I na mnie nadszedł czas :)

Zaczęty przez inkageo, 05 Wrz 2007, 21:01:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

inkageo, Trzymaj sie kochana, co nas nie zabije.. ;) zobaczysz, ze w dniu slubu jest taka adrenalina ze nawet nie poczujesz! a poza tym przecierasz szlaki , bo jeszcze nie słyszałam o PM z półpasciem:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

martaba

Inka dasz rade - w koncu TO TY - silna kobieta  ;-)

Wszytskie tu sledzimy Twoje perypetie i myslami jesteśmy z Tobą. Jeśli tyle osób tak dobrze Ci życzy to Twoj najważnejszy dzień na pewno się uda! Bedzie cudownie!

Trzymam mocno kciuki :)

kar0la80

Trzymamy kciuki, na pewno jutro wygraja emocje, nie choroba :-D a poki co odpoczywaj :!:

inkageo

Cytat: "maraxela"inka na0pisz mi jeszcze raz aders storny swojej gdzie i jak mam dojechac

http://www.slubmartyimacieja.prv.pl/pl/001/

:)
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: "inkageo"

http://www.slubmartyimacieja.prv.pl/pl/001/

:)

inka, bomba pomysł, u mnie strona www nie przejdzie jesli chodzi o rodzine, ale małe informatory dołączone do zaproszen, czemu nie :). Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, jesli sciagne pomysł :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

o k....wa.......... dopiero teraz to wszystko przeczytalam.... a ja sie martwie o pogode i bukiet... Inka, trzymaj sie, mam nadz ze wszytsko pojdzie ok, nie bede dawac zadnych rad, bo po prostu na tym sie nie znam (moja mama miala w zimie polpascia, 2 tyg z domu nie wychodzila, masci, leki, ale nie wiem jak to zaraza innych... ja sie nie zarazilam w kazdym razie) trzymam kciuki zeby wszystko poszlo ok, powodzenia!!

wisienka

no ja tez jak zwykle na końcu ... chyba za dużo pracuje :) mam nadzieje ze wytrwasz tam jutro ,najlepiej to porzadnie sie wyśpij, żeby jutro rano bez problemowo wstać i wzmagać sie z tym półpaścem ... Marta głowa do góry uda sie napewno!!

[ Dodano: 07-09-2007, 16:51 ]
aha tak na marginesie piękny kościół :shock:

mary

Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!! Na pewno będzie tak piękny, jak zaplanowałaś. Wspaniałych przeżyć i ...zdrowia! :)

abkasia

Marta mam nadzieje ze trzymasz sie dzielnie i nie dajesz temu paskudztwu...
Jutro napewno zaswieci sloneczko i ten dzien bedzie taki jak sobie wymarzyliscie :) piekny i niezapomniany ;)
Zycze duzo sily, malo bolu i wszystkiego naj.. :)


daj znac jesli masz czas jak sie czujesz.. :)

inkageo

Przetrwałam kolejny dzień, właśnie wróciłam z hotelu, rozstawiłam winietki, zatańczyliśmy walca na dużym parkiecie. Jestem ledwo żywa..
Rany to dzieje się naprawdę! Biorę ślub!
Jeszcze tylko malowanie paznokci, pakowanie torby i spaaaać :)
Kolejne nieszczęście - goście z mazur godzinę temu rozbili auto we Wrocławiu.. Nie wiem co z nimi będzie..
Imagine there is no hate

gabip1

Cytat: "inkageo"
Kolejne nieszczęście - goście z mazur godzinę temu rozbili auto we Wrocławiu.. Nie wiem co z nimi będzie..
Boże, ale ty masz pecha. Od tylu miesięcy doradzasz wszystkim w przygotowaniach, a my teraz nic nie możemy dla ciebie zrobić.
Życze ci, aby jutrzejszy`dzień wynagrodził ci twe męki. Trzymaj sie cieplutko

mam6lat

Inka - usmiechnęłam sie, bo każda ciąża zaczyna mi sie takim uczuleniem (nawet lekarz uznał to za znak) :)
mam nadziję, ze bawisz się teraz wspaniale na swoim weselu
pozdrawiam!