Autor Wątek: Jaki bukiet dla kwietniowej panny?  (Przeczytany 6438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foczkaka

Jaki bukiet dla kwietniowej panny?
« dnia: 23 Sty 2009, 10:48:53 »
Na początek witam, bo czytam forum od dawna, a pisze pierwszy raz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I od razu przechodze do pytania. Mam już wybraną suknię.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 Na ramiona będe miała prosty szal z materiału takiego jak suknia (tzn nie koronka a ta satyna pod spodem). Suknia ma tren trochę dłuzszy niz na zdjęciach. Nie będzie welonu. Z biżuterii cienka opaska, dłuuugie kolczyki i delikatna bransoletka. Włosy mam krótkie, w kolorze oberżyny.
No i teraz co z kwiatami?
Chciałabym coś w kolorze chłodnego różu. Tylko właśnie co i w jakim kształcie?
Myślaąłm na poczatku o bukiecie z róż z dłuugimi łodygami. Jak na załączniku tylko bez tych kryształków. Co o tym myślicie, a może macie lepsze jeszcze pomysły?

Dodam że ślub w połowie kwietnia.
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

rilla

Odp: Jaki bukiet dla kwietniowej panny?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sty 2009, 11:10:09 »
śliczna suknia... ale ja bym hm w kwietniu wybrała tulipany:D

foczkaka

« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sty 2009, 11:18:48 »
Hmm a czy z tulipanów zrobie cos dłuugiego? Chodzi o to że do najszczuplejszych nie należe i długi bukiet optycznie mnie wydłuzy.
Dlatego pomyslałam o różach bo mają długie łodygi.

Ewentualnie na jakie kwiaty jeszcze moge liczyc w kwietniu?

rilla

« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sty 2009, 11:22:04 »
hm tak sobie mysle, ze jak masz wiszącą kokarde z tylu i z przodu będziesz miała wiszące kwiatki to będzie efekt podwójnego zwisu:/

wrobelek0403

« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sty 2009, 11:22:52 »
a jaki kolor ma ta szarfa???? jesli inny niz suknia - trzeba to jakos zgac z bukietem. u mnie na monitorze kolor szarfy pasuje do tych bukietow

Dodany tekst: 23 Sty 2009, 11:24:06
rilla nie jest tak zle, byle bukiet nie wisiał do kolan, ja miałam bukiet w kształcie łzy i barddzo fajnie się to komponowało z ukosną szarfa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

elve

« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sty 2009, 11:24:11 »
foczkaka na ten efekt wydłużenia to bym tak bardzo nie liczyła.... i tak prędzej czy później zostajesz bez bukietu

suknia ma świetny, wydłużający fason, będzie pięknie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #6 dnia: 23 Sty 2009, 11:27:38 »
wrobelek0403 hm ale ty miałam łezkę z kwiatów prawda?

nie takie zwisającą trawe? bo suknai fkatycznie tez z podobną szarfą jak u Ciebie;)

foczkaka

« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sty 2009, 11:29:08 »
Szarfa ma kolor pudrowego różu, troche przechodzi w beż - wiecie jak to jest - w salonie sztuczne światło wiec trudno do końca ocenić...

elvelve wiem że to tylko na chwile zale zawsze cos, nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hm a żeby tak wszystko nie wisiało to własnie chciałam długie łodygi, a nie całą zwisającą girlande Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Miałam nadzieje ze starczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 23 Sty 2009, 11:31:29 »
foczkaka chlodny roz jak najbardzij tu widze - a  ten bukiet co wkleilas to dolem to trawki wisza - do kazdego kwiatka idzie przyczepic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #9 dnia: 23 Sty 2009, 11:33:29 »
foczkaka pytanie, co to znaczy - do najszuplejszych nie naleze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a tak szczerze wszystko zalezy od sukni i jej fasonu. Wydaje mi się, ze do Twojej nie pasuje wielka opadająca kaskada, ale bukiet w kształcie łezki np. taki ... juz tak

Dodany tekst: 23 Sty 2009, 11:34:15
ps. na tym bukiecie się wzorowałam przy swoim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #10 dnia: 23 Sty 2009, 11:34:26 »
hm ale ja zrozumiałam, ze chodzi o taki z "wiszącą trawką"Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foczkaka

« Odpowiedź #11 dnia: 23 Sty 2009, 11:39:02 »
wrobelek0403 znaczy ze jestem rozmiar 44 i 166 cm wzrostu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj figura typowa gruszka, ale dzieki sukni juz bardziej klepsydra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
Tren daje fajny efekt wydłużenia, ale myśle sobie ze bukiet tez trzeba stosownie dobrać.
Absolutnie nie myslałam o wiszacych kaskadach, tylko o tych jak mowicie - trawkach. Ja sie nie znam, nie wiedziałam ze to doczepione Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale skoro tak to tym lepiej.

emcia

« Odpowiedź #12 dnia: 23 Sty 2009, 11:52:05 »
moze cos takiego

myślę, że by pasowały

wrobelek0403

« Odpowiedź #13 dnia: 23 Sty 2009, 12:33:28 »
foczkaka - w tych bukietach kwiaty są wpiete w mikrofon z nasączoną gąbką florystyczną, no i trawki doczepiona dołem, a na srodka wstazka.

a moze cos takiego jak ten ostatni, tylko ze w kolorze rozu???

justynaaaa2

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Sty 2009, 13:08:23 »
foczkaka ładna kieca  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeśli chodzi o kwiaty to ja bym nie dawała takiego długiego ogona z trawy tylko raczej proponowałabym bukiecik z odkrytymi łodygami przewiązanymi wstążką tak jak na zdjęciu są kalle czy tulipany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj łodygi nie muszą być przycięte na krótko, można zostawić trochę dłuższe i to juz powinno cię trochę wysmuklić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a nabita kulka z róż w mikrofonie moim zdaniem sprawi odwrotny efekt niż wyszczuplenie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja jestem przeciwniczką nabitych bukietów w mikrofonach, więc.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i tulipany na kwiecień są bardzo fajnym pomysłem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...