Toaletka

Zaczęty przez katgoli, 05 Lut 2009, 09:37:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

juz od dluzszego czasu szukam do mojej garderoby toaletki- niestety w Niemczech to prawie wiginely a w Polsce rowniez nic sensownego nie znalazlam. Meble mam raczej nowoczesne wiec chcialabym i taka toaletke - w kolorze bialym lub czekoladowym. Zastanawiam sie wlasnie nad ta biala toaletka z Ikei jezeli nie bedzie ta to pojde do stolarza z projektem i zamowie cos u niego. Moze macie jakies pomysly?

zosia2007

a na zamowienie nie da rady zrobic? wtedy bedziesz miec taka jak chcesz :)

golinda

ja też chcę toaletkę do sypialni, pewnie poszukam w sklepach z używanymi, starymi meblami i na Koło pojadę :)

katgoli

Cytat: zosia2007 w 05 Lut 2009, 09:41:10
a na zamowienie nie da rady zrobic? wtedy bedziesz miec taka jak chcesz :)
da zrobic ale najpierw musze miec projekt :-)


Dodany tekst: 05 Lut 2009, 09:58:00

Cytat: golinda w 05 Lut 2009, 09:50:10
ja też chcę toaletkę do sypialni, pewnie poszukam w sklepach z używanymi, starymi meblami i na Koło pojadę :)

swietny pomysl ale ja chce koniecznie nowoczesna.

golinda

a ja potrzebuję czegoś lekko glamour :)
w końcu to mój kącik z moimi pachnidełkami, puzderkami etc.

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda


giga

golinda,za dobry wybór  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

#10
Katgoli  :champaign:

tez rozgladam sie, tyle ze u nas tego od cholery i troche:) Bede szukac po antykach raczej.

Mysle ze mozesz spokojnie dac jakas staroc (antyk mam na mysli) zrobisz taki mix:) nie bedzie sie to gryzlo, bo taka toaletka to sztuka sama w sobie i zasluguje na wyodrebnienie.
albo zrob na zamowienia, moze nawet taniej wyjdzie niz myslisz. Dalabym tez inny kolor niz reszta mebli. nie ostry ale napewno inny odcien, np.szarawy lub zielonkawy i lekko przetarty.

Golinda jak ja zazdroszcze Kola. Do teraz jestem zla na siebie ze nie kupilam tam wiele rzeczy  :zly: :zly: :zly: :headbang:

Dodany tekst: 05 Lut 2009, 13:07:31

http://www.lauraashley.com/Furniture/Dressing-Tables/icat/fudresstables

katgoli

#11
wielkie dzieki dziewczyny :beer: zbieraja sie pomysly super

golida ta ktora Ci sie podoba bombowa....

siog ta jest super http://www.lauraashley.com/Dressing-Tables/GATSBY-DRESSING-TABLE/invt/3264593&bklist=





Dodany tekst: czw 05 lut 2009 13:30:34 GMT-1

Cytat: siog w 05 Lut 2009, 12:54:22
Mysle ze mozesz spokojnie dac jakas staroc (antyk mam na mysli) zrobisz taki mix:) nie bedzie sie to gryzlo, bo taka toaletka to sztuka sama w sobie i zasluguje na wyodrebnienie.

wiem wiem ale zle wybralam kolor garderoby (tzn. jak wybieralam to myslalam ze dobrze) -mam klonowa garderobe a sypialnie w czekoladzie. Zaluje ze nie wybralam garderoby w bieli bo taka toalatka w jakims super kolorze by pewnie fajnie wygladala :-( Myslalam ze jak dam biala (bo sciany tez biale) to nie bedzie taki straszny mix

golinda

super te toaletki
ja już się nie mogę doczekać, kiedy każde kolczyki, naszyjnik, kredka i puder będą miały swoje miejsce... a ja mój kącik próżności  :blush:

katgoli

Cytat: golinda w 05 Lut 2009, 13:32:56
super te toaletki
ja już się nie mogę doczekać, kiedy każde kolczyki, naszyjnik, kredka i puder będą miały swoje miejsce... a ja mój kącik próżności  :blush:

ja tez  ;) nienawidze malowac sie na stojaco

golinda

#14
Cytat: katgoli w 05 Lut 2009, 13:37:35
Cytat: golinda w 05 Lut 2009, 13:32:56
super te toaletki
ja już się nie mogę doczekać, kiedy każde kolczyki, naszyjnik, kredka i puder będą miały swoje miejsce... a ja mój kącik próżności  :blush:

ja tez  ;) nienawidze malowac sie na stojaco

i jeszcze jak światło jest do bani i kosmetyki nie mają swojego miejsca...

Dodany tekst: 05 Lut 2009, 13:43:32

zobaczcie jaka ta kosmiczna ;)

giga

Ja też bym chciała mieć toaletkę.Niestety w mojej sypialni brakło na nią miejsca  :crying:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: katgoli w 05 Lut 2009, 09:37:28
Zastanawiam sie wlasnie nad ta biala toaletka z Ikei jezeli nie bedzie ta to pojde do stolarza z projektem i zamowie cos u niego. Moze macie jakies pomysly?
ja tez nie moglam znalezc zadnej prostej i w miare nowoczesnej toaletki wiec poprosilam stolarza o zrobienie - chcialam taka bez zamontowanego lustra
wyglada jak biurko z tym ze ma szuflade dopasowana "frontem" do reszty mebli w pokoju ;) 
moja "toaletka" robi aktualnie za podstawke na przewijak ;)


Dodany tekst: 06 Lut 2009, 22:47:48

nie moge znalezc zdjecia
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mika


giga

co myślicie o takim wieszaczku na korale? :hmm: :hmm:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: giga w 08 Lut 2009, 21:09:52
co myślicie o takim wieszaczku na korale? :hmm: :hmm:


super! tez takie cus chce!

magdalinska

w mojej sypialni igly sie nie wcisnie, a co dopiero toaletka...... :(


katgoli

siog sliczna ta pierwsza toaletka......
te z nexta tez swietne szkoda ze nie mozna zamawiac do Niemiec

siog

Cytat: katgoli w 10 Lut 2009, 15:21:37
siog sliczna ta pierwsza toaletka......
te z nexta tez swietne szkoda ze nie mozna zamawiac do Niemiec

no ta pierwsza jest swietna jak na minimalny i nowoczesny styl. Katgoli, mysle ze taka mozesz pokazac stolarzowi i bez problemu ci zrobi. no i sama sobie mozesz poszukac lustro i wyciac w takim rozmiarze w jakim chcesz

katgoli

tak ta pierwsza jak najbardziej pokaze mezowi i powiem zeby wykonal projekt a stolarz mi ja zrobi .....wielkie dzieki