Chrzest

Zaczęty przez eva_luna, 31 Sty 2009, 12:20:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: jusia w 05 Maj 2009, 19:30:02

to mi sie podoba, szkoda, ze to akryl, ale pewnie dlatego taka niska cena:
http://allegro.pl/item625120717_komplecik_dla_chlopca_80_sweterkimalgosia.html

półroczne dziecko to dość szybko ze wszystkiego wyrasta wiec pewnie za wiele razy takiego sweterka nie mu nie załozysz

zresztą taki sweterek to nie na gołe ciałko wiec w zasadzie żadna róznica czy sztuczydło czy nie ;)

panikarola

#101
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Maj 2009, 16:08:06
ja sie identyfikuje z mezem ;) garniturki mnie irytuja :D

mi sie tez najbardziej to podobalo. takie garniturki mi sie nie podobaja.

ja bym to biale brala! tylko kolorowa bluzeczke bym dala do tego.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

kasiad

Cytat: jusia w 05 Maj 2009, 16:06:38
mnie sie podoba bezowy, ale moze to zasluga modela, bo ma takie fajne zabki ;)

mnie też się najbardziej podoba beżowy :)

aja

ja jestem jakaś chyba inna - mi się zupełnie te rzeczy robiione na szydełkach nie podobają
zniose widok maciupkiego dziecka  w takim wdzianku (takiego do 2 mc) potem ewentualnie zniosłabym widok dziewczynki już chodzącej ale nie calej ubranej w coś takiego a może jedynie w spodniczce .... w kazdym badz razie na rynku nic mnie na tyle nie urzekło jeśłi chodzi o wdzianka na chrzest żebym piała z zachwytu

zwierzatko_mojej_mamy

aja mi tez nie ;) takie mam serwetkowe/obrusowe skojarzenia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 06 Maj 2009, 10:13:40
aja mi tez nie ;) takie mam serwetkowe/obrusowe skojarzenia ;)

tez, dlatego ubralabym dziecko w normalne ciuszki. No moze nie spichochy z krasnalami, ale jest tyle ladnych rzeczy dla dzieci.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jusia

Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2009, 10:35:33
tez, dlatego ubralabym dziecko w normalne ciuszki. No moze nie spichochy z krasnalami, ale jest tyle ladnych rzeczy dla dzieci.
wlasnie dlatego, ze fran chodzi w normalnych ciuszkach (spiochy i pajacyki ma tylko do spania), to wydaja mi sie, ze nienaturalnie wygladałby w czymś super niemowlęcym, no nic chyba poprzestane na garniturku sztruksowym, tylko nie wiem, czy bez czy niebieski ??? tort bedzie z niebieskim i zaproszenia..ale maz ma brazowy garnitur...o matko, normalnie male wesele mi sie szykuje  :crazy: :crazy: :crazy:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mayagaramond

Ale czy polroczny maluch nie bedzie dziwnie wygladal w garniturku? Jakby mial ze 2, 3 lata to tak, bo wtedy umie chodzic, ale polroku? A nie chcesz spodni i sweterka na gore?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jusia

maya ja to widze tak portki i marynarka(rozpieta), kamizelka taka sweterkowa i koszula, bez beretow, kapeluszy i takich tam, krawatow, muszek itd. itp.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kasia

#109
mój chrzsniak miał niebieski garniturek, wygladał bardzo ładnie :)


jo_miekka

nie znoszę garniturków

mayagaramond

Cytat: jo_miekka w 06 Maj 2009, 12:51:41
nie znoszę garniturków

moge sie podpiac? ;) Moim zdaniem ubieranie malucha w garnitur jest dziwne, to tak jakby dorosla osoba zalozyla dziecinne ubranie (pani po 60 w rozowej sukieneczce z cekinami i pantofelkami z kokardka ;) )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

o, to mi przypomina, że mam dzisiaj imprezę przebieraną w baby-ciuszki

ale nie mam outfitu ;(
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jo_miekka

#113
panikarola wow, super! kto to organizuje?

panikarola

koleżanka, urodzinowa impreza pod hasłem podróż w czasie, ale w tył

no bez sensu, całkiem o tym zapomniałam! i w dodatku biorę antybiotyk, beznadzieja...

