Autor Wątek: Chrzest  (Przeczytany 15461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Odp: Chrzest
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Lut 2009, 22:03:50 »
wredotka ja mam już dwójkę chrześniaków  Powiem ci z autopsji że niestety mylne jest pojęcie ludzi o zadaniu chrzestnych. W moim otoczeniu myślą że chrzestni mają dawać kasę i prezenty i tyle. Nic bardziej mylnego.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2009, 19:30:19 wysłana przez Dorotka1981 »
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

wredotka

« Odpowiedź #26 dnia: 01 Lut 2009, 22:17:03 »
dziekuje dorotka1981, jedyny problem to taki, ze ja akurat mieszkam w irlandii, natomiast blizniaki sa w Polsce i jeszcze nie mialam okazji ich zobaczyc na zywo. Wiec dzieci w ogole nie znam.

aniak1211

« Odpowiedź #27 dnia: 01 Lut 2009, 22:22:23 »
Dorotka1981
Ta twoja Wikunia to ma sliczny usmiech,
na kazdym zdjeciu sie usmiecha,tak zalotnie:)
Bedzie podrywac chlopakow na ten usmiech;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 01 Lut 2009, 22:22:23 »

aja

« Odpowiedź #28 dnia: 02 Lut 2009, 11:13:09 »
o rany dorotka1981 już myślałam że... - ufff bo tego typu kiecki dla dziewczynek to chyba najgorsze co może być - ja nawet nie rozumiem jak coś takiego moga dalej szyć i sprzedawać no ale jak widać są babcie, które to kupują!
a co do bycia chrzestnym to u nas jest taki zwyczaj że chrzestna kupuje ubranko do chrztu! ale pewnie u nas to nie wypali bo chociaż moja siostra ma świetny gust i wiem że nie wsydziłabym się w to co kupi ubrac dzieciaczka to raczej raem będziemy wybierać!

chrzcimy prawdopodobnie tydzień po świetach Wielkanocnych bo niestety knajpy w same świeta pozamykane! przyjęcie będzie jak dla mnie ogromne ale nie możemy z nikogo zrezygnować a wyszło 50 osób - i to jest sama najbliższa rodzina (no może 8 osób jest z daleszej) a 4 wcale nie chce prosić ale wiem że ze strony rodziców R. będzie o nich wojna i finał bedzie taki ze bedę musiała ich zaprosić!

powiem Wam że nie moge się już doczekać tego dnia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #29 dnia: 02 Lut 2009, 13:01:28 »
Eva - ten pierwszy szydełkowy b.ładny - tylko te różyczki bym wywaliła, bo psują piekna prostotę tej sukieneczki.

Bardzo podobają mi sie te z Ebay od Aniak - zwłaszcza te z 1 i 3 linku. Jak będe miec córke to sie chyba zgłosże  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 02 Lut 2009, 13:07:30
..a jak ja będe miec synka to raczej na chrzest nie ma co liczyć na garnitury itp. koszmarki. Przy coóreczce to sukienkę planuję, własnie jakas taka z tych szydełkowych moze..
na razie to poczekam az się urodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Lut 2009, 13:07:30 wysłana przez rubin04 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 02 Lut 2009, 13:01:28 »

Lwica

« Odpowiedź #30 dnia: 04 Lut 2009, 10:55:46 »
aniak1211 dzięki ano fakt że buźka jej się śmieje cały czas nawet w nocy jak się przebudzi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o rany dorotka1981 już myślałam że...
Hehehe no ja też tak zareagowałam na pomysł babci jak mi tą kiecke pokazała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #31 dnia: 04 Lut 2009, 18:05:46 »
dziewczyny a robicie zaproszenia!?

chcialabym zrobić własnoręcznie - ale jeszcze brakuje mi pomysłów! chcialabym proste w swojej formie ale zarazem ładne
w sumie to nie wiem a może lepiej kupić? tylko że chyba szkoda kasy/....

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Lut 2009, 20:09:12 »
w sumie mialam nie robic bo i po co, to nie slub ale mam tani pomysl
jak sie uda  to czemu nie choc watpie ze starczy czasu
« Ostatnia zmiana: 04 Lut 2009, 21:27:03 wysłana przez gioseppe »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

aniak1211

« Odpowiedź #33 dnia: 04 Lut 2009, 21:23:27 »
Ja nawet nie pomyslalam o zaproszeniach;)

jusia

« Odpowiedź #34 dnia: 04 Lut 2009, 21:41:56 »
Ja nawet nie pomyslalam o zaproszeniach;)

my ostatnio dostaliśmy dwa zaproszenia na 18- tke  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiedziałam, ze tak sie robi
a na chrzest tez nie wiedziałam, ze są na komunię to chyba już miałam
w ogóle muszę juz zaczać myslec o chrzcinach
gios masz juz jakies wdzianko dla Wicia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

foszek

« Odpowiedź #35 dnia: 05 Lut 2009, 07:55:57 »
jest taki zwyczaj że chrzestna kupuje ubranko do chrztu!
U nas zaowocowalo to takim wdziankiem

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Lut 2009, 09:32:02 »
gios masz juz jakies wdzianko dla Wicia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
musze przejrzec ubranka
zabieram sie do tego jak kot do jeza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mialam super wdzianko (zwykle nie typowo na chrziny) ale okazuje sie, ze kawaler troche duzy wiec raczej sie w to nie wcisnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak przegladne to dam znac
a Wy jak?

