gdzie podróżować z maluszkiem

Zaczęty przez jusia, 04 Lut 2009, 19:42:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

jak w temacie, może polecacie jakiś miejsca, macie sprawdzone adresy, chcielibyśmy w weekend majowy gdzis wybyc, a pozniej w wakacje i tak sobie mysle, ze wyjazd z maluszkiem to dopiero wyzwanie, a na dodatek warunki dla takiego brzdąca muszą być odpowiednie, wiec jesli ktoras z Wa cos wie to wpisujcie tu prosze :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

konwalia

konkretnego miejsca Ci nie podam, ale najlepsze będą tereny polno-jeziorowe, na pewno nie sam las ze względu na komary

justynaaaa2

jusia mi się wydaje, że nad morze jest dobrze wyjechać, bo dużo jodu, więc zdrowo :) a tak poza tym to chyba wszędzie można  ;)

brawurka


salsa

jusia a preferujecie jakie tereny? ja mam fajny namiar w Krynicy ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

vobi

salsa, ja nie jusia ale chetnie z namiaru skorzystam :)

zosia2007

moze zrobie mała prywate i zareklamuje "gospodarstwo agroturystyczne" mojej mamy :)

bardzo duzo osób przyjeżdza z małymi dziećmi bo warunki mieszkaniowe dobre a w Roztoczańskim Parku Narodowym jest swietne powietrze - lasy, woda, cud miód :D

tylko nie iwem czy mnie zwierzak nie zdanuje za to

ale co tam, poniżej link z info:

http://www.roztocze.net.pl/aga/

panikarola

sama bym tam pojechala! i pojade, moze jesienią! masz piwko zosia!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zosia2007

Cytat: panikarola w 05 Lut 2009, 09:36:55
sama bym tam pojechala! i pojade, moze jesienią! masz piwko zosia!

zapraszam w imieniu mamy :)

a piwko tez stawiam ;)

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jusia

zosia i o to mi chodziło  :thumbup: :thumbup: wstawie sie do zwierzaka jakby co ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zosia2007

Cytat: jusia w 05 Lut 2009, 09:41:52
zosia i o to mi chodziło  :thumbup: :thumbup: wstawie sie do zwierzaka jakby co ;)

dzieki piwko for u :piwko:

aja

świetny pomysł - z wyjazdem nad morze!
my pewnie pojedziemy do Gdańska/Sopotu  do znajomej ale to tuz przed wakacjami

a na weekend majowy jedziemy do Kazimierza D.  - wszystko już zaklepane - teraz aby tylko Mały był zdrowy a z pewnością wyjedziemy

nie przypominam sobie żebym była w Sandomierzu a zdjęcia z serialu"Ksiądz Mateusz" są bardzo ładne i kuszą, ale to dalsze plany....

jusia

Cytat: salsa w 04 Lut 2009, 21:54:59
jusia a preferujecie jakie tereny? ja mam fajny namiar w Krynicy ;)
jak fajny to poprosze :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

rubin04

Cytat: zosia2007 w 05 Lut 2009, 09:33:03
moze zrobie mała prywate i zareklamuje "gospodarstwo agroturystyczne" mojej mamy :)

bardzo duzo osób przyjeżdza z małymi dziećmi bo warunki mieszkaniowe dobre a w Roztoczańskim Parku Narodowym jest swietne powietrze - lasy, woda, cud miód :D

tylko nie iwem czy mnie zwierzak nie zdanuje za to

ale co tam, poniżej link z info:

http://www.roztocze.net.pl/aga/

ładnie...

Podpowiedz mamie że fajnie by było jakby zdjecia były "klikalne" i mozna by je na stronie powiększac...


My jesli wszystko będzie ok, to moze w sierpniu na kilka dni nad jezioro pojedziemy, ae to się zobaczy, bo Młode będzie mieć +/- 2 miesiace..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Cytat: aja w 05 Lut 2009, 09:44:45


nie przypominam sobie żebym była w Sandomierzu a zdjęcia z serialu"Ksiądz Mateusz" są bardzo ładne i kuszą, ale to dalsze plany....
widziałam jeden odcinek i tez mnie powaliło, pięknie tam...a chwilę potem czytałam artykuł w GW, ze serial zrobił Sandomierzowi taka reklame, ze ludzie zaczeli tam masowo przyjezdzac, nie dziwie sie, bo w filmie wyglada przeslicznie, a ja tez tam nigdy nie byłam
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zosia2007

mozna powiekszyc jak wejdziesz w galerie :)

a strone to robił portal - rodzice tylko kase płacą

nionczka

Nasza pierwsza podróz z mala z noclegiem bedzie do Brukseli. Mam nadzieje, ze mala bedzie grzeczna w samolocie bo jak nie to ja wysiadam...
A za dwa tygodnie zabieramy ja do Francji, ale to bez noclegu bedzie.
Mi sie wydaje, ze z dzieckiem to wlasnie najfajniej gdzies na wies, gdzie jest ogodek, trawa, gdzie spokojnie moz eporaczkowac, pochodzic, etc. Szczegolnie dla osob, ktore nie mamy domu ani ogrodka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: jusia w 05 Lut 2009, 09:50:47
Cytat: aja w 05 Lut 2009, 09:44:45


nie przypominam sobie żebym była w Sandomierzu a zdjęcia z serialu"Ksiądz Mateusz" są bardzo ładne i kuszą, ale to dalsze plany....
widziałam jeden odcinek i tez mnie powaliło, pięknie tam...a chwilę potem czytałam artykuł w GW, ze serial zrobił Sandomierzowi taka reklame, ze ludzie zaczeli tam masowo przyjezdzac, nie dziwie sie, bo w filmie wyglada przeslicznie, a ja tez tam nigdy nie byłam

tak tylko nie wszystkie miejsca sa z samego Sandomierza - niektóre ujecia są kręcone pod warszawą heheheheh więc żeby się ktoś nie zdziwił że nie ma tam tych miejsc

no ale te uliczki to z pewnością Sandomierz

jusia

Cytat: nionczka w 05 Lut 2009, 09:56:44

Mi sie wydaje, ze z dzieckiem to wlasnie najfajniej gdzies na wies, gdzie jest ogodek, trawa, gdzie spokojnie moz eporaczkowac, pochodzic, etc. Szczegolnie dla osob, ktore nie mamy domu ani ogrodka.

no wlasnie wieś, sad , trawa to u moich rodzicow jest, tylko lasów i wody tam nie uświadczysz :( zreszta pewnie juz w okolicach maja sie do nich zwale, wiec dla odmiany pojechalabym gdzies indziej
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

Cytat: jusia w 05 Lut 2009, 10:01:57
no wlasnie wieś, sad , trawa to u moich rodzicow jest, tylko lasów i wody tam nie uświadczysz :( zreszta pewnie juz w okolicach maja sie do nich zwale, wiec dla odmiany pojechalabym gdzies indziej

No to nad morze albo w góry!
Bo placic za coc co masz gratis nie ma sensu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

To ja napisze, gdzie bym malego dziecka nie zabrala - na smazenie sie na plazy.

Moja szwagierka z mezem i synkiem byli dwa razy w Austrii w tzw. babyhotel. To hotele sa przystosowane do rodzicow z malymi dziecki, sa zabawki, zajecia dla dzieci, wozki itp. Z jednej strony to oczywiscie kolejny sposob na zrobienie kasy, z drugiej dobry pomysl.

A H. z okresu dziecnstwa najmilej wspomina urlopy a gospodarstwie agroturystyczny, bo mogl sie bawic ze zwierzakami.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

vobi

Cytat: mayagaramond w 05 Lut 2009, 10:13:48
To ja napisze, gdzie bym malego dziecka nie zabrala - na smazenie sie na plazy.

maya, na smazenie to moze nie, ale w zeszlym roku w czerwcu nad Baltykiem widzialam glownie rodzinki z dziecmi, dzieciaki fajnie sie na plazy bawily, ja bym Mala nad morze wziela, ale chyba jeszcze nie w tym roku (troche za daleko = za duzy klopot)

rubin04

#23
Mój młodszy brat jak miał 7 miesiecy był z nami nad jeziorem, w przyczepie kempingowej. Woda tylko ze studni a mycie tyłka w jeziorze. A potem to juz co roku jeżdziliśmy w dzicz, do lasu, jezioro.. I mam nadzieję ze jest jeszcze kilka takich miejsc, taka dzicz, bo tam bym chciała choć oczywiscie nie w tym roku raczej.

A za rok, jak Młode bedzie miec rok planujemy pierwszy rejs po morzu - bierzemy naszych rodziców tj. dziadków by było więcej osób do pilnowania Młodej/Młoedego i albo Chorwacja albo Grecja, wygodny jacht i niech się Młode wybuja :) Zwłaszcza że do 3 roku życia pojęcie choroby morskiej dla dziecka nie istnieje :)

A tu zdjecie 7 miesiecznego dziecka na jachcie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

to ja mam chyba komfortowa sytuacje :) Nad morzem mieszkam wiec problemunie ma.

Smazenie na plazy to rzeczywiscie glupota, ale nie oszukujmy sie- malo jest dni gdy mozna na plazy sie smazyc. zazwyczaj taki mini namiot zalatwia sprawe ochrony przed sloncem a dziecie moze sie znakomicie bawic.

a potem moge jechac dla odmiany do rodzicow na Warmie, piekna przyroda i dzicz. i nad jezioro mozna skoczyc.