Autor Wątek: Chrzest  (Przeczytany 14916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

Chrzest
« dnia: 31 Sty 2009, 12:20:19 »
Temat pojawil sie juz jakis czas temu, ale jak zwykle w obrebie zupelnie innego watku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dlatego pytam oddzielnie mam, ktore juz robily i tych, ktore beda dopiero robic

Gdzie robicie/ robilyscie?
Ile maluszki mialy/ maja miesiecy?
Jak ubieralyscie/ ubieracie i gdzie kupujecie ubranko?

My chcielismy zrobic impreze w swieta, ale wtedy wszystkie restauracje sa zamkniete i trzeba by zrobic obiad w domu, dlatego najprawdopodobniej zrobimy imprezke 2 tyg pozniej, na koniec kwietnia (bedzie juz cieplo, mam nadzieje, Tosia bedzie miec juz ponad 4 m-ce).

Jestem na etapie poszukiwania ubranka na allegro i niektore porazaja mnie swoja kiczowatoscia...np. to:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chcialabym Tosie ubrac w takie proste ubranko robione na szydelku, np:

ale sama nie wiem do konca, czy to fajnie wyglada. A swoja droga, z tych dwoch, ktory komplet bardziej sie Wam podoba?

I jeszcze jedno pytanie.... ile wzrostu mniej wiecej ma 4 miesieczne dziecko?

Angie

Odp: Chrzest
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sty 2009, 12:23:33 »
Jezu ava nie doczytałam dobrze tylko od razu kliknęłam w aukcje i się przeraziłam że chcesz Tośkę w takie kiecki ubrać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A te ubranka na szydełku sa piękne. Jeno i drugie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sty 2009, 12:27:35 »
eva_luna
ja sweedowej Majce kupowałam tutaj:

i bardzo mi się podobało.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sty 2009, 12:27:35 »

eva_luna

« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sty 2009, 12:31:05 »
eva_luna

Zuzia, te ciuszki juz widzialam i baaaardzo mi  sie podobaja, ale ich cena.....  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  powalila mnie. Niestety nie wydam takiej kasy na te kilka chwil Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sty 2009, 13:17:27 »
O mamo te ubranka jak z jakiegos koszmaru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i ta cena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Te szydelkowane sa sliczne.

A ja chrzest robilam jak Dominika miala niecale 3 miesiace i imprezka byla w domu (moich rodzicow w polsce),zaprosilismy tylko nasze rodzenstwo z rodzinkami i dziadkow ( i tak wyszlo 20 osob).
Gdzies zagubilam plyte ze zdjeciami i nie moge pokazac jaka sukieneczke miala Dominika,
a byla sliczna:)

Dodany tekst: 31 Sty 2009, 13:27:56
Kupilam sukieneczke na ebay
znalazlam takie cudenka:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

Jak dla mnie nie ma problemu zeby komus kupi i wyslac:)

« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2009, 13:27:56 wysłana przez aniak1211 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sty 2009, 13:17:27 »

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sty 2009, 14:32:42 »
eva_luna

a dokładnie to: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko drogie, jak cholera  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale, niestety, tańszych, a ładnych nie znalazłam, a zależało mi, żeby Maja było ciepło ubrana., bo to była zima.
Maja miała 3 m-ce, jak była chrzczona, ubranko kupiłam na 62 cm.
te szydełkowe, które wkleiłaś, są bardzo ładne, zwłaszcza to pierwsze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a tak wyglądała:
« Ostatnia zmiana: 25 Sie 2009, 00:28:42 wysłana przez sweedee »

justynaaaa2

« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sty 2009, 14:36:40 »
ja na chrzest miałam robiony przez babcię na drutach komplecik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niebieska sukieneczka, na to biała pelerynka z takimi bąblami do zawiązania do kompletu czapka i buciki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam to do dzisiaj, leży u mnie w szafie i mam nadzieję, że założę to kiedyś swojemu dziecku, bo jest śliczne i w bardzo dobrym stanie i na moje oko wcale nie odbiega od tych pokazanych tutaj za taką kasę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

eva_luna

« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sty 2009, 14:44:39 »
ja na chrzest miałam robiony przez babcię na drutach komplecik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niebieska sukieneczka, na to biała pelerynka z takimi bąblami do zawiązania do kompletu czapka i buciki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam to do dzisiaj, leży u mnie w szafie i mam nadzieję, że założę to kiedyś swojemu dziecku, bo jest śliczne i w bardzo dobrym stanie i na moje oko wcale nie odbiega od tych pokazanych tutaj za taką kasę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

juz sie zastanawialam wlasnie czy nie mam kogos kto potrafi robic na szydelku bo ceny szokuja..... Ale te nieszydelkowe karykatury sa duuzo drozsze.

ishka82

« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sty 2009, 16:15:14 »
eva_luna, obydwa szydełkowe kompleciki są śliczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zastanów się, czy sweterek będzie potrzebny, jeśli nie, to chyba pierwszy odrobinę ładniejszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #9 dnia: 31 Sty 2009, 17:07:20 »
mnie się podoba ten drugi komplet (ale to tylko dlatego, ze nie jestem wielbicielka rózowych kwiatków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i sweterka bedziesz mogła uzywac pozniej. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

aja

« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sty 2009, 17:27:14 »

eva_luna

« Odpowiedź #11 dnia: 31 Sty 2009, 18:00:34 »
udalo mi sie znalezc ten pierwszy komplet ze sweterkiem

Maz mowi, ze za duzo koronek. A ja gupia jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Podoba mi sie i nie.... Radzcie, czy rzeczywiscie zbyt zdobny jest.

Dodany tekst: 31 Sty 2009, 18:02:52
jest jeszcze z takim sweterkiem.....

« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2009, 18:02:52 wysłana przez eva_luna »

konwalia

« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sty 2009, 18:06:06 »
jak dla mnie ten pierwszy szydełkowy wygląda najlepiej

ishka82

« Odpowiedź #13 dnia: 31 Sty 2009, 18:13:59 »
eva_luna, śliczny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To chrzest przecież, więc musi być trochę strojnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A jakie się małżowi podobają?

eva_luna

« Odpowiedź #14 dnia: 31 Sty 2009, 18:19:36 »
eva_luna, śliczny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To chrzest przecież, więc musi być trochę strojnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A jakie się małżowi podobają?

no wlasnie nie potrafil mi odpowiedziec.... wiec wybiore sama i wcale o zdanie pytac go nie bede.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 31 Sty 2009, 18:19:36 »

ishka82

« Odpowiedź #15 dnia: 31 Sty 2009, 18:40:00 »

no wlasnie nie potrafil mi odpowiedziec.... wiec wybiore sama i wcale o zdanie pytac go nie bede.
No tak, facet...nie podoba mu się, ale nic w zamian zaproponować nie umie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Sty 2009, 19:16:53 »
chrzciny robimy w poniedzialek wielkanocny
ze wzgledow logistycznych w knajpie chociaz na tyle osob itak pewnie nie robilibysmy w domu

wy mnie tu pewnie zaraz zlinczujecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale mi sie nie podobaja tego typu ubranka
moze niektore z tych szydelkowych by jeszcze przeszly
dziewczynke latwiej ubrac bo mozna zalozyc jej jakas ladna delikatna sukieneczke, czpeczke na glowe i gotowa do chrztu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
z facetem gorzej - nie podobaja mi sie te "garnitury", surduty itd

ja jeszcze nie wiem w co ubiore W do chrztu ale mysle o normalnych ciuszkach, niekoniecznie białych i z krawato-muchami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale tez nie kolorowych  - jakies takie bardziej neutralne

