Autor Wątek: Chrzest  (Przeczytany 14906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Chrzest
« Odpowiedź #100 dnia: 05 Maj 2009, 19:39:46 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to mi sie podoba, szkoda, ze to akryl, ale pewnie dlatego taka niska cena:

półroczne dziecko to dość szybko ze wszystkiego wyrasta wiec pewnie za wiele razy takiego sweterka nie mu nie załozysz

zresztą taki sweterek to nie na gołe ciałko wiec w zasadzie żadna róznica czy sztuczydło czy nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #101 dnia: 05 Maj 2009, 20:54:19 »
ja sie identyfikuje z mezem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj garniturki mnie irytuja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mi sie tez najbardziej to podobalo. takie garniturki mi sie nie podobaja.

ja bym to biale brala! tylko kolorowa bluzeczke bym dala do tego.
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2009, 20:55:09 wysłana przez panikarola »
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

kasiad

« Odpowiedź #102 dnia: 06 Maj 2009, 08:04:24 »
mnie sie podoba bezowy, ale moze to zasluga modela, bo ma takie fajne zabki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie też się najbardziej podoba beżowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 06 Maj 2009, 08:04:24 »

aja

« Odpowiedź #103 dnia: 06 Maj 2009, 09:05:53 »
ja jestem jakaś chyba inna - mi się zupełnie te rzeczy robiione na szydełkach nie podobają
zniose widok maciupkiego dziecka  w takim wdzianku (takiego do 2 mc) potem ewentualnie zniosłabym widok dziewczynki już chodzącej ale nie calej ubranej w coś takiego a może jedynie w spodniczce .... w kazdym badz razie na rynku nic mnie na tyle nie urzekło jeśłi chodzi o wdzianka na chrzest żebym piała z zachwytu

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #104 dnia: 06 Maj 2009, 10:13:40 »
aja mi tez nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takie mam serwetkowe/obrusowe skojarzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 06 Maj 2009, 10:13:40 »

mayagaramond

« Odpowiedź #105 dnia: 06 Maj 2009, 10:35:33 »
aja mi tez nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takie mam serwetkowe/obrusowe skojarzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tez, dlatego ubralabym dziecko w normalne ciuszki. No moze nie spichochy z krasnalami, ale jest tyle ladnych rzeczy dla dzieci.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jusia

« Odpowiedź #106 dnia: 06 Maj 2009, 10:38:56 »
tez, dlatego ubralabym dziecko w normalne ciuszki. No moze nie spichochy z krasnalami, ale jest tyle ladnych rzeczy dla dzieci.
wlasnie dlatego, ze fran chodzi w normalnych ciuszkach (spiochy i pajacyki ma tylko do spania), to wydaja mi sie, ze nienaturalnie wygladałby w czymś super niemowlęcym, no nic chyba poprzestane na garniturku sztruksowym, tylko nie wiem, czy bez czy niebieski ??? tort bedzie z niebieskim i zaproszenia..ale maz ma brazowy garnitur...o matko, normalnie male wesele mi sie szykuje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mayagaramond

« Odpowiedź #107 dnia: 06 Maj 2009, 10:53:43 »
Ale czy polroczny maluch nie bedzie dziwnie wygladal w garniturku? Jakby mial ze 2, 3 lata to tak, bo wtedy umie chodzic, ale polroku? A nie chcesz spodni i sweterka na gore?

jusia

« Odpowiedź #108 dnia: 06 Maj 2009, 11:15:27 »
maya ja to widze tak portki i marynarka(rozpieta), kamizelka taka sweterkowa i koszula, bez beretow, kapeluszy i takich tam, krawatow, muszek itd. itp.

Kasia

« Odpowiedź #109 dnia: 06 Maj 2009, 11:52:31 »
mój chrzsniak miał niebieski garniturek, wygladał bardzo ładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2009, 14:42:36 wysłana przez Kasia »

jo_miekka

« Odpowiedź #110 dnia: 06 Maj 2009, 12:51:41 »
nie znoszę garniturków

mayagaramond

« Odpowiedź #111 dnia: 06 Maj 2009, 12:55:53 »
nie znoszę garniturków

moge sie podpiac? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moim zdaniem ubieranie malucha w garnitur jest dziwne, to tak jakby dorosla osoba zalozyla dziecinne ubranie (pani po 60 w rozowej sukieneczce z cekinami i pantofelkami z kokardka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

panikarola

« Odpowiedź #112 dnia: 06 Maj 2009, 12:58:12 »
o, to mi przypomina, że mam dzisiaj imprezę przebieraną w baby-ciuszki

ale nie mam outfitu ;(

jo_miekka

« Odpowiedź #113 dnia: 06 Maj 2009, 13:00:26 »
panikarola wow, super! kto to organizuje?
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2009, 13:00:34 wysłana przez jo_miekka »

panikarola

« Odpowiedź #114 dnia: 06 Maj 2009, 13:01:29 »
koleżanka, urodzinowa impreza pod hasłem podróż w czasie, ale w tył

no bez sensu, całkiem o tym zapomniałam! i w dodatku biorę antybiotyk, beznadzieja...

Dodany tekst: 06 Maj 2009, 13:01:29

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 06 Maj 2009, 13:01:29 »

jusia

« Odpowiedź #115 dnia: 06 Maj 2009, 13:23:12 »
koleżanka, urodzinowa impreza pod hasłem podróż w czasie, ale w tył

no bez sensu, całkiem o tym zapomniałam! i w dodatku biorę antybiotyk, beznadzieja...

Dodany tekst: [time]Wed May  6 11:01:29 2009[/time]

no to sie napijesz mleczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2009, 13:23:45 wysłana przez jusia »

panikarola

« Odpowiedź #116 dnia: 06 Maj 2009, 13:25:32 »
ale butelki swojej nie mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #117 dnia: 06 Maj 2009, 13:36:40 »
moge sie podpiac? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moim zdaniem ubieranie malucha w garnitur jest dziwne, to tak jakby dorosla osoba zalozyla dziecinne ubranie (pani po 60 w rozowej sukieneczce z cekinami i pantofelkami z kokardka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

garniturek nie, włóczkowe nie, dziewczyny przecież dziecko powinno wyglądac jakos inaczej niz na codzień.

Same na slub sie stroiłyśmy a dzieciaka chcemy ubrać w zwykłe spiochy ???

Mi tez te ciuszki wydają sie kiczowate no ale coś trzeba wybrać
a i tak bez wzgledu w co ubierzemy szkraba bedzie on wygladał dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #118 dnia: 06 Maj 2009, 13:48:57 »

garniturek nie, włóczkowe nie, dziewczyny przecież dziecko powinno wyglądac jakos inaczej niz na codzień.

Same na slub sie stroiłyśmy a dzieciaka chcemy ubrać w zwykłe spiochy ???

przeciez napisalam, ze nie w spiochy z krasnalami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale ladne (eleganckie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spodnie, sweterek wystarcza. Albo sukienka dla dziewczynki. Ale cos takiego wola o pomste do nieba
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2009, 13:49:59 wysłana przez mayagaramond »

justynaaaa2

« Odpowiedź #119 dnia: 06 Maj 2009, 13:52:22 »
mayagaramond o boże  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Kasia

« Odpowiedź #120 dnia: 06 Maj 2009, 14:00:34 »
mayagaramond woła ???

ryczy na cały głos !!!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jeżeli o mnie chodzi to szczerze podobaja mi sie głównie włóczkowe sukienki dla dziewczynek, cos takiego jak sweedowa Majka miała czy maraxelowa Laura

Z ubraniem chłopca naprawdę są problemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja na razie mam plan na włóczkowce a jak wyjdzie to sie zobaczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2009, 14:00:44 wysłana przez Kasia »

czarnasia13

« Odpowiedź #121 dnia: 06 Maj 2009, 14:39:42 »
Pawełek miał ubranko z cienkiego polarku produkcji mojej mamy:)
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2009, 14:52:21 wysłana przez czarnasia13 »

doda

« Odpowiedź #122 dnia: 06 Maj 2009, 14:44:23 »
made in moja mama:)

hmm ciekawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #123 dnia: 06 Maj 2009, 15:01:56 »
Kasia no co ja Ci poradze, ze we wloczkowym widze obrus, a w garniturku cos a la lalka z horroru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie chce nikogo obrazic, ale moj mozg ma takie skojarzenia i nie poradze nic na to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #124 dnia: 06 Maj 2009, 22:36:45 »
a tak w ogole te lalki imitujace dziecko mnie przerazaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Maj 2009, 16:32:22
chrzciny planujemy 31.05 w sumie to Zesłanie Ducha Świętego jest wtedy czyli zielone świątki, więc termin jak znalazł (ale to przypadkiem wyszło)

Dodany tekst: 05 Maj 2009, 17:33:01
no tak, ale u nas jest taki gigantyczny kościół murowany, zawsze zimno w nim jak daibli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
etam etam! az tak zimno to na bank nie bedzie!
toz to praktycznie czerwiec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Maj 2009, 21:37:00
ja jestem jakaś chyba inna - mi się zupełnie te rzeczy robiione na szydełkach nie podobają
zniose widok maciupkiego dziecka  w takim wdzianku (takiego do 2 mc) potem ewentualnie zniosłabym widok dziewczynki już chodzącej ale nie calej ubranej w coś takiego a może jedynie w spodniczce .... w kazdym badz razie na rynku nic mnie na tyle nie urzekło jeśłi chodzi o wdzianka na chrzest żebym piała z zachwytu
sie podepne jesli mozna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Maj 2009, 22:38:01
o, to mi przypomina, że mam dzisiaj imprezę przebieraną w baby-ciuszki
ale nie mam outfitu ;(
ja mam taki outfit na babyparty ze ho ho! ale nie pokaze, bo tato by sobie tego nie zyczyl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2009, 22:38:01 wysłana przez gioseppe »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet