Autor Wątek: Chrzest  (Przeczytany 14899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Odp: Chrzest
« Odpowiedź #75 dnia: 12 Kwi 2009, 20:03:03 »
przezylam !!!:)Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #76 dnia: 12 Kwi 2009, 21:18:45 »
o to teraz czekamy na relację Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #77 dnia: 05 Maj 2009, 16:01:56 »
poniewaz termin juz ustalony i tort zamowiony trzeba wybrac godne odzienie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie wiem na co sie zdecydowac, wbrew pozorom wybor niewielki, ogladalam z mama, ale skonczylo sie na ogladaniu ubranek dla dziewczynek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wybrałam takie:
1) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale mama nie chce bezu

2) to samo w wersji niebieskiej
mama chce niebieski, a najlepiej biały
3) to wybral maz
z kapturkiem mi sie absolutnie nie podoba
i jeszcze to
4) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no nic mi sie nie podoba tak na maxa..hmm...wiec co ? może jakieś głosowanie ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 05 Maj 2009, 16:01:56 »

panikarola

« Odpowiedź #78 dnia: 05 Maj 2009, 16:03:07 »
juska, a co sie Tobie z tych najbardziej podoba?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zosia2007

« Odpowiedź #79 dnia: 05 Maj 2009, 16:04:30 »
jezeli mam wybierac to ten pierwszy, bezowy mi sie najbardziej podoba
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 05 Maj 2009, 16:04:30 »

jusia

« Odpowiedź #80 dnia: 05 Maj 2009, 16:06:38 »
juska, a co sie Tobie z tych najbardziej podoba?
mnie sie podoba bezowy, ale moze to zasluga modela, bo ma takie fajne zabki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #81 dnia: 05 Maj 2009, 16:08:06 »
ja sie identyfikuje z mezem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj garniturki mnie irytuja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

nionczka

« Odpowiedź #82 dnia: 05 Maj 2009, 16:08:22 »
Ja bym nie kupowala czegos specjalnie na chrzest czego nie mzona pozniej wykorzystac: pewnie bym poszukala dla chlopca kremowych sztruksów albo bawelnianych bialych spodni, jakies polo i sweterek.

zosia2007

« Odpowiedź #83 dnia: 05 Maj 2009, 16:09:08 »
jusia widzialam dzieciaczka mojej kolezanki (de facto z łodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) w takim gajerku - wyglądał bossssko i twoj Fran tez bedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #84 dnia: 05 Maj 2009, 16:11:17 »
mnie chyba to co wybrał mąż albo to ostatnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podobne chyba są  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mnie garniturki też jakoś nie teges Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a z tego białego kompletu to będziesz mogła jeszcze te rzeczy kiedyś wykorzystać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Kasia

« Odpowiedź #85 dnia: 05 Maj 2009, 16:13:28 »
jusia a może coś włoczkowego

mi sie takie podobają (oczywiście bez różowej nitki)

i jakie tanie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #86 dnia: 05 Maj 2009, 16:16:35 »
Kasia a te rzeczy nie sa na mniejsze dzieci?

szczerze to takie mi sie najbardziej podobaja ale jusi Franek chyba jest za duzy

Kasia

« Odpowiedź #87 dnia: 05 Maj 2009, 16:21:38 »
zosia2007 to tak wygląda bo dziecko na zdjęciu małe

ale widzę że i wieksze rozmiary mają

a myślę że i bardziej dorosłe wzory można byłoby znaleźć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #88 dnia: 05 Maj 2009, 16:23:37 »
mi też włóczkowe najbardziej się podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja też miałam takie na swoim chrzcie i miałam 7 miesięcy, ale ja miałam hand made Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj więc na wymiar dziergane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Maj 2009, 16:25:25 »
jusia, mnie się najbardziej podoba taki biały komplecik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jestem pewna, że wykorzystasz go i po chrzcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Te garniturki...no cóż, myślę, że Franiol się jeszcze w gajerkach zdąży nalatać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Maj 2009, 16:26:28
Te włóczkowe też fajne, tylko trzeba by wybrać coś typowo chłopięcego i we wzorze nie dla noworodka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2009, 16:26:28 wysłana przez ishka82 »
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Maj 2009, 16:25:25 »

Kasia

« Odpowiedź #90 dnia: 05 Maj 2009, 16:27:13 »
justynaaaa2 no ja też miałam taką maleńką włoczkową sukieniusię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szkoda że się do dzis nie ostała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #91 dnia: 05 Maj 2009, 16:28:37 »
justynaaaa2 no ja też miałam taką maleńką włoczkową sukieniusię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szkoda że się do dzis nie ostała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ja mam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cały komplet i w bardzo dobrym stanie się uchował, jak będę miała córkę to go na pewno kiedyś wykorzystam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj miałam niebieską sukienkę i białą pelerynkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #92 dnia: 05 Maj 2009, 16:29:38 »
no ja też miałam niebieskie dodatki

aja

« Odpowiedź #93 dnia: 05 Maj 2009, 16:34:23 »
jusia a kiedy te chrzciny bo mi sie wydaję że w tym co wybrał Twój mąż bedzie mu gorąco - welur to raczej taki materiał dość ciepły a i pewnie w dni upalne wręcz parzący?!!!

Angie

« Odpowiedź #94 dnia: 05 Maj 2009, 16:48:03 »
A moja teściowa robi mi sukieneczkę na szydełku dla Małej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj . Ciekawe jak jej wyjdzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #95 dnia: 05 Maj 2009, 16:50:04 »
A moja teściowa robi mi sukieneczkę na szydełku dla Małej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj . Ciekawe jak jej wyjdzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  takie rękodzieło najbardziej cieszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #96 dnia: 05 Maj 2009, 19:29:10 »
jusia a kiedy masz chrzciny? bo w polarku moze byc juz za cieplo - a to chyba polarkowe komplety?
co do sztruksu - zapytaj czy nie jest przypadkiem sztywny!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

jusia

« Odpowiedź #97 dnia: 05 Maj 2009, 19:30:02 »
jusia a może coś włoczkowego

mi sie takie podobają (oczywiście bez różowej nitki)

i jakie tanie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no my wlasnie ogladalysmy te sukieneczki a nie zauwazylam, ze tam jest cos dla chlopcow
to mi sie podoba, szkoda, ze to akryl, ale pewnie dlatego taka niska cena:

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #98 dnia: 05 Maj 2009, 19:30:28 »
doczytalam opis - welurkowe, w kazdym razie i jedno i drugie cieple!

jusia

« Odpowiedź #99 dnia: 05 Maj 2009, 19:31:06 »
a tak w ogole te lalki imitujace dziecko mnie przerazaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Maj 2009, 18:32:22
jusia a kiedy masz chrzciny? bo w polarku moze byc juz za cieplo - a to chyba polarkowe komplety?
co do sztruksu - zapytaj czy nie jest przypadkiem sztywny!
chrzciny planujemy 31.05 w sumie to Zesłanie Ducha Świętego jest wtedy czyli zielone świątki, więc termin jak znalazł (ale to przypadkiem wyszło)

Dodany tekst: 05 Maj 2009, 19:33:01
doczytalam opis - welurkowe, w kazdym razie i jedno i drugie cieple!
no tak, ale u nas jest taki gigantyczny kościół murowany, zawsze zimno w nim jak daibli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2009, 19:33:01 wysłana przez jusia »