w czym rodzić?

Zaczęty przez jestynka, 02 Lut 2009, 13:13:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jestynka

genialna, żeby mnie nigdy już nie puścił do kosmetyczki;)
on to jest z gatunku, że jego żony nikt dotknąć nie może ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

łoj to zaborca straszny ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jestynka

no ;)
tak naprawdę nie jest , aż tak źle
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

zwierzatko_mojej_mamy alez ty masz przezycia  :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

zosia2007 no to jedno mialam takie - dzien pozniej moja mama miala isc na algi - dziwne, ale zrezygnowala  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

No ja tez nie zamierzam na goło rodzic...
I nie jest to kwestia wstydu ale cholera nie lubię, nawet spac na golasa bym nie umiała...

Jak mnie do laparoskopii brali to pielegniarz kazał mi wszystko zdjąc - stoje wiec w tej koszuli szpitalnej a on tak patrzy i mówi:
"majtki tez"

na co ja: "nie.. majtki nie.."
"prosze zdjjąc.."
"ale ja nie chce..."  No ale zdjełam..

Po operacji jak przyszedl do mnie M. zaraz po wybudzeniu pyta sie jak mi pomóc, co potrzebuje to pierwsze co powedziałam to "majtki mi załóż"

Teraz planuuję poród w wodzie jak sie uda, wiec mam plan ze u góry jakis sportowy, raczej luźny stanik założę, taki co by w nim tez i do wanny wejśc. A jesli z wanna nie wyjdzie to stanik sportowy i tak musi być bo jakos z cyckami na wierzchu sie nie widzę ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

#31
Cytat: jestynka w 02 Lut 2009, 13:13:38
może to jest głupie pytanie  :blush: ale zawsze miałam wyobrażenie , że rodzi się nago. Dopiero jak zaczęłam być w temacie to stwierdziłam, że tyle godzin być nago to chyba nie da rady, szczególnie przy aktywnym porodzie.
Co Wam się sprawdziło ,albo w jakich ciuchach myślicie , aby rodzić?
ale sie usmialam :0
widzac temat myslalam - o co jestynka pyta?
gdzie rodzic? jak rodzic? w wodzie? a moze w kisielu? :P

ja rodzilam do samego konca w swojej koszuli z dlugim rekawem
mysle ze warto wziac taka ktora potem mozna wyrzucic w pierony choc moja udalo mi sie wyprac

to prawda, ze czlowiek pozbywa sie wstydu i prawda ze straszliwie sie poci (zreszta po porodzie tez wiec ciagle przebieralam sie w kolejna koszule)
jak pewnie wiekszosc mialam okropne dreszcze, bylo mi zimno i goraco naraz, szczeka cala mi latała z zimna...
grube skarpetki tez zabralam ale nie mialam kiedy ich zalozyc :) na poczatku stwierdzilam ze jeszcze nie a potem kiepsko bylo z mobilnoscia ;) zreszta siedzialam na pilce w kapciach a potem lezalam pod koldra :)


Dodany tekst: pon 02 lut 2009 15:05:27 GMT-1

Cytat: rubin04 w 02 Lut 2009, 14:48:01
Teraz planuuję poród w wodzie jak sie uda, wiec mam plan ze u góry jakis sportowy, raczej luźny stanik założę, taki co by w nim tez i do wanny wejśc.
tylko sprawdz wczesniej czy maja sprawna hydraulike :P
moze smieszne ale jak ja rodzilam to akurat spierdzielila sie hydraulika i jak stalam pod prysznicem to mi woda podchodzila do gory ;)
jak to dobrze ze ja wtedy nie wlazlam do wanny.. z przyczyn niezaleznych na pewno nie udaloby mi sie urodzic w wodzie tylko wydarliby mnie stamtad szybciej niz bym sie zorientowala ;)
a u Was daja zzo przy porodzie w wodzie czy tez nie?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

rubin04

Gioseppe - u nas we Wro w żadnym szpitalu nie dają ZZO.
Ale ja i tak bym raczej nie chciała bo bardziej mnie przeraża igła w kregoslup niż bóle.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

rubin04 jak to nie dają ZZO? nawet płatnie?

nionczka

Cytat: rubin04 w 02 Lut 2009, 15:36:20
Gioseppe - u nas we Wro w żadnym szpitalu nie dają ZZO.
Ale ja i tak bym raczej nie chciała bo bardziej mnie przeraża igła w kregoslup niż bóle.

mnie tez ta igla przerazala, ale w sumie to pikus. nie czujesz nic a potem blogostan. nic tylko rodzic...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

MIka - no nie ma opcji.. bo nie mają anesteziologów do znieczuleń i tyle. Jak jest cesarka to ściagają z chirurgii anesteziologa i tyle. Ale ZZo na życzenie nie wchodzi w ge za zadne pieniadze i w żadnym szpitalu we Wro.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

Cytat: rubin04 w 02 Lut 2009, 15:44:43
MIka - no nie ma opcji.. bo nie mają anesteziologów do znieczuleń i tyle. Jak jest cesarka to ściagają z chirurgii anesteziologa i tyle. Ale ZZo na życzenie nie wchodzi w ge za zadne pieniadze i w żadnym szpitalu we Wro.

tutaj jest dokladnie ten sam problem......

ja skarpety tez mialam w torbie i bardzo szybko je zalozylam.

nionczka

A u nas znowu tak goraco bylo, ze skarpetki zostaly w torbie az do powrotu do domu. Szkoda bo specjalnie do spzitala kupilam pod kolor do szlafroczka, ktorego tez nie zalozylam :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: nionczka w 02 Lut 2009, 15:40:14
Cytat: rubin04 w 02 Lut 2009, 15:36:20
Gioseppe - u nas we Wro w żadnym szpitalu nie dają ZZO.
Ale ja i tak bym raczej nie chciała bo bardziej mnie przeraża igła w kregoslup niż bóle.

mnie tez ta igla przerazala, ale w sumie to pikus. nie czujesz nic a potem blogostan. nic tylko rodzic...

moze nastepnym razem sprawdze ;)
mnie igla nie przerazala
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

eva_luna

dziewczyny, Wy z tym zzo nie wiecie co tracicie ;) :)

gioseppe

a ja jestem ciekawa jak to jest bez :)
czy tak nic nic nie czuc?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

eva_luna

Cytat: gioseppe w 02 Lut 2009, 16:55:27
a ja jestem ciekawa jak to jest bez :)
czy tak nic nic nie czuc?


z tego co pisza dziewczyny to cos czuc, ale napewno nie bol..

nionczka

Cytat: eva_luna w 02 Lut 2009, 18:09:47
z tego co pisza dziewczyny to cos czuc, ale napewno nie bol..

Ja czulam wszystko, ale nie ból, nie ucisk, nic takiego. Czulam za to bardzo dokladnie dotyk.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

Ja już zapowiedziałam swojemu lekarzowi, że rodzić chcę ze znieczuleniem  ;) a w koszuli swojej podczas porodu być nie mogę, bo w tym szpitalu obowiązkowo trzeba założyć szpitalną koszulę i to podobno bardzo, baaardzo krótką  :ohboy: :ohboy: :ohboy:

eva_luna

Cytat: kasiad w 02 Lut 2009, 20:15:40
Ja już zapowiedziałam swojemu lekarzowi, że rodzić chcę ze znieczuleniem  ;) a w koszuli swojej podczas porodu być nie mogę, bo w tym szpitalu obowiązkowo trzeba założyć szpitalną koszulę i to podobno bardzo, baaardzo krótką  :ohboy: :ohboy: :ohboy:

u nas szpital dawal super sexi koszule juz na oddziale- biale bezksztaltne worki z rozcieciem siegajacy do pepka (jesli nie dalej :) ) wiazane na 3 troczki. Nie powiem, do karmienia super wygodne, poza tym pelen ekkshibicjonizm :)

kasiad

Cytat: eva_luna w 02 Lut 2009, 20:39:48
Cytat: kasiad w 02 Lut 2009, 20:15:40
Ja już zapowiedziałam swojemu lekarzowi, że rodzić chcę ze znieczuleniem  ;) a w koszuli swojej podczas porodu być nie mogę, bo w tym szpitalu obowiązkowo trzeba założyć szpitalną koszulę i to podobno bardzo, baaardzo krótką  :ohboy: :ohboy: :ohboy:

u nas szpital dawal super sexi koszule juz na oddziale- biale bezksztaltne worki z rozcieciem siegajacy do pepka (jesli nie dalej :) ) wiazane na 3 troczki. Nie powiem, do karmienia super wygodne, poza tym pelen ekkshibicjonizm :)

no właśnie u nas też podobno takie dają, że nawet tyłka nie zakrywają  :zly: normalnie wszystko na widoku  :crazy:

eva_luna

no nam na porodowke kazali koszule zakrywajace tylek bo jakby chcialo sie chodzic po korytarzu, to zawsze byla mozliwosc spotkania inne rodzacej pary :)
A na poloznictwie to same babeczki, w tej samej sytuacji wiec nikt tymi wyuzdanymi workami sie nie przejmowal :D

kamu2

Ja do porodu miałam koszulkę mojego taty taka xxxl luźna była zasłaniała co potrzeba,cały czas byłam w koszuli tylko jak byłam pod prysznicem to nago(ale tam byłam tylko z mężem) a podczas porodu miałam na sobie koszulkę.Potem ją wywaliłam.
Po porodzie miałam dwie jednak człowiek dosyć mocno się poci i lepiej zmienić,woda z organizmu wychodzi ja dostałam jeszcze gorączki.
Jestem w szoku ze w takim dużym mieście jak Wrocław a nie można zamówić zoo,u nas na tym zadupiu na 3 szpitale można w dwóch
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

ishka82

Cytat: kamu2 w 02 Lut 2009, 21:24:26
Ja do porodu miałam koszulkę mojego taty taka xxxl luźna była zasłaniała co potrzeba,cały czas byłam w koszuli tylko jak byłam pod prysznicem to nago(ale tam byłam tylko z mężem) a podczas porodu miałam na sobie koszulkę.Potem ją wywaliłam.
Po porodzie miałam dwie jednak człowiek dosyć mocno się poci i lepiej zmienić,woda z organizmu wychodzi ja dostałam jeszcze gorączki.
Jestem w szoku ze w takim dużym mieście jak Wrocław a nie można zamówić zoo,u nas na tym zadupiu na 3 szpitale można w dwóch
Pytanie tylko, czy na prawdę można...bo podobno często jest zzo w ofercie, ale jak się zagłębić w temat, to wychodzi, że i tak nie ma go kto podać i masz 99% szans, że go jednak nie dostaniesz ;)

sweedee

#49
na dzień dobry, na izbie przyjęć dostałam super sexi szpitalną koszulę  :P (w zamian, musiałam oddać jakąś swoją rzecz do depozytu  :rotfl:; kto by ku... chciał tę koszulkę podpieprzyć???!!!), w której potem rodziłam

ale jak przyszło do porodu  :crazy:, to było mi naprawdę wszystko jedno czy będę w tej koszulince, w stringach czy nago...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com