasna tezmmi rpzeszlo przez mysl ze to moze byc polpasiec ale liczylam ze bedzie alergia bo z polpascem to sie ciezko walczy

[ Dodano: 06-09-2007, 12:40 ]
inka no teraz sobie trzeba jakos poradzic moze poprostu zastrzyk przeciobolowy przed slubem ?? to do slubu nie zejdzie na pewno jasna cholera a co z wycieczka??

[ Dodano: 06-09-2007, 12:40 ]
inka no teraz sobie trzeba jakos poradzic moze poprostu zastrzyk przeciobolowy przed slubem ?? to do slubu nie zejdzie na pewno jasna cholera a co z wycieczka??

[ Dodano: 06-09-2007, 12:52 ]
no najgorsze ejst to ze to jest choroba wirusowa a medycyna jak na razie bardzo mizernie radzi sobie z wirusami no i potrwa to pare tygodni:( wystepuja w tej chorobie nerwobule bardzo silne moze byc ciezko na tym slubie nie wspominajac juz o weselu

inkageo

Dziewczyny trzymam się dzielnie, przymierzyła suknię, plecy są niewyględne, ale welon plus kamuflaż powinny to trochę przykryć. Ból jest do wytrzymania, mam nadzieję, że lekarka się myliła i wcale się nie skręcę ;)

[ Dodano: 06-09-2007, 13:10 ]
A na Kanary póki co się wybieram!
Zapomniałam Wam napisać, że mam szlaban za seks..
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo,  i tak trzymaj !! i tak bedzie perfekcyjnie ;)

dzwonilam do mamy - pani doktor, powiedziala, ze baby znaja wszystkie mozliwe odmiany pudrow, wiec zakamuflujesz sie na bank, kanary potraktowala jako ostrzezenie, a nie zakaz bezwzgledny, co do bolu, powiedziala, ze sobie dasz rade ;) i ze tamta lekarka to bardzo niemila kobita (to taki eufemizm z mojej strony, bo uzyla slow zgola innych ;) )

p.s. o seks nie pytalam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl