Wieczorek karnawałowy co tu ubrać :/ ??

Zaczęty przez misiaczek187, 24 Sty 2009, 08:51:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiaczek187

A więc wybrałam trzy kompletnie różne:

http://www.allegro.pl/item530155904_uwodzicielska_mini_l_nowa_kolekcja.html

http://www.desperadolondon.com/#navigationPath=Product.303&commandIndex=10
http://www.desperadolondon.com/#navigationPath=Product.247&commandIndex=7
(wyskoczy strona główna trzeba wybrać język i walutę i przeniesie Was do tej konkretnej sukienki)

To jest nieduży wieczorek i nie chcę balowej sukni :) bo chcę się wybawić :) poza tym do sukienki muszę ubrać pończochy,a więc proszę o pomoc w wyborze  ;)

zosia2007

mi sie podoba ta niebieska i ta z allegro

tachogti

misiaczek187a jaki masz kolor wlosow itd? I figure? Bo wszystkie ladne :) No moze ta z allegro troche zbyt "dzidzia piernik" jak na mnie  :blush:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

misiaczek187

Cytat: tachogti w 24 Sty 2009, 10:13:36
misiaczek187a jaki masz kolor wlosow itd? I figure? Bo wszystkie ladne :) No moze ta z allegro troche zbyt "dzidzia piernik" jak na mnie  :blush:

Włosy ciemne czekoladowy brąz :) Figurę: mam wcięcie w talii,biust mały 80B,173cm i 59kg więc średniaczek jest :D

zwierzatko_mojej_mamy

misiaczek187 jak Cie zuziak zaraz przyuwazy z 80B to Ci wklepie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

Cytat: misiaczek187 w 24 Sty 2009, 10:43:35
Cytat: tachogti w 24 Sty 2009, 10:13:36
misiaczek187a jaki masz kolor wlosow itd? I figure? Bo wszystkie ladne :) No moze ta z allegro troche zbyt "dzidzia piernik" jak na mnie  :blush:

Włosy ciemne czekoladowy brąz :) Figurę: mam wcięcie w talii,biust mały 80B,173cm i 59kg więc średniaczek jest :D

a jasna masz karnacje? Czy ciemna?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

misiaczek187

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Sty 2009, 10:45:02
misiaczek187 jak Cie zuziak zaraz przyuwazy z 80B to Ci wklepie ;D

WHY ?? mam wiać ??  :rotfl:

Karnacja raczej jasna,ale nie kompletny bladzioch :)

justynaaaa2

Cytat: misiaczek187 w 24 Sty 2009, 10:53:26
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Sty 2009, 10:45:02
misiaczek187 jak Cie zuziak zaraz przyuwazy z 80B to Ci wklepie ;D

WHY ?? mam wiać ??  :rotfl:

no na twoim miejscu już bym się szykowała do ucieczki  ;)  :ohboy: ja dodam od siebie, że na bank nie masz 80B  :crazy: mamy wątek stanikowy na modzie i urodzie - poczytaj :)

misiaczek187

Cytat: justynaaaa2 w 24 Sty 2009, 11:29:55
Cytat: misiaczek187 w 24 Sty 2009, 10:53:26
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Sty 2009, 10:45:02
misiaczek187 jak Cie zuziak zaraz przyuwazy z 80B to Ci wklepie ;D

WHY ?? mam wiać ??  :rotfl:

no na twoim miejscu już bym się szykowała do ucieczki  ;)  :ohboy: ja dodam od siebie, że na bank nie masz 80B  :crazy: mamy wątek stanikowy na modzie i urodzie - poczytaj :)


Już idę czytać :) a Wy tu moje sukienki oceniajcie,a nie biust :D

tachogti

Mylse ze fioletowa bedzie najlepsza...  ;) Jakos do tej z allegro sie przekonac nie moge, a ta niebieska za malo karnawalowa  :hugsurprise: ale to tylko moja prywatna opinia a to Ty masz sie czuc dobrze :) Jesli w awatarku to Ty to jestes sliczna dziewczyna  :blush:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

noki

mnie sie podobaja obie z desperado, niebieska bardziej.
ta z allegro kojarzy mi sie z sukienka ciazowa.

misiaczek187

Cytat: tachogti w 24 Sty 2009, 13:27:58
Mylse ze fioletowa bedzie najlepsza...  ;) Jakos do tej z allegro sie przekonac nie moge, a ta niebieska za malo karnawalowa  :hugsurprise: ale to tylko moja prywatna opinia a to Ty masz sie czuc dobrze :) Jesli w awatarku to Ty to jestes sliczna dziewczyna  :blush:

A dziękuje dziękuje :)  :beer: za rady :)

mimbla

Nie znam się na ciuchach, ale pytanie powinno brzmieć "... w co się tu ubrać?". Zaznaczam, że nie chcę być niemiła, ale razi mnie błąd i to, że dziewczyny udają, że go nie widzą.

tachogti

Cytat: mimbla w 25 Sty 2009, 17:13:22
Nie znam się na ciuchach, ale pytanie powinno brzmieć "... w co się tu ubrać?". Zaznaczam, że nie chcę być niemiła, ale razi mnie błąd i to, że dziewczyny udają, że go nie widzą.
bo to nie forum milosnikow gramatyki  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

panikarola

a moze byc tez "co tu na siebie ubrac?"?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sputnik_sweetheart

abo skrót myślowy " co by tu ubrać?" ;)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

no no, specjalistka od gramatyki się nam tu znalazła - żebym ja nie zaczęła wyciągać wypisywanych tu bzdur

co do sukienki - mnie się podoba fioletowa

co do stanika - też uważam, że to 80B to pewnie jakieś spore nieporozumienie ;)

salsa

#18
Cytat: misiaczek187 w 24 Sty 2009, 10:43:35
Cytat: tachogti w 24 Sty 2009, 10:13:36
misiaczek187a jaki masz kolor wlosow itd? I figure? Bo wszystkie ladne :) No moze ta z allegro troche zbyt "dzidzia piernik" jak na mnie  :blush:

Włosy ciemne czekoladowy brąz :) Figurę: mam wcięcie w talii,biust mały 80B,173cm i 59kg więc średniaczek jest :D

na pewno cos pokręciłaś z tym biustem, 80??? przy Twojej figurze??? chyba zwariowałas!

pewnie wyjdzie jakies 65 E jak znam zycie lol ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

golinda no co marudzisz :D tez wyciagasz lapsusy ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda


misiaczek187

Teraz zanim odpiszę chyba muszę przejrzeć słownik,żeby nie było,że zdań nie potrafię składać  ;)
A wracając do tematu to jestem w połowie wątku stanikowego i faktycznie macie rację,ale to z przyzwyczajenia  :blush:. Co do sukienek to dziękuje za rady i stawiam  :beer:

A mam jeszcze jedno pytanie. Myślicie,że mogę założyć czarne pończochy ?? Bo zimno...

golinda

ja bym założyła albo bardzo cienkie czarne (takie 8den) albo grafitowe (ale nie fumo, bo fumo są jaśniejsze)
ale absolutnie żadne cieliste!!!

misiaczek187

Cytat: golinda w 26 Sty 2009, 08:36:19
ja bym założyła albo bardzo cienkie czarne (takie 8den) albo grafitowe (ale nie fumo, bo fumo są jaśniejsze)
ale absolutnie żadne cieliste!!!

Też myślałam o takich cieniutkich czarnych dzięki za utwierdzenie :)  :beer:

golinda