Jaki koczek dla mnie?

Zaczęty przez kolibri, 01 Lut 2009, 14:55:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kolibri

Czy ktoś moze mi doradzić jak fryzura ślubna by mi pasoawła - mile widziane zdjęcia. Niżej dodaje swoje żeby było wiadomo jak wygladam:)Myślałam o dość wysokim koczku i welonie sięgajacym do pasa. Suknię będę miała prostą(leciutka syrenka), pokrytą delikatną koronką(wzór róże)(niestety nie posiadam zdjecia). Moje wlosy nie sa już tak ciemne jak na zdjęciu ale dalej w ciepłej toacji. Nie wiem też dokładnie jaki dobrać bukiet i makijaż. Pomóżcie.

zwierzatko_mojej_mamy

kolibri  :welcome: witamy na forum ;D

a jaki chcesz ten kok - z odslonietym czolem? bo ja bym stawiala na taki - masz piekne rysy, ja bym nie zaslaniala ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

śliczna buzia i śliczne włosy

a może delikatne fale i włosy zebrane w węzeł na karku?

sunflowerka

#3
A welon chcesz mieć upięty pod kokiem?

Szkoda , że nie masz zdjęcia sukienki, wtedy łatwiej byłoby coś doradzić.
Może coś takiego by ci odpowiadało:

rilla

może coś jak elvelve? loki i upiecie nisko ale nie mocny wezel, raczej romantyczne zerknij do strefy relacji

kolibri

Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Patrzyłam trochu na fryzurki ślubne i podoba mi się wysoki koczek-fale, tylko nie wim dokładnie co zrobić z welonem? Ogólnie to podoba mi się welon zakrywający kok-tak wysoko wpięty, tylko nie wiem czy to jeszcze modne. Druga opcja, o której myślałam to pofalowane włosy zebrane przy prawym uchu nisko przy karku, tylko znowu nie wiem czy jak wepnę welon wysoko to ta niesymetryczna fryzura będzie pasować. W ogóle teraz wszystko mi się miesza i wolalabym cały ten ślub przeskoczyć.

elve

kolibri po pierwsze, czego Pani panikuje? będzie dobrze
po drugie, wysoki koczek i fale to nie wypali, wysoki koczek raczej idzie w parze z gładko zaczesanymi włosami
po trzecie, do diabła z modą, ma być Tobie ładnie (choć welon nad kokiem jest nadal modny)
po czwarte, nie miałam welonu więc za bardzo się nie znam i nie potrafię powiedzieć jak wpiąć welon w asymetryczny kok, ale wystarczy ze zbierzesz je symetrycznie na karku i niekoniecznie w kok, ale można nawet nieupięte zostawić

masz drobną buzię i nie czesałabym gładko włosów

kolibri

mam zły dzień. Bardzo dziękuję za odpowiedź