Autor Wątek: Chrzest  (Przeczytany 14915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cumberland

Odp: Chrzest
« Odpowiedź #250 dnia: 02 Wrz 2015, 22:13:51 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja poterzebuje prezentu dla bratanka, bedę chrzestną
co kupić ?

a pytałaś co potrzebują?
może mają coś konkretnego na oku?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #251 dnia: 02 Wrz 2015, 22:14:00 »
Justynna, o byłabym wdzięczna ogromnie!
Claridad robiła piękne rzeczy, ale z terminowością się zawiodłam, nie będę ryzykować ..
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

Kasia

« Odpowiedź #252 dnia: 02 Wrz 2015, 22:14:05 »
- obrazek na ścianę jak lubia takie gadzety
- łańcuszek z medalikiem lub krzyzykiem
- Michał dostał spinki do mankietów
- pamiątkową monetę
- jakiś upragniony mebel, zabawkę
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #252 dnia: 02 Wrz 2015, 22:14:05 »

Kasia

« Odpowiedź #253 dnia: 02 Wrz 2015, 22:14:53 »
a myslicie, ze takie pudelko decoupageowe na pamiatki dziecka (zbiera sie te opaski ze szpitala i inne jakies tam..) byloby fajne na chrzest?
fajny prezent Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #254 dnia: 02 Wrz 2015, 22:16:27 »
są też takie sztabki złota malutkie, Fran chyba dostał coś takiego na chrzest...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #254 dnia: 02 Wrz 2015, 22:16:27 »

niewiemjaka

« Odpowiedź #255 dnia: 02 Wrz 2015, 22:17:16 »
Wiktor dostał jakąś srebrna łyżeczką z grawerem, Franek złoty łańcuszek z medalikiem, bardzo ładny
myślę, że takie złote rzeczy są ok, aczkolwiek wiecie.. to po prostu leży w szufladzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #256 dnia: 02 Wrz 2015, 22:18:24 »
to po prostu leży w szufladzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tak samo jak te opaski ze szpitala itd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pamiatka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #257 dnia: 02 Wrz 2015, 22:21:43 »
no tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale do tego pudełka chociaz bym schowała te pierdoły czytaj pierdoły ze chrztu i te opaski ze spzitala, szatke, by mi sie przydalo takie pudelko
a potem dorosna i fju niech sobie biorą pamiatki ze sobą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #258 dnia: 02 Wrz 2015, 22:26:34 »
to ja to wkleiłam wszystko do tego albumu dziecka, wiecie toto, co się wpisuje kiedy pierwszy ząbek itp. i tam mam te opaski ze szpitala, kosmyk włosów z pierwszego strzyżenia i te inne cuda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #259 dnia: 02 Wrz 2015, 22:38:05 »
no dobra opaske do albumu ze zdjeciami włożę, ale już szatki czy srebrnej łyżeczki w pudełeczku i tych innych cudów nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
np GW ze zdjęciem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to mi nie wlezie, choć mogłabym wyciąć i też do albumu fakt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2015, 22:40:55 wysłana przez niewiemjaka »

salsa

« Odpowiedź #260 dnia: 03 Wrz 2015, 00:10:08 »

a pytałaś co potrzebują?
może mają coś konkretnego na oku?

pytałam , powiedzieli, ze co chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

problem w tym, ze ja muszę im prezent bo slub i dziecku prezent bo chrzest - a ja nie mam worka pieniędzy chwilowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i mam zonk co tu robic - bo moj mąz sugeruje zeby im dać taki prezent "dla wszystkich"

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #261 dnia: 03 Wrz 2015, 00:12:59 »
ja mam dla Aleksa te wszystkie łyżeczki i inne pierdółki - szczerze to nie wiem po co to, leży kurzem zarasta
mam tą ksiązkę dziecka i uzupełniłam mu jedną stronę, wkleiłam dwa zdjęcia i wsadziłam pukiel pierwszych włosków + opaski
tyle

Lila dostała ładną biżu ale to sa takie rzeczy babskie i ponadczasowe, myślę, ze bedzie nosić (ja bym nosiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

jestynka

« Odpowiedź #262 dnia: 03 Wrz 2015, 08:33:03 »
no i mam zonk co tu robic - bo moj mąz sugeruje zeby im dać taki prezent "dla wszystkich"

moim zdaniem to dobry trop. w jakim wieku jest bratanek?

salsa

« Odpowiedź #263 dnia: 03 Wrz 2015, 09:21:06 »
w sierpniu skonczył rok

jestynka

« Odpowiedź #264 dnia: 03 Wrz 2015, 09:24:39 »
salsa to już spore dziecko, moż kupić im coś z czego będą korzystać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj np. fotelik na rower dla dziecka, jeśli oni jeżdżą na rowerach. poszłabym w takim kierunku....

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #264 dnia: 03 Wrz 2015, 09:24:39 »

Justynna

« Odpowiedź #265 dnia: 03 Wrz 2015, 12:13:29 »
Justynna, o byłabym wdzięczna ogromnie!

niewiemjaka