Śląsk HELP :)

Zaczęty przez effik, 04 Lut 2009, 12:04:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Babeczki ze Śląska, Zagłębia i okolic, z Katowic, Bytomia, Gliwic, Chorzowa, Bielska-Białej, Sosnowca etc. - GDZIE kupujecie buty?  :pray: W necie jest tyle fajnych wzorów, ale ja się obawiam kupowania w necie akurat obuwia, przysyłania, odsyłania, reklamowania etc. Strata czasu, choć wiele innych rzeczy kupuję w necie... No i rozmiary - who knows?  :padam:
Kraków ma sporo takich sklepów, ale ja tam kurde jestem za rzadko i nie mam czasu nawet, żeby pojechać. Jak będę zmuszona, to pojadę. Ale może znacie sklepy na Śląsku, do których mogę uderzyć? Czy głównie w salonach ślubnych kupujecie? (a jeśli tak, to gdzie jest fajny wybór i rozsądne ceny?)  :blush:  :hmm:

Osobny temat to sklepy z bielizną ;) ale może skupmy się na razie na butach :D

:thankyou:

rilla

#1
ja kupiłam w Classie na Mieleckiego buty arte di roma
super się sprawdziły, i cena była najniższa z salonów w Kato i Krakowie

a tak w ogóle jakie buty Cię interesują? bardziej ślubne czy np sandałki?ładne buty miała cumberland ale nie pamiętam gdzie kupowała:/

Dodany tekst: 04 Lut 2009, 12:22:40

a bieliznę kupowałam z Krakowie w sklepie z Lipo w Galerii Krakowskiej

cumberland

effik oj buty ślubne to ciężka sprawa ;) zwłaszcza na Śląsku  :mocking:
moich szukałam ze 4 miesiące ....

jeśli nie chcesz kupować via net to masz 3 opcje

1. albo kupujesz butki w salonie sukien ślubnych
2. albo kupujesz butki z "kolekcji ślubnej" jakiejś sieciówki np. ryłko, la strada
3. albo wypatrujesz pasujących butków w zwykłych sklepach z butami

ja wypatrywałam ,wypatrywałam i w końcu znalazłam moje w kazarze

zwierzatko_mojej_mamy

ja bylam ostatnio w MENBURze - nie wiem czy macie tam gdzies - w kraku odkrylam w plazie - no i maja piekne butki slubne ;)

http://www.menbur.eu/siteweb/index.php?pais=5&idioma=5
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

#4
ooo dzięki za wszelkie sugestie i czekam na dalsze  :jejeje:

cumberland piękne butki  :thumbup: Kazara jeszcze nie odwiedzałam, ale wiem, gdzie jest, to looknę :)
W Ryłko byłam, niestety buty ecru raz, że brzydkie, dwa, że wyglądają raczej jak bezowe  :mocking:

Wiem, że gdzieś w Sosnowcu mają oddział Białych Butów czy Butów Ślubnych (to, co w netku sprzedają), ale ja niezmotoryzowana jestem i muszę wyczaić, jak tam dojechac :D

zwierzaku, Menbura chyba nie mamy :)

rilla no jak Classa ma Arte di Roma to też tam wpadnę :) sandałki nie, ale myślę, że mogą być takie z zakrytym przodem, a odkrytym tyłem. no albo całe :)

polewam, drogie panie  :dance:  :beer:

zwierzatko_mojej_mamy

effik nie mow hop - ja odkrylam dopiero w ta niedziele  :rotfl: :rotfl: a chyba sa tam juz dlugo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Lut 2009, 12:44:06
effik nie mow hop - ja odkrylam dopiero w ta niedziele  :rotfl: :rotfl: a chyba sa tam juz dlugo :D

Hehe podróże kształcą :D :D

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, polewam za tego Menbura!  :beer: Ze dwie pary ślicznych butów na stronie wypatrzyłam - będę musiała się tam wybrać przy następnej wizycie w Polsce, koniecznie :)

magdarynka

Cytat: effik w 04 Lut 2009, 12:42:43

Wiem, że gdzieś w Sosnowcu mają oddział Białych Butów czy Butów Ślubnych (to, co w netku sprzedają), ale ja niezmotoryzowana jestem i muszę wyczaić, jak tam dojechac :D

Masz do  nich adres ??? Niedaleko mnie jest sklep z dodatkami slubnymi, maja tam tez typowo slubne obuwie. Moze to o to chodzi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

szelma no swietne sa i do tego ceny znosne - szczegolnie na wyprzedazy ;) co do wygodnosci to pol na pol :D z tych co mierzyla to w polowie bym sie zabila, a w polowie mogla biegac po trawie, chocial mialy obcas ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

no nie bez kozery warszawianki Menbura zachwalają - a te dopiero teraz się obudziły ;)

ja już nigdzie indziej butów nie szukam :)



a wiecie .... wystawiłam kieckę na sprzedaż i więcej zapytań mam o buty ;) czy ich nie sprzedaję ;)
hehehehehe


magdarynka

effik bedziesz jechac samochodem czy komunikacja ? To nie jest ten sklep o ktorym myslalam, ale wiem jak tam dojechac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

magdarynka  jeszcze nie wiem, już prosiłam koleżankę z samochodem o pomoc :) ale gdyby się nie udało - podaj mi proszę mniej więcej możliwości dojazdu z Katowic autobusem, ok? Może na priva, żeby tu w wątku nie śmiecić bardzo. No chyba że komuś też się przyda :)
Trochę butków mi się tam podoba i warto by je zobaczyć na żywo :)

:daisy:  :thankyou: