Autor Wątek: I na mnie nadszedł czas :)  (Przeczytany 13848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

I na mnie nadszedł czas :)
« Odpowiedź #100 dnia: 07 Wrz 2007, 13:24:25 »
inkageo, Trzymaj sie kochana, co nas nie zabije.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zobaczysz, ze w dniu slubu jest taka adrenalina ze nawet nie poczujesz! a poza tym przecierasz szlaki , bo jeszcze nie słyszałam o PM z półpasciem:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martaba

• Gość
« Odpowiedź #101 dnia: 07 Wrz 2007, 13:38:59 »
Inka dasz rade - w koncu TO TY - silna kobieta  ;-)

Wszytskie tu sledzimy Twoje perypetie i myslami jesteśmy z Tobą. Jeśli tyle osób tak dobrze Ci życzy to Twoj najważnejszy dzień na pewno się uda! Bedzie cudownie!

Trzymam mocno kciuki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kar0la80

• Gość
« Odpowiedź #102 dnia: 07 Wrz 2007, 13:53:47 »
Trzymamy kciuki, na pewno jutro wygraja emocje, nie choroba :-D a poki co odpoczywaj :!:

inkageo

« Odpowiedź #103 dnia: 07 Wrz 2007, 14:11:16 »
Cytat: "maraxela"
inka na0pisz mi jeszcze raz aders storny swojej gdzie i jak mam dojechac

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

wrobelek0403

« Odpowiedź #104 dnia: 07 Wrz 2007, 14:22:11 »
Cytat: "inkageo"

inka, bomba pomysł, u mnie strona www nie przejdzie jesli chodzi o rodzine, ale małe informatory dołączone do zaproszen, czemu nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, jesli sciagne pomysł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

magdalinska

« Odpowiedź #105 dnia: 07 Wrz 2007, 14:24:17 »
o k....wa.......... dopiero teraz to wszystko przeczytalam.... a ja sie martwie o pogode i bukiet... Inka, trzymaj sie, mam nadz ze wszytsko pojdzie ok, nie bede dawac zadnych rad, bo po prostu na tym sie nie znam (moja mama miala w zimie polpascia, 2 tyg z domu nie wychodzila, masci, leki, ale nie wiem jak to zaraza innych... ja sie nie zarazilam w kazdym razie) trzymam kciuki zeby wszystko poszlo ok, powodzenia!!

wisienka

• Gość
« Odpowiedź #106 dnia: 07 Wrz 2007, 16:49:03 »
no ja tez jak zwykle na końcu ... chyba za dużo pracuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam nadzieje ze wytrwasz tam jutro ,najlepiej to porzadnie sie wyśpij, żeby jutro rano bez problemowo wstać i wzmagać sie z tym półpaścem ... Marta głowa do góry uda sie napewno!!

[ Dodano: 07-09-2007, 16:51 ]
aha tak na marginesie piękny kościół :shock:

mary

« Odpowiedź #107 dnia: 07 Wrz 2007, 17:57:10 »
Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!! Na pewno będzie tak piękny, jak zaplanowałaś. Wspaniałych przeżyć i ...zdrowia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #108 dnia: 07 Wrz 2007, 18:39:16 »
Marta mam nadzieje ze trzymasz sie dzielnie i nie dajesz temu paskudztwu...
Jutro napewno zaswieci sloneczko i ten dzien bedzie taki jak sobie wymarzyliscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj piekny i niezapomniany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zycze duzo sily, malo bolu i wszystkiego naj.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

daj znac jesli masz czas jak sie czujesz.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #109 dnia: 07 Wrz 2007, 20:52:37 »
Przetrwałam kolejny dzień, właśnie wróciłam z hotelu, rozstawiłam winietki, zatańczyliśmy walca na dużym parkiecie. Jestem ledwo żywa..
Rany to dzieje się naprawdę! Biorę ślub!
Jeszcze tylko malowanie paznokci, pakowanie torby i spaaaać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kolejne nieszczęście - goście z mazur godzinę temu rozbili auto we Wrocławiu.. Nie wiem co z nimi będzie..

gabip1

• Gość
« Odpowiedź #110 dnia: 07 Wrz 2007, 22:36:57 »
Cytat: "inkageo"

Kolejne nieszczęście - goście z mazur godzinę temu rozbili auto we Wrocławiu.. Nie wiem co z nimi będzie..

Boże, ale ty masz pecha. Od tylu miesięcy doradzasz wszystkim w przygotowaniach, a my teraz nic nie możemy dla ciebie zrobić.
Życze ci, aby jutrzejszy`dzień wynagrodził ci twe męki. Trzymaj sie cieplutko

mam6lat

« Odpowiedź #111 dnia: 08 Wrz 2007, 20:44:23 »
Inka - usmiechnęłam sie, bo każda ciąża zaczyna mi sie takim uczuleniem (nawet lekarz uznał to za znak) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam nadziję, ze bawisz się teraz wspaniale na swoim weselu
pozdrawiam!