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sty 2009, 19:59:03 »
gioseppe widzialam ostatnio wlasnie chlopaczka w garniturze i z mucha i Z KAMIZELKA!! do chrztu - przepraszam, ale czulam sie jak w horrorze tym o laleczkach co zabijaja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2009, 20:35:32 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

eva_luna

« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sty 2009, 20:31:42 »
i wez tu dogodz...... ja wlasnie jestem przekonana, ze faceta ubrac do pikus ( i nie mam na mysli garnitury, ani muchy-ochyda).

a ladnej, delikatnej sukienki jakos znalezc nie moge.... (nie chce atlasowej, z kokardkami/ kwiatkami swiecacej za przeproszeniem jak psu jajka...)

vobi

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Sty 2009, 20:35:31 »
my wlasnie ochrzcilismy Hanie w zeszla niedziele, chrzciny robilismy w restauracji (zreszta tej samej co przyjecie po slubie), choc bylo tylko 10 osob to nawet nie bralam pod uwage robienia imprezki w domu, po pierwsze za malo miejsca, po drugie - za duzo roboty, przed i podczas imprezy. Co do ciuchow - ze wzgledow technicznych (zimno....) szydelkowe nie wchodzily w gre, chrzestna kupila komplet z bialego polaru z rozowymi aplikacjami, najpierw bylam troche sceptyczna (troche zbyt strojny imho), ale ostatecznie Mala wygladala w nim dosc fajnie, zwlaszcza ze byla jedyna dziewczynka posrod chrzczonych maluchow

justynaaaa2

« Odpowiedź #20 dnia: 31 Sty 2009, 20:40:43 »
eva_luna a twoja babcia/mama/ciocia nie umieją dziergać na szydełku bądź na drutach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w sumie zgadzam się trochę z gios apropo tych ubranek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj myślę, że jakieś ładne, jasne, zwykłe bawełniane spodenki i bluza będą dla chłopca bardzo odpowiednie na chrzest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale te dziergane sukieneczki dla dziewczynek są fajne, jednak wolałabym ręcznej produkcji niż takie kupne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aż sobie wyciągnęłam siatkę z tymi moimi pamiątowymi ubrankami  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet grzechotka tam jest, taka przedpotopowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sty 2009, 20:42:53 »
no wlasnie taka nowoczesna ta moja rodzina, ze nikt na szydelku robic nie potrafi.... a wydaje mi sie, ze na drutach juz tak fajnie nie bedzie. no mam jeszcze chwile, to przejde sie po sklepach, moze tam cos znajde.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Sty 2009, 20:56:07 »
gioseppe widzialam ostatnio wlasnie chlopaczka w garniturze i z mucha i Z KAMIZELKA!! do chrztu - przepraszam, ale czulam sie jak w horrorze tym o laleczkach co zabijaja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ja wlasnie o tym..

a ladnej, delikatnej sukienki jakos znalezc nie moge.... (nie chce atlasowej, z kokardkami/ kwiatkami swiecacej za przeproszeniem jak psu jajka...)

po cholere placic tyle kasy za ubranka ktore nawet fajne nie sa bo wlasnie swieca jak psu jajca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam to samo skojarzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a popatrz moze na wyprzedaze, w zwyklych sklepach dla dzieci cos powinnas znalezc
grunt zeby bylo jasne a tak naprawde to nie ubranko sie w ten dzien liczy i wszystkie dobrze o tym wiemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #23 dnia: 01 Lut 2009, 21:45:17 »
Zgadzam się z dziewczynami że te suknie i przesadyzm to jest raczej dla uciechy rodziców i babć a nie dla samego dziecka.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz 2009, 19:31:21 wysłana przez Dorotka1981 »
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

wredotka

« Odpowiedź #24 dnia: 01 Lut 2009, 21:57:50 »
a ja wlasnie w poniedzialek wielkanocny zostane chrzestna. I nie wiem kompletnie czy chrzestni maja jakies obowiazki zwiazane z chrztem (np. zakup chusty) no i co kupic na prezent. Najgorsze jest to ze moj przyszly chrzesniak ma brata blizniaka :p wiec musze im obu kupic prezent.