Dodany tekst: 06 Maj 2009, 13:01:29

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jusia

#115
Cytat: panikarola w 06 Maj 2009, 13:01:29
koleżanka, urodzinowa impreza pod hasłem podróż w czasie, ale w tył

no bez sensu, całkiem o tym zapomniałam! i w dodatku biorę antybiotyk, beznadzieja...

Dodany tekst: Wed May  6 11:01:29 2009



no to sie napijesz mleczka ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

panikarola

ale butelki swojej nie mam ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

Cytat: mayagaramond w 06 Maj 2009, 12:55:53
moge sie podpiac? ;) Moim zdaniem ubieranie malucha w garnitur jest dziwne, to tak jakby dorosla osoba zalozyla dziecinne ubranie (pani po 60 w rozowej sukieneczce z cekinami i pantofelkami z kokardka ;) )


garniturek nie, włóczkowe nie, dziewczyny przecież dziecko powinno wyglądac jakos inaczej niz na codzień.

Same na slub sie stroiłyśmy a dzieciaka chcemy ubrać w zwykłe spiochy ???

Mi tez te ciuszki wydają sie kiczowate no ale coś trzeba wybrać
a i tak bez wzgledu w co ubierzemy szkraba bedzie on wygladał dobrze :)

mayagaramond

#118
Cytat: Kasia w 06 Maj 2009, 13:36:40

garniturek nie, włóczkowe nie, dziewczyny przecież dziecko powinno wyglądac jakos inaczej niz na codzień.

Same na slub sie stroiłyśmy a dzieciaka chcemy ubrać w zwykłe spiochy ???

przeciez napisalam, ze nie w spiochy z krasnalami ;) Ale ladne (eleganckie ;) spodnie, sweterek wystarcza. Albo sukienka dla dziewczynki. Ale cos takiego wola o pomste do nieba
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

mayagaramond o boże  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kasia

#120
mayagaramond woła ???

ryczy na cały głos !!!


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Jeżeli o mnie chodzi to szczerze podobaja mi sie głównie włóczkowe sukienki dla dziewczynek, cos takiego jak sweedowa Majka miała czy maraxelowa Laura

Z ubraniem chłopca naprawdę są problemy ;)
Ja na razie mam plan na włóczkowce a jak wyjdzie to sie zobaczy ;D

czarnasia13

#121
Pawełek miał ubranko z cienkiego polarku produkcji mojej mamy:)

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia no co ja Ci poradze, ze we wloczkowym widze obrus, a w garniturku cos a la lalka z horroru ;) nie chce nikogo obrazic, ale moj mozg ma takie skojarzenia i nie poradze nic na to ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gioseppe

#123
Cytat: jusia w 05 Maj 2009, 19:31:06
a tak w ogole te lalki imitujace dziecko mnie przerazaja :padam: :padam:

Dodany tekst: 05 Maj 2009, 16:32:22
chrzciny planujemy 31.05 w sumie to Zesłanie Ducha Świętego jest wtedy czyli zielone świątki, więc termin jak znalazł (ale to przypadkiem wyszło)

Dodany tekst: 05 Maj 2009, 17:33:01
no tak, ale u nas jest taki gigantyczny kościół murowany, zawsze zimno w nim jak daibli ;)
etam etam! az tak zimno to na bank nie bedzie!
toz to praktycznie czerwiec :)

Dodany tekst: 06 Maj 2009, 21:37:00

Cytat: aja w 06 Maj 2009, 09:05:53
ja jestem jakaś chyba inna - mi się zupełnie te rzeczy robiione na szydełkach nie podobają
zniose widok maciupkiego dziecka  w takim wdzianku (takiego do 2 mc) potem ewentualnie zniosłabym widok dziewczynki już chodzącej ale nie calej ubranej w coś takiego a może jedynie w spodniczce .... w kazdym badz razie na rynku nic mnie na tyle nie urzekło jeśłi chodzi o wdzianka na chrzest żebym piała z zachwytu
sie podepne jesli mozna ;)

Dodany tekst: 06 Maj 2009, 22:38:01

Cytat: panikarola w 06 Maj 2009, 12:58:12
o, to mi przypomina, że mam dzisiaj imprezę przebieraną w baby-ciuszki
ale nie mam outfitu ;(
ja mam taki outfit na babyparty ze ho ho! ale nie pokaze, bo tato by sobie tego nie zyczyl :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.