Chrzest

Zaczęty przez eva_luna, 31 Sty 2009, 12:20:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

Cytat: panikarola w 06 Maj 2009, 23:02:33
gios ;)
ty mi tu nie mrugaj tylko kombinuj kombinuj ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

panikarola

no pokolei wszystko, najpierw trzeba mieć outfit, sama napisałaś ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

brawurka

szukam ubranka dla Igi ( rozm 68-74), chrzest 13.09czyli moze być bardzo ciepło lub zimno,pomożecie? podobają mi sie te szydełkowe ubranka,ale chyba nie ta pora roku

Angie

brawurka tez podobaja mi sie szydelkowe, moja teściowa zrobila ma na szydelku sliczna sukienke i sweterek  :dreaming:

ale chrzciny mam dopiero 27 września i nie wiem czy będzie na tyle cieplo żeby to zalożyć.

zuzia

sweedas chrzciła w wielkanoc i Maja występowała w tych szydełkowych ciuszkach.

marax

#130
moja laura mialA  SZYDELKOWE 12 KWIETNIA BYLY CHRZCINY i wcale nie musialam używac kocyka tylko ja grubiej pod spod ubralam.Spokojnie w tym ubranku co miala Laura mozna chrzcic we wrzesniu -wtedy nie ubiera sie prawie nic pod spod i jest ok

brawurka

#131
dzięki dziewczyny,rozglądam się wiec za tymi szydełkowymi. łaziłam dziś po sklepach (mieszcze sie wózkiem wszędzie:)) i oczywiście same koszmarne kieckil,pozostaje tylko net

Dodany tekst: 18 Sie 2009, 21:33:13

zobaczcie jaka stopa wyszła temu dziecku? lalce?

fajna ta sukieneczka?
http://allegro.pl/item715307713_sukieneczka_z_kapturem_74_biala_sweterki_malgosi.html

aniak1211

brawurka
Jak dla mnie moze byc:)
i cena wcale nie jest tragiczna ;)

brawurka


brawurka

byłam wczoraj w Kościele załatwić formalności i pytam "ile kosztuje chrzest?", pan organista nawet sie nie zająknął "200". nosz kur... ja naprawde nie śpie na kasie i dwie stówy to jest dla mnie kupa kasy, chyba im tyle nie dam.


zosia2007

Cytat: brawurka w 20 Sie 2009, 08:42:50
byłam wczoraj w Kościele załatwić formalności i pytam "ile kosztuje chrzest?", pan organista nawet sie nie zająknął "200". nosz kur... ja naprawde nie śpie na kasie i dwie stówy to jest dla mnie kupa kasy, chyba im tyle nie dam.



organista ci cene wyznaczyl? ale to jest cena za caly chrzest czy tylko za gre organisty?

brawurka

organista zajmuje sie u nas sprawami papierkowymi równiez,cena za caly chrzest

marax

my dalismy chyba 100 zl .Brawurka daj ile uwazasz za sluszne i sie nie przejmuj jakims organista.

zuzia

Cytat: maraxela w 20 Sie 2009, 09:22:07
my dalismy chyba 100 zl .Brawurka daj ile uwazasz za sluszne i sie nie przejmuj jakims organista.
też tak uważam.
a organista bezczelny jak mało kto!

eva_luna

Cytat: brawurka w 18 Sie 2009, 21:47:36
zakochałam się i szukam sponsora :)
http://www.jozefinka.sklep.pl/?p0=1&p1=3&o=549

ubranko sliczne!!!!

Cytat: maraxela w 20 Sie 2009, 09:22:07
my dalismy chyba 100 zl .Brawurka daj ile uwazasz za sluszne i sie nie przejmuj jakims organista.

i my tak samo. Ja nie pytalam ile kosztuje tylko dalam ile uwazalam...

wrobelek0403

byłam wczoraj na chrzcinach i dziewczynka miała sliczna sukienusie z cienkiej bawełny przewiazaną seledynową satynową szarfa - slicznie wygladała,

cos takiego, tylko wlasnie z inna wstązka

http://www.mininiebo.pl/product.php?id=19
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

Cytat: wrobelek0403 w 23 Sie 2009, 20:37:13
byłam wczoraj na chrzcinach i dziewczynka miała sliczna sukienusie z cienkiej bawełny przewiazaną seledynową satynową szarfa - slicznie wygladała,

cos takiego, tylko wlasnie z inna wstązka

http://www.mininiebo.pl/product.php?id=19

sukienusia sliczna bo bardzo prosto. Az zaluje, ze chrzcilam Tosie w chlodna pore i byla taka okutana. :)

niewiemjaka

dziewczyny czy ktoras wie gdzie kupic taki polarkowy cienki fajny komplecik dla chlopca na chrzest? no albo cokolwiek normalnego ale nie garniturek ani szydelkowe? help .. na 20 wrzesnia

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

wrobelek0403 dziekuje fajny ten kompleciek :) zeby  tylko mozna bylo go obejrzec bo nie wiem czy nie za bardzo puchaty :) :beer:
znalazlam jeszcse takie prostackie ale moze.. www.primka.pl

Kasia

niewiemjaka i gdzie robicie imprezę?

i jak w kosciele? głasdko poszło? my w tym tygodniu musimy podskoczyć?
rozumiem że chrzcza w małej kaplicy aniołów.

niewiemjaka

Kasia robimy 20.09 w Latisanie na 15 osob obiadek;
chrzest w kaplicy (nie wiem jeszcze jak sie tam wchodzi :D bo ja jeszcze nie bylam nawet na jednej calej mszy w tym kosciele.. chociaz mieszkamy tu od kwietnia masacra  :crazy: )
w kosciele ok - praktycznie jak w urzedzie :) wjechalam wozkiem, zapisalam sie, ofiara pewnie w dniu chrztu (ILE???)
zamówiłam zaproszenia ze zdjeciem o tutaj: kartkoland.pl i czekam az przyjda:) chcialam zrobic sama.. ale sie zleniłam :)

jeszcze mi zostalo: menu, ubranko, co przygotowac do domu...

Kasia

a ile płacicie za Latisanę?

ja to myśle że my na chrzest damy 100-200zł

ba bemowie jakiejś chamówy z kasa nie ma :)

niewiemjaka

#148
Cytat: Kasia w 27 Sie 2009, 01:18:56a ile płacicie za Latisanę?
no wlasnie cena jest uzalezniona od menu (obiad, przekaski, deser), podobno okolo 80-100zł, zalezy co sobie zazyczysz..
Kasia polewam :beer: za cołaskę :D dobrze wiedziec!

talula

#149

Nie dobrnę pewnie do konca watku, ale fajnie, że się pojawil, bo temat mnie nurtuje mimo że dla mnie mało aktualny, ale ja zawsze lubilam rozwazania hipotetyczne. Wy tu o ubrankach, przyjęciu...

A ja raczej chciałabym zadać pytanie, czy chrzcicie swoje dzieci i dlaczego tak a dlaczego nie?

Rozumiem, że jak ktos nie nalezy do KK, to nie chrzci, a jak jest bogobojny to chrzci, to w sumie oczywiste. Raczej chodzi mi o pary, ktore np, są w związku cywilnym z wyboru, a jednak chcą dziecko ochrzcić lub te, ktore mimo slubu koscielnego wahają się czy chrzcic swojego potomka...