Dodany tekst: 05 Lut 2009, 09:32:26
chrzestny kupuje? pierwsze slysze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #37 dnia: 05 Lut 2009, 09:37:32 »

chrzestny kupuje? pierwsze slysze

bo pewnie to i od regionu zależy - od tradycji itp. i nie chrzestny tylko chrzestna ale i u nas się odbiega od tego zwyczaju bo wiadomo różnie to bywa z gustami

ja szukam białych trampek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Lut 2009, 09:43:42 »
ja szukam białych trampek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mam tyle butow w rozmiarze MINI .. szwagierka obkupila nas w londonie
ladne sa ale nie wiem po co to komu skoro itak sie tego nie ubiera :Pno dobra, moze na chrzciny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #39 dnia: 05 Lut 2009, 09:56:23 »
ja tam znam zwyczaj ze chrzestna kupuje wdzianko lub tą chusteczkę
a chrzestny świece

Ja raczej odejde od tej tradycji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wole kupić takie jak mi sie podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 05 Lut 2009, 09:56:23 »

aniak1211

« Odpowiedź #40 dnia: 05 Lut 2009, 11:37:17 »
Ja sama wszystko kupilam,
takie jak mi sie podoba a nie komus Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #41 dnia: 05 Lut 2009, 11:39:41 »
szwagierka obkupila nas w londonie
to "zazdraszczam" ale fakt takiemu maluchowi to raczej tylko na pokaz a i tak zaraz się ściąga!
my kupiliśmy małemu buty - sportowe i nie mogłam się powstrzymać choc wiem że pewnie założe je ale na 5 min.

Kasia

« Odpowiedź #42 dnia: 05 Lut 2009, 12:06:02 »
moja mama nawet do zabawy w błotku ubierała mnie w dobre ciuchy

bo stwierdziła że nie ma ochoty oddawać nieużywanych ciuszków innym i widzieć swoje dziecko w "roboczych" ubrankach

i tak było zawsze, koleżanki po szkole przebierały się gorsze ciuszki a ja nie wiedziałam o co chodzi

wyjściowe takie totalnie wyjściowe to miałam jedno dwa ubrania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dlatego mądrzejsza  mądrość mamy nie będę oszczedzać łądniejszych ubranek na lepsze okazje - bo później tylko szkoda oddawać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #43 dnia: 05 Lut 2009, 12:21:29 »
nie będę oszczedzać łądniejszych ubranek na lepsze okazje - bo później tylko szkoda oddawać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tu nie chodzi o oszczedzanie tylko o wygode Kasia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
te ladniejsze z reguly sa mniej wygodne i praktyczne

nionczka

« Odpowiedź #44 dnia: 05 Lut 2009, 12:25:16 »
My nie chrzcimy to jeden problem z glowy. Ale bylam wczoraj w HM i widzialam cudne sukieneczki z bialej welenki na wyprezdazy. Proste i eleganckie. od razu pomyslalam,z e jakbym miala dziecko chrzcic to bym ja kupila. I mozna uzywac pozniej tez.

Kasia

« Odpowiedź #45 dnia: 05 Lut 2009, 12:46:26 »
nie będę oszczedzać łądniejszych ubranek na lepsze okazje - bo później tylko szkoda oddawać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tu nie chodzi o oszczedzanie tylko o wygode Kasia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
te ladniejsze z reguly sa mniej wygodne i praktyczne

mi xchodzi o to że wygodne nowsze/ładniejsze ubranka czesto laduja na dnie szafy "ne lepszą okazję" a na codzień używane są te równie wygodne ale starsze/brzydsze/mniej świeże Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bo po domu to lepiej te gorsze wydzierać

a póxniej się wyciaga z szafy nowe ciuszki z metkami i się oddaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie pisze o jakis wyjątkowych ciuchach mega niewygodnych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
z bajerami i perdółami niewygodnymi dla dziecka - takich wogóle nie borę pod uwagę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 05 Lut 2009, 12:48:26 wysłana przez Kasia »

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Lut 2009, 18:52:15 »
aha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no wiec przegladnelam ubranka i chyba ubiore Wiktora w bezowe bezowo biale pajace "kizi-mizi" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tak wiec bez fajerwerkow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba ze mi sie odmieni albo Wiktor z nich wczesniej wyrosnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #47 dnia: 31 Mar 2009, 22:38:59 »
czy na chrzcinach podaję się alkohol?
czy jest sens stwiac się i  nie "stawiać" alkoholu?

brawurka

« Odpowiedź #48 dnia: 31 Mar 2009, 22:44:42 »
u majki był,choć byłam przeciwna

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #49 dnia: 31 Mar 2009, 23:36:47 »
czy na chrzcinach podaję się alkohol?
czy jest sens stwiac się i  nie "stawiać" alkoholu?

u nas było wino